Vario TDI vs MK6 TSI

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

spawacz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1533
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 18:35
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Vario TDI vs MK6 TSI

Post autor: spawacz » czw cze 13, 2013 11:30

Wygladalo to tak, jade sobie po czesci, na podporządkowanej stoi pare autek m/in owy mk6 , mysle sobie wpuszcze ich. Kawek drogi minelo i pare aut przede mna sie rozjechalo i zostal tylko mk6 , kawalek dalej swiatla mysle sobie podjade obok moze jakis cwaniak :satan: , kolo z 20 lat okular glupio sie usmiechnal , mysle zaraz ci zgasze ten usmiech.Czekam na zielone i pniak , odrazu ze statu wysunalem sie na prowadzenie z 2 odleglosci, pozniej caly czas odleglosc rosla , przy 140 odpuscilem kolo byl z 6-7 odleglosci za mna i droga sie konczyla. Nastepny rozjazd dojechal do mnie i pyta , co to za Diesel??? Ja mu 110 po chipie , a kolo u mnie 1.4 TSI 160KM. No i rozjechalismy. Jak dla mnie to slabo to TSI jedzie.U mnie ok 200-210KM jezscze nie hamowany po korekcji.


Masz problem w Dieslem , potrzebujesz dodatkowych HP? Wiekszego turbo lub mocniejsza pompe/pompowtryski? Zapraszam do "Diesel-tech" Przemyśl. Tel . 531 038 213

Kinek01
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt sie 05, 2008 11:49
Lokalizacja: Przemyśl

Vario TDI vs MK6 TSI

Post autor: Kinek01 » pn lip 29, 2013 21:22

Droga podporządkowana? "głupio się uśmiechał" Haha dobra fantazja :kwiat:! Ale najlepsze "6-7 odległości za mną" i rzekomo rozmawialiśmy :helm: 6-7 odległości to chyba jak masz jakiś astygmatyzm, a to że zapytałem na następnym rozjezdzie o auto to już schizofrenia, bo nigdy z tobą ani słowa nie zamienilem słowa :/ z tego kojarzę to ty byłeś spięty za sterami i dziwaczne się gapiłeś :/ bez bez sensu zmyslac i koloryzować takie sytuacje - dorośnij ;)



Awatar użytkownika
xxxGlaDxxx
...
...
Posty: 1200
Rejestracja: śr wrz 23, 2009 23:50
Lokalizacja: Wrocław

Vario TDI vs MK6 TSI

Post autor: xxxGlaDxxx » pn lip 29, 2013 21:57

Kinek01 pisze:Droga podporządkowana? "głupio się uśmiechał" Haha dobra fantazja :kwiat:! Ale najlepsze "6-7 odległości za mną" i rzekomo rozmawialiśmy :helm: 6-7 odległości to chyba jak masz jakiś astygmatyzm, a to że zapytałem na następnym rozjezdzie o auto to już schizofrenia, bo nigdy z tobą ani słowa nie zamienilem słowa :/ z tego kojarzę to ty byłeś spięty za sterami i dziwaczne się gapiłeś :/ bez bez sensu zmyslac i koloryzować takie sytuacje - dorośnij ;)
Ot podsumowanie tego całego działu :bigok: Czasami jak czytam te opisy to na prawdę wnioskuje że niektórzy robią sobie te auta z 2 względów. 1. nie stać ich na sportowe auto z prawdziwego zdarzenia. 2. maja za mało cm tu i ówdzie więc się dowartościowują. Ludziska, ochłońcie :rotfl:



spawacz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1533
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 18:35
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Re: Vario TDI vs MK6 TSI

Post autor: spawacz » wt lip 30, 2013 12:58

A jak nie podpozadkowana? Wyjeżdales z Gr... ja lecialem z 3-go ma most, dobrze cisnoles po miescie jak na jazde przepisowa... , a ze akurat tak sie stalo ze na Dw... na św. stanelismy obok to zwykly przypadek, ja bylem na prawym pasie ty na lewym, dziwne sie usmiechnoles i dales dzide ze swiatel -dla mnie sygnal jest jasny, pozatym jakbys nie chcial to bys nie wyprzedal na dworaka na wszystkich na lewym i trzymales sie mnie przy ponad 140 ... .Jedynie to fakt gadke dodalem sobie niepotrzebnie zreszta. Jednak jakbys chcial kiedys jaks sprint to zapraszam, zeby nie bylo tlumacznia ze sie "nie siciaglaem sie"...


Masz problem w Dieslem , potrzebujesz dodatkowych HP? Wiekszego turbo lub mocniejsza pompe/pompowtryski? Zapraszam do "Diesel-tech" Przemyśl. Tel . 531 038 213

erwinszczak_
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 453
Rejestracja: sob sty 19, 2008 15:59
Lokalizacja: Otwock

Vario TDI vs MK6 TSI

Post autor: erwinszczak_ » wt lip 30, 2013 17:04

Kinek01 pisze:a to że zapytałem na następnym rozjezdzie o auto to już schizofrenia, bo nigdy z tobą ani słowa nie zamienilem słowa :/
spawacz pisze:Jedynie to fakt gadke dodalem sobie niepotrzebnie zreszta
Hahahaha, niemam pytan. :panna: :ass: :rotfl:



famE
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt lip 30, 2013 21:38

Vario TDI vs MK6 TSI

Post autor: famE » wt lip 30, 2013 21:54

Specjalnie się zarejestrowałem, gdyż chciałbym pogratulować autorowi wyobraźni, z niecierpliwością będę czekał na nowe historyjki, kłaniam się :bajer:



Awatar użytkownika
bodzio232
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 175
Rejestracja: wt lip 07, 2009 10:52
Lokalizacja: Królówka/k. Bochnia

Vario TDI vs MK6 TSI

Post autor: bodzio232 » śr lip 31, 2013 14:37

ale wtopa z historyjką bo rywal też z forum hahaha



spawacz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1533
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 18:35
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Re: Vario TDI vs MK6 TSI

Post autor: spawacz » śr lip 31, 2013 20:02

Historijka nader realna jak na zmyslona ze kolega odrazu zajazyl ze o niego chodzi, takze wymyslona za bardzo nie jest , moze poza 2 glupimi slowami. Tak czy siak ktos kto cisnie za toba caly czas omijac auta na swoim pasie i siedzac na dupie nie robi tego z niechcenia. Zreszta uwazajcie jak chcecie, to auto jest znane podobnie jak i ja , i ludzie wiedza ile maszyn stlukl "stary trup" - bo na sportowy woz mnie nie stac :helm: , i sporo ludzi tez mialo okazje zobaczyc jak na legalnych 1/4 dawalo rade , wiec ... zlewam takie gadki ze koloryzuje itp , bo wytlumaczyc sie jakos trzeba prawda i ladnym jezykiem opisac :pub: . Jezeli kolega z mk6 sie poczul obrazony w jakis sposob to przepraszam, nie trzeba bylo tak zapier... to i ja bym nie cisnal. Pozdr.


Masz problem w Dieslem , potrzebujesz dodatkowych HP? Wiekszego turbo lub mocniejsza pompe/pompowtryski? Zapraszam do "Diesel-tech" Przemyśl. Tel . 531 038 213

Kinek01
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt sie 05, 2008 11:49
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Vario TDI vs MK6 TSI

Post autor: Kinek01 » śr lip 31, 2013 22:57

spawacz pisze:Tak czy siak ktos kto cisnie za toba caly czas omijac auta na swoim pasie i siedzac na dupie nie robi tego z niechcenia.
spawacz pisze:Wygladalo to tak, jade sobie po czesci, na podporządkowanej stoi pare autek m/in owy mk6 , mysle sobie wpuszcze ich. Kawek drogi minelo i pare aut przede mna sie rozjechalo i zostal tylko mk6 , kawalek dalej swiatla mysle sobie podjade obok moze jakis cwaniak..
To jak to, byłem za Tobą czy przed, bo raz tak, raz tak.. :kac:
spawacz pisze:dziwne sie usmiechnoles i dales dzide ze swiatel
Zawsze się uśmiecham jak jeżdżę, a jeszcze jak mnie ktoś wpuszcza z podporządkowanej (najlepiej długonoga blondynka :kwiatek:)
Dzide dałeś ty, ja zaraz za Tobą ;) zresztą w tym miejscu to było głupie ale to już razem doskonale wiemy :pub:
spawacz pisze:Jezeli kolega z mk6 sie poczul obrazony w jakis sposob to przepraszam, nie trzeba bylo tak zapier... to i ja bym nie cisnal. Pozdr.
Ależ dlaczego zaraz obrażony ? :bajer: Teraz już wiem że nie mogę zapier*****, bo Ciebie to denerwuje i zaraz też musisz :popcorn:

EOT



famE
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt lip 30, 2013 21:38

Vario TDI vs MK6 TSI

Post autor: famE » czw sie 01, 2013 00:18

" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
Korno
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 72
Rejestracja: pt gru 21, 2012 03:28
Lokalizacja: Szczecin

Vario TDI vs MK6 TSI

Post autor: Korno » czw sie 01, 2013 17:22

brak słów :D



Golf 6 TSI
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 125
Rejestracja: pn cze 06, 2011 12:23

Vario TDI vs MK6 TSI

Post autor: Golf 6 TSI » pt sie 02, 2013 15:35

tylko 7 długości do 140? haha. A tak poważnie to kierowca tsi chyba musiał cały czas trzymać na ręcznym skoro taka róznica :bigok:



spawacz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1533
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 18:35
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Vario TDI vs MK6 TSI

Post autor: spawacz » pt sie 02, 2013 19:23

Nie wiem co trzymal , moze sie za f...a . Wiem natomast 1-no widzialem jak jezdza te TSI - toczydlo.... - przykre niestety podobnie jak serijny VR, niestety trzeba bylo kupic 2.0 tsi a nie 1.4 . Najwyrazniej nie ma szybszych aut jak MK6 TSI w 1.4 szczegolnie :bigok: , 8S-100 przeciez to rakieta buehehe ... TDi 110KM po tylko sofcie ma tak samo jak to TSI , wiec o czym gadka?


Masz problem w Dieslem , potrzebujesz dodatkowych HP? Wiekszego turbo lub mocniejsza pompe/pompowtryski? Zapraszam do "Diesel-tech" Przemyśl. Tel . 531 038 213

Awatar użytkownika
Hz
cS 1.6 STEAM...
cS 1.6 STEAM...
Posty: 1122
Rejestracja: pt cze 01, 2007 17:25
Lokalizacja: SL !
Kontakt:

Vario TDI vs MK6 TSI

Post autor: Hz » ndz sie 04, 2013 08:09

spawacz pisze:TDi 110KM po tylko sofcie ma tak samo jak to TSI
Że niby AFN ( 110 PS ) Po Sofcie będzie mial 160 PS :))) W jakiej bajce ??:D Po Sofcie możesz mieć max 145ps
Chopie jo mom AJM 116PS do tego Turbo ASZ, Głowica inno, i V-Tech Kraków i mam 158/404 ale spokojnie na tych gratach co mam można 170-180 ps...


5.03.2012-17.08.2013 Było moje teraz ma innego właściela
Obrazek
Passat B5FL AVF+ By Hz!

ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości