Golf mk4 AJM vs Vectra C 2.2 DTI

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

Awatar użytkownika
-michau-
Forum Master
Forum Master
Posty: 1013
Rejestracja: ndz paź 20, 2013 23:22
Lokalizacja: mazowieckie

Golf mk4 AJM vs Vectra C 2.2 DTI

Post autor: -michau- » pt lut 21, 2014 22:46

Z racji padającej przepływki niestety ostatnio dosyć często dostaję po dupie :)

Tym razem próba z kolegą, Opel Vectra C 2.2 DTI 125km.

Skręcamy obaj w lewo, on za mną i gaz do dechy, starałem się ganiać do 3 tys, powyżej przepływka tnie.

Szliśmy równo do 140-150, potem przy 3 tys. na 5 biegu moje auto stanęło w miejscu, przejechał obok mnie. Wbiłem 6 bieg, dobiłem do 170 ale powoli cały czas odjeżdżał.

Także klęska :) Tym bardziej sromotna klęska bo jechałem sam, w Oplu 2 osoby :)


GTB... :satan:

zgredd
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 523
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 01:27
Lokalizacja: Oborniki Śląśkie

Golf mk4 AJM vs Vectra C 2.2 DTI

Post autor: zgredd » sob lut 22, 2014 02:30

Jeśli pompki dobre to wgraj mocnego wirusa map===maf bez przepływki. Jeśli gość kumaty zrobi 15xkm i płasko 340nm co w zupełności wystarczy na karanie opli:) Dobra przeływka to 200zł. A wirus z 500zl mina i wrażenia bezcenne:)



Awatar użytkownika
-michau-
Forum Master
Forum Master
Posty: 1013
Rejestracja: ndz paź 20, 2013 23:22
Lokalizacja: mazowieckie

Golf mk4 AJM vs Vectra C 2.2 DTI

Post autor: -michau- » sob lut 22, 2014 11:16

Dzięki :) w marcu wpada nowa przepływka boscha - 270 zł i kilka innych pierdół żeby dobrze przygotować auto przed chipem :)

Właśnie chciałbym bardziej płaski wykres z mocą i Nm, bez gór i dolin na wykresie :) Wole trochę mniej km i Nm na wykresie ale płasko i będzie się lepiej odpychać auto, bo cyferkami na papierze się nie jeździ ;)


GTB... :satan:

Awatar użytkownika
kwadrat
Forum Master
Forum Master
Posty: 1497
Rejestracja: śr sty 17, 2007 19:36
Lokalizacja: SC CzęstochoVWa
Auto: 2x Golf
Silnik: 2x +

Golf mk4 AJM vs Vectra C 2.2 DTI

Post autor: kwadrat » sob lut 22, 2014 21:25

zgredd pisze:Jeśli pompki dobre to wgraj mocnego wirusa map===maf bez przepływki. Jeśli gość kumaty zrobi 15xkm i płasko 340nm co w zupełności wystarczy na karanie opli:) Dobra przeływka to 200zł. A wirus z 500zl mina i wrażenia bezcenne:)
Wirusy za 500zł :kac:
A na karanie takich opli to i seryjny AJM spokojnie wystarczy
-michau- pisze:Dzięki :) w marcu wpada nowa przepływka boscha - 270 zł i kilka innych pierdół żeby dobrze przygotować auto przed chipem :)
Od tego trzeba zaczac :bajer:

Swoją drogą kolego po co się ścigasz jak wiesz że przepływka szwankuje?
Później kolega z opla wpadnie w samozachwyt


Mein grün GT(i) produziert in Wolfsburg
ObrazekObrazek
Golf II GTi 2.0 jest, Polo 9n 1.4 TDI było, Golf Plus II 2.0 TDI+ jest

Awatar użytkownika
-michau-
Forum Master
Forum Master
Posty: 1013
Rejestracja: ndz paź 20, 2013 23:22
Lokalizacja: mazowieckie

Golf mk4 AJM vs Vectra C 2.2 DTI

Post autor: -michau- » sob lut 22, 2014 21:35

Przepływka pada, nie będę tego ukrywał, ma takie dobre i złe dni, wtedy był akurat zły dzień, a wczoraj dla przykładu pasek b5 fl 1.9 130 w budzie kombi nie dał mi rady.

Ogólnie nie jeżdżę z nastawieniem kogo by wyprzedzić, komu pokazać kto rządzi, była wtedy okazja to spróbowałem :) a że się nie udało. no cóż...

Pasażer z opla mówił, że kierowca wyciskał ostatnie poty auta żeby mnie gonić a potem wyprzedzić. Tak jak wspominałem, ja ganiałem do 3-3,2 tys., możemy tylko gdybać co by było gdyby ;)

Ale masz rację, nie ma co ganiać nie do końca sprawnym autem, przyśpieszę zakup przepływki z marca na po tej niedzieli :bajer:

Pozdro.


GTB... :satan:

zgredd
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 523
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 01:27
Lokalizacja: Oborniki Śląśkie

Golf mk4 AJM vs Vectra C 2.2 DTI

Post autor: zgredd » wt lut 25, 2014 02:11

Po co wydawać kasę na przepływkę jak można ja usunąć. Cena oryginalnej to ponad 1/2 ceny programu. Zejdźmy na ziemie EDC15 dużo osób ogarnia i w dodatku seryjne auto. Zaoszczędzoną kasę lepiej wydać na dobry olej i filtry.



ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości