Golf MK3 2.0 ABA vs Mazda 323 1.8 16v

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

Awatar użytkownika
KoguT
I am the Stig
I am the Stig
Posty: 2048
Rejestracja: wt lis 14, 2006 21:07
Lokalizacja: Dębica
Auto: VW Golf MK4 Cabrio
Silnik: ABF
Kontakt:

Golf MK3 2.0 ABA vs Mazda 323 1.8 16v

Post autor: KoguT » wt maja 28, 2013 07:55

Pewnego dnia jadąc sobie spokojnie z pracy (a jadę bardzo spokojnie bo półtorej kilometra drogi od zakładu jest z poniemieckiej kostki brukowej i płyt betonowych) jakieś 40km/h dogonił mnie z wielkim impetem kumpel z roboty mazdinką 323f 1.8 16v z przedziału lat 1994-1998 legitymującą się 114 źróbkami.
Od razu było wiadome - gość chce się popróbować :satan: Na kostce oczywiście spokój, bo auto uśpione dosyć nisko i jak można niszczyć gwint na głupotę... :panna: Kumpel siedzi na tyle i naciska ale ja oczywiście nic. dojechałem do przejazdu kolejowego, standard - jedynka i na pół sprzęgła (uwielbiam zirytowanie ludzi jadących za mną wtedy :rotfl: ), a za torami już tylko krzyżóweczka na której skręcamy w lewo i wjeżdżamy na przysłowiowy "stół". Odczekuję kilka sekund żeby kolega też przejazd pokonał i wyjechał w lewo a następnie jak na znak obaj kita :okej: jeden brak trakcji bez strzału ze sprzęgła, dwa złapało, trzy 120 na zegarze i cztery nie było po co się ganiać już bo było 160km/h a odległość między mną a nim się powiększała. Obaj odpuściliśmy już.

Następny przypadek z tym samym chłopaczkiem jakieś 2 tygodnie temu:
Jadąc sobie spokojnie do narzeczonej w obszarze zabudowanym (oczywiście 50km/h :kac: ) i tak samo doleciał mnie przypadkowo mazdą :grin: .
Wiadomo będzie ganianka :helm: Myślę - dałem rade raz, to i może drugi raz go zjem :food: . Wyjazd poza obszar zabudowany na kawałek prostej, kolega siadł ostro na zderzaku (najwyraźniej przy redukował), to ja trójka i ognia :hmm: rezultat taki jak poprzednio :okej:

można śmiało rzec:

2:0 dla Golfa :okej:

Zapytany dlaczego tak słabo odpowiedział:
"konie mi zdechły" :rotfl:



ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości