Passat b7 2.0tdi vs toledo 1.9 tdi 1l

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

Awatar użytkownika
wronek1
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 788
Rejestracja: wt lut 24, 2009 20:25
Lokalizacja: Żary

Passat b7 2.0tdi vs toledo 1.9 tdi 1l

Post autor: wronek1 » pt paź 03, 2014 17:43

Ostatnie ciepłe dni , więc postanowiłem dzisiaj wyprowadzić mojego sztrucla na spacer :)
NIe miałem jakoś ciśnienia na rajdy ale dojeżdżając do jednych ze świateł zauważyłem wsciekłego passata który wyprzedzał mnie chwilę wcześniej na pasie wyłączonym z ruchu .
Po jego lewej stanęła ładna a3'jeczka z przyciemnionymi szybkami ... pomyslałem że skoro a3 wyglada tak agresywnie (jakieś wieksze koło i lekka gleba) to pewnie bedzie zaraz "karać Pana z passiora" i ustawiłem się za nią :hmm: pomarańczowe i heyaaa, ale niestety wróżbita ze mnie żaden...
Oba auta poszły ostro ale passior juz przy moich 70km/h był z długość przed audi :goof:
Z mojej strony szybka reakcja i już zmieniam pas aby minąc audi i wchodze spowrotem na lewy goniąc VW. Na moje szczęscie kolejne światła zapaliły się na czerwono więc spokojnie dojeżdzam do nich obok passka , wczesniej jeszcze obczaiłem że to 2.0 tdi bluemotion ... Spojrzelalem na przeciwnika - typowy zawodnik w służbówce(lubią upalać - sam też tak robie ) wiec jedynka wbita , noga na gazie i czekam :popcorn:
Zielone i pojechałem ...
...przy 100 widziałem juz go we wstecznym lusterku jak wpada na mój pas... szału nie zrobił. A szkoda , liczyłem że bedzie co opisywać a tu taka klapa :kac:


Mazda 5 2.0 pb 155km 187nm

ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości