MKII 2.0 8V vs parę autek

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

Awatar użytkownika
kwadrat
Forum Master
Forum Master
Posty: 1502
Rejestracja: śr sty 17, 2007 19:36
Lokalizacja: SC CzęstochoVWa
Auto: 2x Golf
Silnik: 2x +

MKII 2.0 8V vs parę autek

Post autor: kwadrat » ndz paź 06, 2013 21:35

Wczoraj wieczorkiem wyjechałem sobie na miasto z zamiarem poszukania wrażeń :hmm:
Długo szukać nie musiałem trafił się Merc C klasa W203 z blondyną na pokładzie, nie wiem jaki silnik.Start ze świateł bardzo równo z moją małą przewagą, niestety zdążyłem tylko chwile na trójce pojechać i auto mi wyjechało, musiałem odpuścić. Ciekaw jestem jakby to dalej wyglądało, ale kierownik i tak się pewnie musiał blondynie tłumaczyć :grin:
Następnie Peugeot 206 z pasażerem i Paszczur B5 TDI z pełnym składem ale w tych dwóch przypadkach nawet nie ma co pisać, bo od razu poległy.
Mazda 323F ta ostatnia. Typowy kozak na ksenonie, najpierw można powiedzieć z rolki dostał dosyć znacznie u siebie miałem 160km/h, później drugi raz ze świateł stałem za nim cały czas siedziałem mu na d... odejmując gaz, ale zaczął za bardzo zap... po zakrętach, pasach, przecinając pasy ruchu i odpuściłem.
Najnowsza Fabia może jakaś wersja, bo miała czarny dach, czarne felgi i tarcze z tyłu, też objechana z kreski, podobnie do Mazdy.
I na koniec na światłach podjechało A6 kombi, pasażer dobrze lukał na golfa. Ruszyliśmy dość dynamicznie, ale bez szaleństw, równo. Kiedy miałem trójkę A6 przycisnęło, pasażer dalej luka i odeszło na niecałą długość. No to też przycisnąłem i wyprzedzam A6 patrząc się z uśmiechem na pasażera. Pasażer zdziwiony/zaskoczony ale z uśmiecham. Zwolniłem, bo i nie było sensu i skrzyżowanie się zbliżało. Audi wjechało przede mnie. Na klapie wydawało mi się że było 2.5 TDI.
Tak więc wieczorny wypad udany, tylko mało godnych rywali :hmm:

Dzisiaj natomiast miałem okazję brać udział w legalnych wyścigach na 1/4 które odbyły się u mnie w mieście na nowiutkiej drodze. Akurat natrafiłem na Syfika VI 1.8, który mnie objechał. Jak się później dowiedziałem od właściciela 1.8 porobiony, 2 lata temu wypluło 215km. Teraz według właściciela jest ok 180-190km. Jak mi powiedział o tych 215km to byłem w szoku. Czas Hondy 15,4.., mój 15,999. Było lekko z górki, ale i tak jestem miło zaskoczony z czasu


Mein grün GT(i) produziert in Wolfsburg
ObrazekObrazek
Golf II GTi 2.0 jest, Polo 9n 1.4 TDI było, Golf Plus II 2.0 TDI+ jest

Awatar użytkownika
S7TDI
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 576
Rejestracja: czw maja 21, 2009 02:52
Lokalizacja: SWD
Kontakt:

Re: MKII 2.0 8V vs parę autek

Post autor: S7TDI » ndz paź 06, 2013 22:41

kwadrat pisze:Mazda 323F ta ostatnia. Typowy kozak na ksenonie
Ty też masz ksenony z tego co widzę :chytry:

Fabia mogła mieć nawet 1.2 TSI 85KM, bo zapewne była to wersja Monte Carlo, a to tylko pakiet stylistyczny (swoją drogą bardzo atrakcyjny) ;)


MK3 GT TDI >>> A2 1.4 16V >>> A3 8L S-Line TDI

Awatar użytkownika
kwadrat
Forum Master
Forum Master
Posty: 1502
Rejestracja: śr sty 17, 2007 19:36
Lokalizacja: SC CzęstochoVWa
Auto: 2x Golf
Silnik: 2x +

MKII 2.0 8V vs parę autek

Post autor: kwadrat » ndz paź 06, 2013 23:08

S7TDI pisze:Ty też masz ksenony z tego co widzę :chytry:
To już historia :bajer:
Pisząc "typowy kozak" miałem też na myśli sposób jazdy jaki pokazywał, bo wcześniej trochę za nim jechałem
S7TDI pisze:Fabia mogła mieć nawet 1.2 TSI 85KM, bo zapewne była to wersja Monte Carlo, a to tylko pakiet stylistyczny (swoją drogą bardzo atrakcyjny) ;)
Myślę że z 85km nie było by żadnej historii :bajer: Stawiałbym na 105km


Mein grün GT(i) produziert in Wolfsburg
ObrazekObrazek
Golf II GTi 2.0 jest, Polo 9n 1.4 TDI było, Golf Plus II 2.0 TDI+ jest

Awatar użytkownika
herbiasty
Forum Master
Forum Master
Posty: 1287
Rejestracja: ndz mar 23, 2008 00:19
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

MKII 2.0 8V vs parę autek

Post autor: herbiasty » pn paź 07, 2013 15:33

kwadrat pisze:Jak się później dowiedziałem od właściciela 1.8 porobiony, 2 lata temu wypluło 215km. Teraz według właściciela jest ok 180-190km. Jak mi powiedział o tych 215km to byłem w szoku. Czas Hondy 15,4..,
Może 14,4? Na pewno 15s? Może cos mu mocnoo niedomagało?
Ale Twój czas całkiem przyzwoity jak na 8V :) Ciut lepsze czasy robi MKIII ABF w serii.


RC-Motorsport
https://www.facebook.com/RCmotorsport.Rafal.Cyprys" onclick="window.open(this.href);return false;

Sroka na fejsie:

https://www.facebook.com/Scirocco-53B-b ... 581737776/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
kwadrat
Forum Master
Forum Master
Posty: 1502
Rejestracja: śr sty 17, 2007 19:36
Lokalizacja: SC CzęstochoVWa
Auto: 2x Golf
Silnik: 2x +

MKII 2.0 8V vs parę autek

Post autor: kwadrat » pn paź 07, 2013 20:26

herbiasty pisze:Może 14,4? Na pewno 15s? Może coś mu mocno niedomagało?
Na pewno 15,4s Tłumaczył się że zaspał start.
herbiasty pisze:Ale Twój czas całkiem przyzwoity jak na 8V :) Ciut lepsze czasy robi MKIII ABF w serii.
Dzięki. Też mi się wydaje że jest całkiem dobrze


Mein grün GT(i) produziert in Wolfsburg
ObrazekObrazek
Golf II GTi 2.0 jest, Polo 9n 1.4 TDI było, Golf Plus II 2.0 TDI+ jest

ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości