navi na europę?

Wszystko o nawigacji i CB Radiu.

Moderatorzy: k0nr4d, VIP

mac62
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: pt maja 09, 2008 21:05
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

navi na europę?

Post autor: mac62 » czw lut 10, 2011 21:50

Witam, może ktoś mógłby polecić jakiś zestaw na europę i polske, 3 razy w roku będę jej używał poza Polską, muszę mieć w miarę dokładną mapę Niemiec, Austri, Czech, Słowacji, Francji, Holandia, Belgia i przede wszystkim Włochy, a poza tym ma byc git w Polsce, nie musi mieć żadnych wodotrysków, ekran chyba 4,3 wystarczy, myślałem o Navroadzie + automapa na europę (musi byc legalna), a cena tak do 6-7 stówek , może macie jakiś tanszy pomysł bo generalnie wybór jest ogromny już od 200 zł ale wolalbym coś w miarę porządnego i niezawodnego, z góry dzięki za info, pzdr



Awatar użytkownika
brateq
VWholic ;D
VWholic ;D
Posty: 274
Rejestracja: pn paź 12, 2009 00:03
Lokalizacja: Warszawa

navi na europę?

Post autor: brateq » pt lut 11, 2011 11:03

Możesz użyć telefonu ( Android, WinCE ( nawigacje ale tutaj trzeba kombinować ), WindowsMobile, Symbian ), i używać aplikacji zwanej Sygic. Mapki nie są drogie ( Navteq ) nawigacja nie łączy się z netem, ma mapki w pamięci, korzystam od ponad roku i jestem bardzo zadowolony. Aplikacja jest teraz na przecenie i kosztuje ok 200zł. Mapki masz do stycznia 2012.
Więcej:
http://www.sygic.com/index.php/en/how-to-buy.html


3 Victorie, lewa, prawa jedna na górze, jeżdżę Volkswagen-em, to leży w mojej naturze =)
Golf 3 Red Devil By Me ;D

Awatar użytkownika
koczyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 257
Rejestracja: śr lis 08, 2006 10:52
Lokalizacja: Gdańsk - Grudziądz
Kontakt:

navi na europę?

Post autor: koczyk » śr lut 16, 2011 22:02

polecalbym Ci urzadzenie peiying odblokowane z dobrym procesorem i pamiecia, oblsuguje najnowsza automape na EU, mozesz ogladac filmy, ma przegladarke www, telefon przez BT itp jak cos pisz PW mam takie w sprzedazy pozdrawiam



Awatar użytkownika
koczyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 257
Rejestracja: śr lis 08, 2006 10:52
Lokalizacja: Gdańsk - Grudziądz
Kontakt:

navi na europę?

Post autor: koczyk » śr lut 16, 2011 22:19

polecalbym Ci urzadzenie peiying odblokowane z dobrym procesorem i pamiecia, oblsuguje najnowsza automape na EU, mozesz ogladac filmy, ma przegladarke www, telefon przez BT itp jak cos pisz PW mam takie w sprzedazy pozdrawiam



DamianS.
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 163
Rejestracja: ndz lut 08, 2009 18:22
Lokalizacja: okolice Wielunia
Kontakt:

navi na europę?

Post autor: DamianS. » pt lut 18, 2011 12:51

jak kupisz navroada to sie raczej nie opłaca legalnej automapy bo to podniesie koszt, w navroadzie juz mapa jest w miare dobra, jesli chcesz zestaw tani i z automapa to kup cos w garnicy 250-350 zł i do tego dokup legalna automape to wyniesie cie jakies 700 zł, nawigacje tansze maja to do siebie ze z reguły płacimy za samo urządzenie bo mapy kiepskawe wiec ludzie biroa bo chca sobie cos dograc, pomysl nad gocvleverem badz mio moov, wtedy se cos dograsz:)


moje pudełko ---> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=235737

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawigacja i CB Radio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości