Omega X30XE vs. Passat B5 2,8 po raz drugi ;)

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

Awatar użytkownika
herbiasty
Forum Master
Forum Master
Posty: 1287
Rejestracja: ndz mar 23, 2008 00:19
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Omega X30XE vs. Passat B5 2,8 po raz drugi ;)

Post autor: herbiasty » pn lis 24, 2014 23:13

Siema!
Niechlubny kill bo moim czołgiem, czyli Omcia Caravan na Passacie :P
Wracam do domu, jadę spokojnie aby w końcu zejśc poniżej tych 20l/100km.. Przede mną do ruchu włączył sie passat.
Myślę- z rozpędu Cię łyknę. Dodałem gazu i do niego dojezdzam, a tu Passat zaczął mi odchodzić.
Skojarzyłem go, kiedys killowałem to auto Sroką i dostał :bajer: Uznałem, że raz na jakiś czas Carvana trzeba przedmuchać, bo automat co zmienia bieg 3 razy w tygodniu nie zachęca na co dzień do sprintów. Przełączyłem na "sport" :los2: I zblizyłęm się dynamicznie do Paska aby zaczepić, wiedziałem że gość łyknie :smoke:
Na blacie 70km/h.
Passat redukjca i dziida!!!, Ja juz celowo przytrzymałem automat na wymuszonym drugim biegu (czyli od 95 do 140km/h).
I ku mojemu zdziweniu zaczynam go powili dojezdzać, przy około 140km/h zabrałem się za wyprzedzanie, cały czas się szybciej rozpędzałem, przy około 200km/h odpuszczam a Passek 2-3 długości z tyłu.
Teoretycznie powinien być szybszy, bo mój dziadkowóz raczej do scigaczy nie należy.
BTW. 2x x30xe w manualu w Omedze juz objechałem :P

Zobaczymy co będzie po zrobieniu kolektorów i dolotu..i automata na man.. :helm: :jezor:


RC-Motorsport
https://www.facebook.com/RCmotorsport.Rafal.Cyprys" onclick="window.open(this.href);return false;

Sroka na fejsie:

https://www.facebook.com/Scirocco-53B-b ... 581737776/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
16vg60
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2163
Rejestracja: śr gru 29, 2010 19:50
Lokalizacja: lublin

Omega X30XE vs. Passat B5 2,8 po raz drugi ;)

Post autor: 16vg60 » sob sty 31, 2015 10:11

Aftomaty w Omedza sa git :hmm: ,
ojciec z 18cie lat temu mial aftomat , pozniej z takim samym motorem manuala ibyl zdecydowanie gorszy
od tych 70ciu automat napedza sie dobrze, pamietam te przelozenia :hehe:
1-90
2-140
3-170

Pierwszy samochód ktorym lecialem 220 jeszcze bez prawka :grin:


GOLF MK4 R32 OEM - niuu car

AUDI R$4 B5 ,Big Brake rs6 C7 390mm,Wagner,BC Racing...-family car

AUDI S3 8L ABT IMOLA YELLOW BAM-wife car

MK2 R32 4Motion ,Rallye?

ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości