A3 8L ASZ vs A4 B6 AWX - ciekawy wynik

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

Awatar użytkownika
S7TDI
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 576
Rejestracja: czw maja 21, 2009 02:52
Lokalizacja: SWD
Kontakt:

A3 8L ASZ vs A4 B6 AWX - ciekawy wynik

Post autor: S7TDI » ndz maja 31, 2015 13:55

Byłem wczoraj na hamowni:

Obrazek

Też ciekawy wynik, prawie 146KM i 343Nm :food:

Może ktoś by się wypowiedział na temat tego wykresu? Nie chcę zakładać nowego tematu, a w dziale Speed i temacie "Wykresy z hamowni" jest zalecenie żeby nie komentować wykresów... Wiadomo powszechnie, że TDI dostawały bonusy, z tego co czytałem podobne wyniki jak najbardziej się zdarzały. Jednak gość z hamowni powiedział, że podejrzany jest przebieg momentu w okolicy 2000 obrotów, że niby za duży skok, tak jakby ktoś coś grzebał. Auto nie puściło nawet dymka przy hamowaniu, myślę że jakby ktoś tam mało profesjonalnie (zbyt mały przyrost mocy jak na profesjonalnego chipa) grzebał to dymiłoby bardziej.

Auto przyjechało z Niemiec 2 miesiące temu, osobiście po niego jechałem, miało 2 właścicieli, pierwszy z rocznika 1945, jeździł nim 11 lat, a potem kobieta przez 2 lata. Tak przynajmniej wynika z papierów, auto totalnie seryjne, nawet oryginalnego radia na kasety nikt nie zmienił. Więc jakoś nie chce mi się wierzyć, że ktoś tam coś grzebał w celu zwiększenia mocy ;)


MK3 GT TDI >>> A2 1.4 16V >>> A3 8L S-Line TDI

Awatar użytkownika
wronek1
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 788
Rejestracja: wt lut 24, 2009 20:25
Lokalizacja: Żary

A3 8L ASZ vs A4 B6 AWX - ciekawy wynik

Post autor: wronek1 » czw cze 04, 2015 23:14

Mój kumpel kupił ostatnio a3 w asz. Z racji ze troszkę tdików w rękach miałem ,wpadł do mnie na logi i pochwalic się nabytkiem. Pojezdzilem i stwierdzilem ze jedzie lepiej niz nie jeden arl. Zrobilem logi , wrzucilem w kpowera i wyszły okolice 150koni i 350nm . Zdrowo na maksa ... korekcje na pompkach bajka , przebieg ori 280tys. Zrobilismy sparing z toledo i moje odczucia sie potwierdzily . Z Arl'ami bylo latwiej niz z tym asz'etem . Tak wiec jesli masz zdrowa serie to wynik jak najbardziej realny .


Mazda 5 2.0 pb 155km 187nm

ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości