opinie na temat MCD NAVI VW

Wszystko o nawigacji i CB Radiu.

Moderatorzy: k0nr4d, VIP

bosse
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 425
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 15:25
Lokalizacja: Kraków

opinie na temat MCD NAVI VW

Post autor: bosse » pn lis 18, 2013 14:12

Odswieze troche:p mam pytanie czy wtyczka od ori radia gamma podejdzie do MCD? Nie chce podpinac navi, poprostu chce zeby wszystko działalo jak normalne radio:)



Awatar użytkownika
Jarek_NS
Forum Master
Forum Master
Posty: 1886
Rejestracja: sob wrz 06, 2008 19:48
Lokalizacja: Nowy Sącz

opinie na temat MCD NAVI VW

Post autor: Jarek_NS » pn lis 18, 2013 14:57

Wejdzie.

Żeby włączyło się MCD musisz podać zasilanie na pin safe.


Moje MK4 AXR+ Pakiet V6 MFD+FULL FIS EVOLO STP viewtopic.php?f=89&t=483752
Obrazek

bashful
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt mar 18, 2014 01:52

opinie na temat MCD NAVI VW

Post autor: bashful » wt mar 18, 2014 02:33

Witam, będę podłączał MCD do swojego passata. Obecnie w aucie jest standardowa Gamma z CD. Mój samochód to grudzień 2003, radio też z końca 2003 będzie. Mam pełen fis, licznik z końcówką 849. Znaczy sie bierze info z radia po szynie can. Wiem już że będę musiał dokupić czerwoną wtyczkę. Mam rozpiske gdzie co w jakim pinie czerwonej wtyczki MCD powinno być. Pin 8 to plus po zapłonie, a 10 to wsteczny, 3 to can-l a 5 to can-h. Widziałem takie wtyczki na ebayu są już zrobione z kabelkami po tych pinach 8 i 10. Chciałbym podciągnąć sobie tylko info do licznika, wiem że musze zrobić to po szynie can. Nie jestem pewien gdzie mogę je podłączyć od wtyczki MCD. Wydaje mi się że do licznika, wiem które piny odpowiadają za can. Czy to właśnie tam mam się podpiąć? Nie jestem pewien czy mam się wpiąć do licznika czy gdzieś indziej?



bolooo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 102
Rejestracja: czw wrz 17, 2009 20:59
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

opinie na temat MCD NAVI VW

Post autor: bolooo » śr lut 11, 2015 18:57

Mfd wychodzi w wielu wersjach c,d,g , z tym ze wersja G wystepuje w passacie po 2003 roku bo tam jest pełen Can a golfie max do wersji D bedzie smiagło na 100% ja miałem G w golfie to nie komunikowała sie z Fisem i musiałem zmienic na starsza ,,D'' i jest spoko
:bajer:


Gdzie kończy sie odwaga... zaczyna sie Brawura :D

riccardoa
Forum Master
Forum Master
Posty: 1381
Rejestracja: czw mar 22, 2012 09:50
Lokalizacja: WOT
Auto: Bora
Silnik: ARL

Re: opinie na temat MCD NAVI VW

Post autor: riccardoa » śr lut 11, 2015 19:45

bolooo pisze:Mfd wychodzi w wielu wersjach c,d,g , z tym ze wersja G wystepuje w passacie po 2003 roku bo tam jest pełen Can a golfie max do wersji D bedzie smiagło na 100% ja miałem G w golfie to nie komunikowała sie z Fisem i musiałem zmienic na starsza ,,D'' i jest spoko
:bajer:
Przecież on pisze o MCD,a nie o MFD.



bolooo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 102
Rejestracja: czw wrz 17, 2009 20:59
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

opinie na temat MCD NAVI VW

Post autor: bolooo » śr lut 11, 2015 20:06

Mcd to praktycznie Mfd tylko ze bez kolorowego wyswietlacza bo bebechy takie same praktycznie


Gdzie kończy sie odwaga... zaczyna sie Brawura :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawigacja i CB Radio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości