Vario TDI+++ vs Honda Del-Sol V-Tec Turbo

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

spawacz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1533
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 18:35
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Vario TDI+++ vs Honda Del-Sol V-Tec Turbo

Post autor: spawacz » śr sie 06, 2014 21:00

Akcja rozegrala sie wczoraj popoludniu, Moja Corba ok 200HP , del-sol Vtec 125km+turbo T04E -moc nieznana. Generalnie znajmowy to autko skladal od zimy , tak sie stalo ze bylem u niego jakis miech temu ale nie byla jeszcze skonczona wtedy bylem A4 b6 2.5TDI -moim 2 autem , juz wtedy kolo walil gadkami kiedy stajemy , mysle w Audi tylko 174KM nie ma co nawet podchodzic, ale mowie przyjade Cordoba , on ok-jak skoncze to sie odezwe. Wczoraj jadac do innego kumpla mysle podjade co tam slychac u tuningowca, i dlugo nie bylo czekac dal sie namowic. 3 proby ze staru na 400m, 3 razy wygralem corba jakies 3-4odleglośći , natomiast rolka nie byla kolorowa 2x win i 2x loss rolka z 30-160. Ja jechalem z pasazerem 90KG on sam. Kill ciekawy , ciekawe ile mogla miec H na 0.5Bar.


Masz problem w Dieslem , potrzebujesz dodatkowych HP? Wiekszego turbo lub mocniejsza pompe/pompowtryski? Zapraszam do "Diesel-tech" Przemyśl. Tel . 531 038 213

Awatar użytkownika
matt0312
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 390
Rejestracja: czw paź 20, 2011 22:35
Lokalizacja: Gostynin

Vario TDI+++ vs Honda Del-Sol V-Tec Turbo

Post autor: matt0312 » sob sie 09, 2014 09:45

To te turbo to mu dużo nie dało :P seat ma to do siebie że robi bardzo lekkie samochody :P



Awatar użytkownika
herbiasty
Forum Master
Forum Master
Posty: 1287
Rejestracja: ndz mar 23, 2008 00:19
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Vario TDI+++ vs Honda Del-Sol V-Tec Turbo

Post autor: herbiasty » czw sie 21, 2014 11:08

Graty Sylwek!
A miałem się z nim ścigać ostatnio bo mi proponował aby Sroke sprawdzić :)


RC-Motorsport
https://www.facebook.com/RCmotorsport.Rafal.Cyprys" onclick="window.open(this.href);return false;

Sroka na fejsie:

https://www.facebook.com/Scirocco-53B-b ... 581737776/" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości