Lafayette ATENA + SIRIO TURBO 800

Wszystko o nawigacji i CB Radiu.

Moderatorzy: k0nr4d, VIP

visses
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: ndz gru 19, 2010 12:34

Lafayette ATENA + SIRIO TURBO 800

Post autor: visses » ndz gru 19, 2010 15:09

witam

Chciałbym do swojej bory zamontować Cb radio. Radio chce umieścić w kieszonce nad radiem i szukałem małego. Znalazłem Lafayette ATENA które ma 11 cm długości wiec wejdzie elegancko.
Antena to myślałem do relingu pochylana SIRIO TURBO 800. Czy taki zestaw będzie dobrze współpracował ? Może ktoś miał styczność z tym sprzętem i doradzi.

pozdrawiam visses



Awatar użytkownika
k0nr4d
_
_
Posty: 6258
Rejestracja: ndz lis 12, 2006 15:28
Lokalizacja: Łódź
Auto: GSXR/A8
Silnik: R4V8
Kontakt:

Lafayette ATENA + SIRIO TURBO 800

Post autor: k0nr4d » ndz gru 19, 2010 20:54

Atena to to samo, co Yosan 120, ludzie mówią, że jest fajne, ja uważam, że to niewygodna zabawka ze względu na potrójny potencjometr. Nigdy nie byłem za montażami na relingu, może być problem z masą i przeciwwagą, wg mnie lepiej magnes na środku dachu. Turbina to fajna antenka, jednak za te pieniądze wolałbym coś dłuższego. Jeśli ma być jako antymisiek - w zupełności ten zestaw wystarczy.


"Nie każdy żart rodzi bekę, nie każda przyczepa ma plandekę."
Obrazek

Chmarski
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 542
Rejestracja: śr lut 11, 2009 14:14
Lokalizacja: mazowsze

Lafayette ATENA + SIRIO TURBO 800

Post autor: Chmarski » śr gru 22, 2010 12:57

Atena malutka i całkiem fajnie działająca. Przymierzaliśmy ja u kolegi, ale zdecydowalismy sie na coś zupełnie innego. Szalę przeważył wspomniany wcześniej potencjometr. Nie wyobrażam sobie jego obsługi w czasie jazdy. Dla mnie to rozwiązanie to porażka niestety.


Najlepsze przy kołku w serce jest to, że działa nie tylko na wampiry.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawigacja i CB Radio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości