Leon 1m arl vs a3 8l vs celica VII vs astra gtc

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

Awatar użytkownika
-michau-
Forum Master
Forum Master
Posty: 1013
Rejestracja: ndz paź 20, 2013 23:22
Lokalizacja: mazowieckie

Leon 1m arl vs a3 8l vs celica VII vs astra gtc

Post autor: -michau- » ndz lut 28, 2016 13:09

1. Audi a3 8l 3d 1.8t - remis.

Byłem pierwszy na światłach, audi za mną na tym samym pasie, przed nami długa prosta.
Ruszyłem, auto na prawym pasie zostało, więc zjechałem na prawy i podłoga.

Do 170 było równo, potem kolejne światła, więcej aut i miśki w okolicy więc się rozjechaliśmy.

U mnie 1390kg + 2 os., w audi sam kierownik.

2. Celica VII 1.8, moc nieznana (pewnie 140km) - wygrana.

Dwie próby z rolki 100-200. Do ok. 160-170 równo, potem celica stała w miejscu, przy 190-200 był kilka długości za mną.

U mnie 1390kg + 2 os., w toyocie sam kierownik.

3. Astra gtc diesel moc nieznana - wygrana.

Jechałem na tempo 100, z bocznej drogi wyjechała przede mną astra.
Dojechałem do niego i chciałem wyprzedzić bo jechał 70-80, jechaliśmy pod wzniesienie.

Droga z górki i nagle kierownik astry nagle przycisnął, a z tylnej rurki widać było kłęby dymu :)

Zanim się obudziłem i zredukowałem to odszedł na kilkadziesiąt metrów. Z każdym metrem byłem bliżej, ale nie było lekko. Astra waliła cały czas dymem z wydechu.
Przy ok. 170 dogoniłem, przy 180 wyprzedziłem, zjechałem na swój pas i było około 190 a kierownik z astry nagle puścił gaz więc również zwolniłem.
Myślałem że będzie jeszcze jedna próba, ale jechał za mną grzecznie 70 i nie próbował wyprzedzać, więc 100 tempo i pojechałem sobie dalej.

U mnie 1390kg + kierowca, w astrze 2 os.


GTB... :satan:

ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości