toledo 1.9 tdi + vs accord coupe 3.0 v6

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

Awatar użytkownika
wronek1
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 788
Rejestracja: wt lut 24, 2009 20:25
Lokalizacja: Żary

toledo 1.9 tdi + vs accord coupe 3.0 v6

Post autor: wronek1 » śr gru 11, 2013 21:49

Jadąc dzisiaj na trening miałem fajnego killa ... do rzeczy.
Dwupasmówka , czerwone światło przed przejściem dla pieszych .
Dojeżdzam na prawym pasie a za mną rząd kilku aut, patrze w lusterko boczne że ktoś jednak z rzedu się wychylil i dojeżdza na lewym do świateł.
Nie zdąrzyłem jednak zobaczyć co za auto bo wiedziałem żę zaraz zapali się pomaranczowe a nie chciałem przegapić :jezor:

No i zapaliło się !
Miałem już lekko spuszczone sprzęgło i wcisniety troszkę gaz to wystrzeliłem (jesli to mozna tak nazwać na mokrej nawierzchni) do przodu.
Jedynka tylko do około 3tyś bo gubie trakcje i 2jka ... 80km/h - patrze we wsteczny a gość siedzi mi na wysokosci tylnych kół .
Wpiąłem trojke ale nie przyspieszałem dalej bo było zweżenie , Kolega schował sie za mną ale siedział ostro na zderzaku.
Wyjechaliśmy z łuku - znowu dwa pasy , ja pełen but ale widzę ze auto z tyłu ma nadmiar mocy i wychylił sie w końcu znowu na lewy ...
niestety hamowałem juz bo niedaleko do ronda a Pan z Hondy ( udało sie w tym momecie rozpoznac pojazd) poleciał dalej .
Wpadł dużo szybciej na rondo i pojechał :okej:

Tak więc ze startu udało sie uciec ... a z rolki widać duża przewaga 3 litrowego japońca .
Niemniej jestem zadowolony że mimo nie wielkiej mocy umiem ogarnac na tyle start żeby do tych 80-90 nie dać sie wyprzedzić :grin:


Mazda 5 2.0 pb 155km 187nm

ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości