cb w golfie IV

Wszystko o nawigacji i CB Radiu.

Moderatorzy: k0nr4d, VIP

Awatar użytkownika
lgruszkos
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 835
Rejestracja: wt paź 05, 2004 22:15
Lokalizacja: KROSNO/Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: lgruszkos » ndz cze 08, 2008 21:49

Jutro zrobię zdjęcie jakie znalałem miejsce na swojego CB, tylko jeden minus, trzeba mieć podłokietnik z przodu.

[ Dodano: Pon Cze 09, 2008 7:31 pm ]
Obiecane zdjęcia :bajer:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



Awatar użytkownika
ziomek1988
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 350
Rejestracja: sob maja 03, 2008 17:11
Lokalizacja: Świecie / Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: ziomek1988 » pn wrz 01, 2008 15:46

A teraz ja mam pytanie, ktoredy dokladnie macie poprowadzone kable od anteny?? widac je czy nie??



Awatar użytkownika
lgruszkos
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 835
Rejestracja: wt paź 05, 2004 22:15
Lokalizacja: KROSNO/Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: lgruszkos » pn wrz 01, 2008 16:51

U mnie widać kawałek kabla pod tylnia kanapa :) A tak to mam puszczone pod tapicerką. Widać jeszcze przy wejsciu do Radia :D



Awatar użytkownika
ziomek1988
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 350
Rejestracja: sob maja 03, 2008 17:11
Lokalizacja: Świecie / Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: ziomek1988 » pn wrz 01, 2008 18:11

To fajnie :P a dokladnie ktoredy go prowadziles ;> masz moze jakies fotki tego?



Awatar użytkownika
lgruszkos
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 835
Rejestracja: wt paź 05, 2004 22:15
Lokalizacja: KROSNO/Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: lgruszkos » pn wrz 01, 2008 19:34

No widzisz ja mam CB na podłokietniku i kable poszły pod plastiki tunelu srodkowego, pozniej do anteny przez środek pod tapicerka i wypuszczony w bagażniku koło lampy i wychodzi na dach juz normalnie , natomiast zasilanie idzie do przodu, pod radio tylko dałem bezpiecznik wrazie jakiegos przepięcia. Nie ma żadnych zakłuceń i wszystko gra bardzo fajnie. Fotek nie mam niestety



Awatar użytkownika
Stańko
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 55
Rejestracja: ndz mar 23, 2008 11:33
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Post autor: Stańko » wt wrz 02, 2008 14:57

Zajrzyj kolego do mnie ;) Ja mam radio wbudowane w deskę i wszystkie kable pod konsolą, a przewód antenowy pod plastikami bocznymi, czyli progiem a potem pod obiciem bocznym z tyłu i dalej do bagażnika pod tapicerką boczną a potem już na dach ;) pozdrawiam


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1820174#1820174][img]http://images28.fotosik.pl/182/37bf2409b717b4d7.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
OIL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 437
Rejestracja: sob maja 24, 2008 11:33
Lokalizacja: CBY
Kontakt:

gdzie montować?

Post autor: OIL » wt wrz 02, 2008 20:53

Ja w swoim MK4 mam CB zamontowane na tunelu środkowym od strony pasażera, kombinowałem już wszystkiego ale to miejsce jest chyba najlepsze,choć bardzo weksponowane dla potencjalnego złodzieja.A ostatnio w koncu skonczył się mój problem w wiecznym chowaniem anteny długiej anteny- miałem ML145 - załatwiłem sobie Presidenta Floride i jest po kłopocie.
Mam pytanie do forumowiczoow przy okazji tego postu - czy ktoś posiada zestaw JOHNY II + FLORIDA - jak się wam sprawuje, jaki macie zasięg???

Pozdrowienia


MK3 - było
Megane - było
S 40 - jest

Pawko_1111
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: sob lis 03, 2007 14:12
Lokalizacja: Łódź/Mazury

Post autor: Pawko_1111 » śr wrz 03, 2008 13:36

ja uwazam ze najlepsze miejsce w MKIV na cb jest w konsoli srodkowej tam gdzie popielniczka. Kolega pkurpiel zamiescil kilka fotek w tym temacie. Ja zainstalowalem tak samo. jest troche rzezbienia, ale nie duzo i na prawde warto. Co prawda nie widac pokretelek itd, ale jak sie troche pojezdzi z radyjkiem to i tak sie nie patrzy co sie kreci, bo wiadomo gdzie co jest na czuja. Poza tym jak sie polozy przed radyjkiem paczke chusteczek, to jest niewidoczne dla zlodzieja. Ja juz mialem wlam do furki, kolesie zajrzeli do schowka, ale paczki chusteczek nawet nie ruszyli, przez co nie zauwazyli radyjka, a nawet jakby zauwazyli to i tak dosc ciezko jest je stamtad wyciagnac.


Edison nie zyje...Einstein nie zyje... i ja tez sie jakos slabo czuje

Awatar użytkownika
ziomek1988
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 350
Rejestracja: sob maja 03, 2008 17:11
Lokalizacja: Świecie / Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: ziomek1988 » ndz wrz 07, 2008 17:26

Już zamontowałem swoje TTI 880 i Floride :D

Kabel od anteny wpuscilem do bagażnika na wysokości tylnej półki i wcisnąłem kabelek pomiędzy ten plastik a tapicerke obok półki gdy doszedlem z nim do końca półki kabelek poszedl pod plastikami nadkoli, później plastikami progu i wyszedł na wysokości pasów pasażera z przodu, następnie pod siedzeniem pasażera i wyszedł w okolicach podłokietnika - tak więc jest praktycznie niewidoczny !! :))

Radyjko przykręciłem pod podłokietnik i wygląda super, w niczym nie przeszkadza...jutro zrobie fotki to jak ktoś chce wrzuce zarówno którędy szedł kabel i jak jest podłaczone radio :)

Radio jest zasilane z zapalniczki...kabelek schowałem za plastiki poniżej dźwigni skrzyni biegów wzdłuż fotela pasażera tak że koło popielniczki wystaje tylko sam wtyk do zapalniczki-tak więc i ten kabel jest niewidoczny !! :)

Całośc wygląda fajnie, jest funkcjonalna a przy tym wszystkim nie trzeba było nic ciąć, przerabiać-no poza wkręceniem 2 małych wkrętów pod podłokietnik ale te nie przechodzą na wylot tak więc jest ok :D


[url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/59ff7eee66697ba2.html][img]http://images44.fotosik.pl/291/59ff7eee66697ba2.jpg[/img][/url]
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=269407][b][size=150]Golf Generation - kliknij i oceń[/size] [/b][/url]

Awatar użytkownika
lgruszkos
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 835
Rejestracja: wt paź 05, 2004 22:15
Lokalizacja: KROSNO/Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: lgruszkos » wt wrz 09, 2008 06:21

No widzisz kolego dobry wybór... mam nadzieje ze bedziesz zadowolony bo własnie tak samo mam i Ci polecałem abys podobnie zrobił. Pozdrawiam i czekam na fotke



Awatar użytkownika
ziomek1988
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 350
Rejestracja: sob maja 03, 2008 17:11
Lokalizacja: Świecie / Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: ziomek1988 » śr wrz 10, 2008 13:40

Tak wiec zamieszczam fotki po zalozeniu radia :) Zdjecie ktore przedstawia kawalek kabelka, pokazuje jedyne miejsce gdzie ten kabelek jest widoczny w aucie...no poza tym ze jest wetkniety w radio :P Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek



Awatar użytkownika
wariat12233
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 157
Rejestracja: sob cze 20, 2009 18:55
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Post autor: wariat12233 » sob cze 27, 2009 23:09

lgruszkos,
drugi minus to dźwiganie sie podłokietnika przy zaciąganiu ręcznego :grrr:


ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
lgruszkos
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 835
Rejestracja: wt paź 05, 2004 22:15
Lokalizacja: KROSNO/Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: lgruszkos » ndz cze 28, 2009 10:05

Nie jest to minus, gdyż ręczny bierze mi na 2 ząbki i nie ciągnę ręcznego jak w starych dużych fiatach, czy polonezach :) Radio jest nie grube i spokojnie daje rady. Dla mnie nie ma lepszego miejsca tym bardziej że dzwięk jest fajnie roznoszony bo głośnik w radiu mam od spodu :)



Awatar użytkownika
Mako
Forum Master
Forum Master
Posty: 1030
Rejestracja: śr kwie 02, 2008 16:41
Kontakt:

Post autor: Mako » ndz cze 28, 2009 10:24

lgruszkos pisze:bo głośnik w radiu mam od spodu :)
jak wszystkie cb-radia :grin: :pub:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawigacja i CB Radio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości