Golf IV 1.9 tdi vs. BMW e90 330 benzyna

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

piotrbmw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: pt paź 12, 2012 23:47

Golf IV 1.9 tdi vs. BMW e90 330 benzyna

Post autor: piotrbmw » pn paź 15, 2012 16:50

u nas zdarzają się tacy co mają is-y mocniejsze od M, i nie pochwalamy jak ktoś ma korzenie bajkopisarskie



Awatar użytkownika
xxxGlaDxxx
...
...
Posty: 1200
Rejestracja: śr wrz 23, 2009 23:50
Lokalizacja: Wrocław

Golf IV 1.9 tdi vs. BMW e90 330 benzyna

Post autor: xxxGlaDxxx » pn paź 15, 2012 20:13

piotrbmw pisze:u nas zdarzają się tacy co mają is-y mocniejsze od M, i nie pochwalamy jak ktoś ma korzenie bajkopisarskie
A my pochwalamy ? Przecież nikt go nie poklepał po plecach i nie powiedział, no tak TDI to niedługo będzie ganiać za nowymi M-kami, AMG i Ferrari. Co najwyżej każdy się poklepał w czoło :)



Fantom1991
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czw sty 20, 2011 14:06

Re: Golf IV 1.9 tdi vs. BMW e90 330 benzyna

Post autor: Fantom1991 » pn paź 15, 2012 20:21

Widze że pan Piotr przyszedł pośmiać sie z forum vw i jego użytkowników bo sam jest posiadaczem BMW i co odrazu widać po jego postach czuje sie lepszy w zwiazku z tym od innych. Temat 4fun i napinki to można sobie robić na silowni a że posiadacze bmw lubią to robić i myli już im sie gdzie to radze kolego iść trochę poćwiczyć :)



Awatar użytkownika
Peres
Grupa opolska
Grupa opolska
Posty: 516
Rejestracja: czw mar 04, 2010 01:11
Lokalizacja: Kup teraz! xP
Kontakt:

Golf IV 1.9 tdi vs. BMW e90 330 benzyna

Post autor: Peres » pn paź 15, 2012 20:37

Fantom1991, i po co to? Akurat piotrbmw nie wszedł tutaj, żeby wywoływać nie wiadomo jakie sprzeczki :bajer: Swego czasu logowali się tutaj użytkownicy japońskich samochodów i robił się spam, a tym razem jest kultura :bajer:

Temat powinien być zamknięty!


184KM/416Nm powered by G-lab ;)

Awatar użytkownika
Jasiek...
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: czw wrz 22, 2011 12:29

Golf IV 1.9 tdi vs. BMW e90 330 benzyna

Post autor: Jasiek... » pn paź 15, 2012 22:15

O kurde , niezła wczuwka...
Dałem luźny post ale widzę że tutaj niektórzy są napięci jak gacie po tacie i traktują to co napisałem jakby to był wyścig F1.

Pewnie gość miał coś zjeb... w aucie,a ja mam 110KM i nie zależy mi na poklepaniu po plecach czy pukaniu się w czoło, napisałem w opcji ciekawostki i tyle.

Nie jestem żadnym maniakiem marki, nie jestem forumowym wyjadaczem więc proponuję się wyluzować , a jeżeli komuś nie pasuje to co pisze to nie musi czytać, odpisywać i nie ma co zawracać sobie głowy POSTEM na forum.

Najlepiej zamknąć temat żeby nikt nie musiał się już denerwować . :banghead:



Pozdrawiam.



Awatar użytkownika
xxxGlaDxxx
...
...
Posty: 1200
Rejestracja: śr wrz 23, 2009 23:50
Lokalizacja: Wrocław

Golf IV 1.9 tdi vs. BMW e90 330 benzyna

Post autor: xxxGlaDxxx » pn paź 15, 2012 22:46

Jasiek... pisze:(...)napisałem w opcji ciekawostki i tyle.
To po kiego grzyba pisać to w tym dziale? Lepiej było to napisać w OFFTOP :) W sumie średnio mi na tym zależy, ale przez takie tematy jako społeczność forum vwgolf.pl wychodzimy na głąbów i bajkopisarzy, a cały dział KILLe schodzi na psy. Dawno zlos nic nie pisał w celu podciągnięcia poziomu całego działu :grrr:



Awatar użytkownika
Jasiek...
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: czw wrz 22, 2011 12:29

Golf IV 1.9 tdi vs. BMW e90 330 benzyna

Post autor: Jasiek... » pn paź 15, 2012 22:54

To po kiego grzyba się wcześniej w ogóle wypowiadałeś w tym temacie? Hejtować można każde słowo i wszystko, tylko po co? :otepienie:



Awatar użytkownika
xxxGlaDxxx
...
...
Posty: 1200
Rejestracja: śr wrz 23, 2009 23:50
Lokalizacja: Wrocław

Golf IV 1.9 tdi vs. BMW e90 330 benzyna

Post autor: xxxGlaDxxx » pn paź 15, 2012 23:44

Jasiek... pisze:To po kiego grzyba się wcześniej w ogóle wypowiadałeś w tym temacie? Hejtować można każde słowo i wszystko, tylko po co? :otepienie:
Bo dobrze wiesz chociażby przytaczając nasze media, że rzetelne i rzeczowe informacje nie budzą żadnego zainteresowania, a wobec głupot wyssanych z palca ludzie kochają się wypowiadać i emocjonować. Dokładnie tak to zadziałało w moim wypadku w odniesieniu do twojego tematu :) Jak dla mnie przydałoby się go zamknąć.



piotrbmw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: pt paź 12, 2012 23:47

Golf IV 1.9 tdi vs. BMW e90 330 benzyna

Post autor: piotrbmw » wt paź 16, 2012 01:26

Fantom1991, akurat na siłkę to przydało by mi się iść :P
Czy bycie fanem bee eemmm ki świadczy o tym ze chce tu sprzeczkę stworzyć, akurat do grupy vaga mam szacunek chociaż w sporcie golfa nie widzę ale za silniki 1.9 nie (nie wiem jak wy je nazywacie ABF czy ABC dla mnie czarna magia ) pełen szacunek silnik nie jest kulturalny ale spalanie i wytrzymałość wygrywa tutaj, co do tuningu diesla jesteśmy 100 lat za vagami, ja wolę BMW, a to ze często wchodzę do was na forum żeby się czegoś dowiedzieć to inna bajka, jak widzę takie tematy (u nas tez trafiają śię podobne ) to aż krew mnie zalewa.



Awatar użytkownika
Peres
Grupa opolska
Grupa opolska
Posty: 516
Rejestracja: czw mar 04, 2010 01:11
Lokalizacja: Kup teraz! xP
Kontakt:

Golf IV 1.9 tdi vs. BMW e90 330 benzyna

Post autor: Peres » wt paź 16, 2012 10:33

piotrbmw pisze:Czy bycie fanem bee eemmm ki świadczy o tym ze chce tu sprzeczkę stworzyć
No właśnie nie - dlatego nie rozumiem postów o treści "przyszedł się napinać i myśli, że jest lepszy", tak jak wyżej pisałem :bigok:
piotrbmw pisze:akurat do grupy vaga mam szacunek
To teraz niektórym się łyso zrobiło :goof:
piotrbmw pisze:nie wiem jak wy je nazywacie ABF czy ABC dla mnie czarna magia
Spoko, dla mnie M62B35 jest magią :grin:
piotrbmw pisze: jak widzę takie tematy (u nas tez trafiają śię podobne ) to aż krew mnie zalewa.
Były, są i będą - taki urok każdego forum motoryzacyjnego :bigok:

Jasiek..., ale żeby nie było, jak będziesz miał możliwość, to podjedź na hamownię i wrzuć wykres ;) Żeby chociaż było wiadomo, jaka różnica była między Waszymi samochodami :bigok:


184KM/416Nm powered by G-lab ;)

Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Golf IV 1.9 tdi vs. BMW e90 330 benzyna

Post autor: Duber » wt paź 16, 2012 19:44

Dla bezpieczeństwa lepiej zamknąc temat :bigok:



Zablokowany

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości