Golf II 2.0 vs Mitsubishi Lancer VII 2.0, Leon III Cupra

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

Awatar użytkownika
kwadrat
Forum Master
Forum Master
Posty: 1497
Rejestracja: śr sty 17, 2007 19:36
Lokalizacja: SC CzęstochoVWa
Auto: 2x Golf
Silnik: 2x +

Golf II 2.0 vs Mitsubishi Lancer VII 2.0, Leon III Cupra

Post autor: kwadrat » ndz lut 21, 2016 12:26

Oby dwa kille wczoraj praktycznie jeden po drugim.
Na trzypasmówce wyprzedza mnie "coś fajnego", zaświeciło się czerwone, podjeżdżam obok, patrzę najnowszy Leon Cupra 5d. Że nie odpuszczam takich okazji, to dla zabawy można się zmierzyć. Ruszenie bez poślizgu, lecz Cupra wystartowała bardziej dynamicznie i zaczęła odchodzić. U mnie już pełny ogień, gumy grają na dwójce, w Cuprze nic. No i później zaczyna się pełny odjazd Leona, im większa prędkość, tym szybciej odjeżdżał. Po przejechaniu 800m byłem 100m za nim :grin: Generalnie zostałem zjedzony i dobrze wiedziałem, że tak to będzie wyglądać

Po chwili na dwópasmówce podjeżdża z prawej Mitsubishi Lancer VII. Zielone, gumy grają i u mnie i w Mitasubiszi, 1,2,3, koło 120km/h Lacer za mną ze 2 długości, schamowałem już na spokojnie, bo łuk przede mną, Lancer wyprzedził mnie po prawej. Rondo, Lancer grzecznie. Po wyjściu z ronda jestem jakieś 30m za nim, Mitsu widzę że ciśnie, więc nie zastanawiając się długo ruszyłem za nim. Zmieniam na lewy pasy i przy kończącej się już prawie mojej 4 czyli pewnie gdzieś przy 170 km/h wyprzedzam Lacnera, widząc jednocześnie kciuk w górę kierownika Mitasubiszi, puściłem awaryjki, kolega pomigał długimi i awaryjkami. Kulturalnie, każdy w swoją stronę
Podejrzewam, że w W Lacnerze siedział 2.0 135km z tego co wyczytałem w Goglach, u mnie 115km


Mein grün GT(i) produziert in Wolfsburg
ObrazekObrazek
Golf II GTi 2.0 jest, Polo 9n 1.4 TDI było, Golf Plus II 2.0 TDI+ jest

Awatar użytkownika
Emciu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 260
Rejestracja: wt cze 23, 2015 12:40
Lokalizacja: GA

Golf II 2.0 vs Mitsubishi Lancer VII 2.0, Leon III Cupra

Post autor: Emciu » wt lut 23, 2016 18:06

czytając Twoje kille, utwierdzam się w przekonaniu że 2e w mk2 robi dobrą robotę :bigok:



Awatar użytkownika
Grzegorz2507
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 87
Rejestracja: pt cze 05, 2009 16:02
Lokalizacja: Izbica Kujawska
Kontakt:

Golf II 2.0 vs Mitsubishi Lancer VII 2.0, Leon III Cupra

Post autor: Grzegorz2507 » ndz lut 28, 2016 00:04

Co do pierwszego poscigu to powiem tylko tyle: Cupra.

Co do drugiego to masa robi swoje. Ja mialem robote by obleciec 100 konna honde z wydmuszka w srodku swoim 1.8t. Takze masa masa i jeszcze raz masa.


Zielony Family:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=524105&p=6276307#p6276307

ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości