MK4 AKL vs B5 FL AVB

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

pacos
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 122
Rejestracja: sob kwie 12, 2008 16:24
Lokalizacja: Kielce

Re: MK4 AKL vs B5 FL AVB

Post autor: pacos » wt sty 13, 2015 21:39

monopolowy pisze:Ostatnia moja jazda na autostradzie do Włocławka. Wyprzedzam lewym pasem, jadę spokojnie (bo więcej nie muszę) 140, mijam srebrną Fabię. Gość na mnie patrzy i chyba redukuje, bo przestaję go wyprzedzać. Dodaję delikatnie gazu, gość chyba idzie pełnym pędem bo lecimy razem 150km/h obok siebie... wkurzam się, wbijam IV, przy 180km/h gość już sporo został, wbijam się na prawy, zwalniam do 140 po czym... srebrna fabia mija mnie lewym, zmienia na prawy i zwalnia do swojego "starego" tempa (ok. 120)... Gdzie sens i logika? ************ można dostać
Jadąc golfem z ASZ pod maską redukujesz przy 150kmh do 4?



Mattpl
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 490
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 02:09

MK4 AKL vs B5 FL AVB

Post autor: Mattpl » wt sty 13, 2015 21:40

Mnie bardziej denerwuje jak lece lewym pasem, wyprzedzam auta na prawym. Coś mi siada na ogonie, zmieniam pas na prawy jak robi sie luka a gość zamiast dodać gazu żebym ja zdążył wskoczyć za niego to niby wyprzedza niby nie przez co musze albo dodać gazu i znów wskoczyć przed niego albo hamować...

A mogliby u nas te autostrady robić 3 pasmowe... Tiry by się w spokoju wyprzedzały i byłoby dużo luźniej.



monopolowy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 463
Rejestracja: pt gru 12, 2008 00:20
Lokalizacja: Warszawa

MK4 AKL vs B5 FL AVB

Post autor: monopolowy » wt sty 13, 2015 21:45

pacos, a co mam wrzucać przy 140 jak na trójce dokręcam do 130? Na IV od 140 idzie lepiej niż na V czy VI.


Moja golfina:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=367797

Awatar użytkownika
Kowal_
płk Gleba
płk Gleba
Posty: 1736
Rejestracja: ndz mar 19, 2006 00:06
Lokalizacja: Gliwice
Auto: VW Passat CC
Silnik: CCZA

Re: MK4 AKL vs B5 FL AVB

Post autor: Kowal_ » wt sty 13, 2015 22:56

monopolowy pisze:Ostatnia moja jazda na autostradzie do Włocławka. Wyprzedzam lewym pasem, jadę spokojnie (bo więcej nie muszę) 140, mijam srebrną Fabię. Gość na mnie patrzy i chyba redukuje, bo przestaję go wyprzedzać. Dodaję delikatnie gazu, gość chyba idzie pełnym pędem bo lecimy razem 150km/h obok siebie... wkurzam się, wbijam IV, przy 180km/h gość już sporo został, wbijam się na prawy, zwalniam do 140 po czym... srebrna fabia mija mnie lewym, zmienia na prawy i zwalnia do swojego "starego" tempa (ok. 120)... Gdzie sens i logika? ************ można dostać
Zmniejsz dawkę, może mu za bardzo kopciłeś i śmierdziało


;)


330KM/450Nm

ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości