Golf mk4 AJM vs Bora ATD+

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

Awatar użytkownika
-michau-
Forum Master
Forum Master
Posty: 1013
Rejestracja: ndz paź 20, 2013 23:22
Lokalizacja: mazowieckie

Golf mk4 AJM vs Bora ATD+

Post autor: -michau- » pt maja 30, 2014 21:43

Próba sił z kolegą, posiada VW Borę ATD, chip na ponad 140km i 340 nm.

Pierwsze starcie (bez pasażerów) z kreski do 0-100/110. Ruszyliśmy równo, na 2 biegu bora złapała piasku i lekko zamielił kołami. wysunąłem się na kilkanaście metrów a potem równo.

Drugie starcie, wyjeżdżam za nim na główną drogę, ruszył pierwszy, puścił dyma więc pedał podłoga i za nim. Do 1.60 było równo, przy 1.70-1.80 oddalał się zdecydowanie. Tutaj w aucie ja sam, w borze 2 osoby.

Ogólnie jestem zadowolony ze swojego AJMa :)


GTB... :satan:

zgredd
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 523
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 01:27
Lokalizacja: Oborniki Śląśkie

Re: Golf mk4 AJM vs Bora ATD+

Post autor: zgredd » sob maja 31, 2014 01:54

ATD mają jeszcze w miarę nie dojechane wałki i dobrze generują moc. Czyli można powiedzieć że równo ile u Ciebie w AJM wyszło po programie? Bo wiadomo że sprężarki tamie same ale można trochę momentu sypnąć żeby lepiej plecy masowało, bo skrzynia mocniejsza.



Awatar użytkownika
-michau-
Forum Master
Forum Master
Posty: 1013
Rejestracja: ndz paź 20, 2013 23:22
Lokalizacja: mazowieckie

Golf mk4 AJM vs Bora ATD+

Post autor: -michau- » sob maja 31, 2014 06:58

Właśnie w tym rzecz, że u mnie nie ma żadnego programu, egr out, kat out, synchro rozrządu na minusie, nowa przepływka, chip dopiero niedługo będzie :)

Mogę powiedzieć, że z rolki przy 100 i powyżej nie mam najmniejszych szans, większa moc i moment robi swoje w ATD.


GTB... :satan:

ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości