Golf IV AJM vs Toledo I ABF

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

Awatar użytkownika
-michau-
Forum Master
Forum Master
Posty: 1013
Rejestracja: ndz paź 20, 2013 23:22
Lokalizacja: mazowieckie

Golf IV AJM vs Toledo I ABF

Post autor: -michau- » sob sty 11, 2014 03:21

Witam,

sytuacja sprzed kilku godzin. Jadę z pasażerem długa prosta kilka km. Z daleka zauważyłem, że z pobocza włączył się do ruchu samochód. Jechałem dosyć szybko 1.40 - 6 bieg.

Zaciekawiło mnie, że nie zbliżałem się szybko do tego auta. Dojechałem bliżej - Seat Toledo I. Zwolniliśmy obaj do 1.10 - 1.20. Zredukowałem d0 5 i pełny ogień. Chłopak w Seacie również.

od 110 do około 150 na 5 biegu baaaaaardzo powoli zbliżałem się do niego ale jednak, nie mogłem wyprzedzić, bo z przeciwka jechały samochody. Przy 150-160 włożyłem 6 bieg, pełny ogień i również zbliżałem się bardzo powoli do niego, ale za chwilę był zakręt. Potem puściłem już nogę z gazu.

Potem zwolniliśmy do około 100, były wysepki. Wbiłem 4 bieg, przy 100 pełny gaz i przejechałem obok niego dosyć szybko.

Zajechałem w najbliższej miejscowości na parking, gość za mną, szyba w dół i od razu mnie pyta jaki mam silnik. Mówię zwykłe 1.9 115 bez chipa.

Chłopak mówi że ma 2.0 150 koni, po chwili dodał: "ale w gazie" :) Kierownik miał naprawdę nietęgą minę i był mocno zdziwiony. Pomimo tego, że sporo koni umarło w tym ABFie jestem zadowolony :)

Chłopak jechał w Seacie sam, waga mojego Golfa ze mną, pasażerem i pół baku paliwa to około 1480 kg.


GTB... :satan:

przemlin
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 922
Rejestracja: wt sty 06, 2009 20:31
Lokalizacja: kwidzyn

Golf IV AJM vs Toledo I ABF

Post autor: przemlin » sob sty 11, 2014 19:35

hehe cała prawda o autach w gazie, jednak jazda tansza jak dieslem, dlatego wole jeżdzic 90km alh niż 115km w gazie ...



Awatar użytkownika
-michau-
Forum Master
Forum Master
Posty: 1013
Rejestracja: ndz paź 20, 2013 23:22
Lokalizacja: mazowieckie

Golf IV AJM vs Toledo I ABF

Post autor: -michau- » sob sty 18, 2014 17:59

Raczej ten ABF serią nie był, bo ze zdrowym okazem nie miałbym chyba zbyt dużo do gadania swoim AJMem, tym bardziej w takiej lekkiej budzie jak Toledo I.


GTB... :satan:

Awatar użytkownika
majic
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 241
Rejestracja: wt gru 09, 2008 18:31
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Golf IV AJM vs Toledo I ABF

Post autor: majic » śr sty 22, 2014 17:46

Wszystko zależy jaka instalacja. Jak ktoś na chama wpycha mikser... Mam sekwencję w ABFie i nie czuję różnicy. Dwa razy był na hamowni i dwa razy powyżej serii. I śmieje się z hejterów, którzy mówią, że gaz to do zapalniczki :okej:

Co do akcji to współczuję właścicielowi Seata, a właściwie to ABFa :)


Moja dwudziestka 20VT:
viewtopic.php?f=88&t=473958

ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości