Golf II vs. 190 vs. E36

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

Awatar użytkownika
kwadrat
Forum Master
Forum Master
Posty: 1497
Rejestracja: śr sty 17, 2007 19:36
Lokalizacja: SC CzęstochoVWa
Auto: 2x Golf
Silnik: 2x +

Golf II vs. 190 vs. E36

Post autor: kwadrat » ndz lip 23, 2017 14:08

Wczoraj wieczorkiem jechałem sobie spokojnie, patrzę w lusterko coś bardzo szybko się zbliża i wyprzedza mnie, najpierw Merc 190 i zaraz za nim goniące go A3 II. Szybka redukcja, dogoniłem ich na następnych światłach. Kierowcy coś rozmawiali przez szybę, niestety nie byli ustawieni na pole position. Zielone auta ruszyły, merc dość żwawo, audi trochę zostało przez wolniejszy prawy pas, po zjechaniu samochodu przed mercem ten widać że docisnął, od razu siadłem mu na ogonie, po zwolnieniu miejsca wyprzedziłem go po prawym. Ogólnie jechał bez szału, po prostu go wyprzedziłem bez większych problemów. Na następnych światłach dojechał z tyłu, ja już jechałem spokojnie bo widziałem że nie ma sensu, ten cały czas mi siedzi na ogonie. Na następnych światłach byłem jako pierwszy, merc za mną, zrobiłem odejście, żeby nie widzieć tych a'la hamerykańskich świateł i tłuczącego basu i na tym się skończyło. Audi gdzieś tam po drodze jechała, skakała, ale generalnie był dość duży ruch, także bezpośrednio nie mogła się wykazać.
Chwile później stanąłem za ładną e36, która była pierwsza na światłach. Poszła ogniem, ja za nią, cały czas siedząc jej dobrze na ogonie i tak do ok połowy mojej trójki. BMW zjeżdża na skręt w lewo na światła, ustawiam się obok, szybki w dół. W środku dwóch typów, pytam się co siedzi w becie, kierowca mówi że 2,5 l. Zrobiłem wielkie oczy, lekko wyśmiałem że słabo im to idzie. Kierowca coś mówił że niewiadomo ile zostało km, pytam się czy 170 km, odpowiada że 190 km, znowu się zdziwiłem, pytam czy jest gaz, odpowiedź że "nie". Na pytanie co u mnie siedzi i moją odpowiedź usłyszałem "zapierdala". Zielone, delikatnie, wyjeżdżamy z zakrętu i od dwójki ogień, cały czas lekko odjeżdżam i tak do ok myślę przynajmniej 160 km/h, światła, już ustawiłem się na lewo, bo nie chciało mi się lecieć dalej z takimi prędkościami na zielonym prosto-"nie było odpowiednich warunków" :bajer: .
Ogólnie pozytywnie i mocno się zaskoczyłem, że lekko ale jednak dałem radę, byłem z 0,5-1 długość auta z przodu, pewnie gdyby nie było pasażera w BMW by było równo


Mein grün GT(i) produziert in Wolfsburg
ObrazekObrazek
Golf II GTi 2.0 jest, Polo 9n 1.4 TDI było, Golf Plus II 2.0 TDI+ jest

Awatar użytkownika
Garrison
Forum Master
Forum Master
Posty: 1450
Rejestracja: pt lut 26, 2016 18:07
Lokalizacja: Wrocław
Auto: Leon 5F Xperience
Silnik: CZCA

Re: Golf II vs. 190 vs. E36

Post autor: Garrison » ndz lip 23, 2017 15:02

kwadrat pisze:pewnie gdyby nie było pasażera w BMW by było równo
To ile on ważył? :D



Awatar użytkownika
kwadrat
Forum Master
Forum Master
Posty: 1497
Rejestracja: śr sty 17, 2007 19:36
Lokalizacja: SC CzęstochoVWa
Auto: 2x Golf
Silnik: 2x +

Golf II vs. 190 vs. E36

Post autor: kwadrat » pn lip 24, 2017 22:40

Pewnie tyle, żeby bawara trochę szybciej jechała :hehe:

A dodam jeszcze że z takich ostatnich przygód drogowych co pamiętam, to objechana e36, bardziej niż ta powyżej. Myślałem początkowo że to 2.0 150 km, ale teraz się zastanawiam czy to nie czasem jakiś 2,5 170 km.
Maluch z wyglądu grubo porobiony, okazało się że mechanicznie też :grin: . Trochę się z nim namęczyłem, na prawdę dobrze to zapier... i szacun dla kierownika że ogarnia maluchem takie prędkości, bo ja już trochę się bałem. W maluchu kierowca + pasażerka. Nie wiem co tam siedziało, ale fajnie jechało


Mein grün GT(i) produziert in Wolfsburg
ObrazekObrazek
Golf II GTi 2.0 jest, Polo 9n 1.4 TDI było, Golf Plus II 2.0 TDI+ jest

ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości