Moje kille , Vario TDI. Wygrane i przegrane

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

spawacz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1533
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 18:35
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Moje kille , Vario TDI. Wygrane i przegrane

Post autor: spawacz » ndz sty 27, 2013 22:21

Nowy kill :helm: . Wracam sobie ze spota dzis ok 19 , pojezdzam do swiatel przedemna stoi REno Cilo 2 Sport , mysle sobie moze cos bedzie, obydwaj skrecamy w lewo na obwodnice, on na lewy pas ja na prawy tylko ciagla minela ja kierunek ,w momencie jak dalem kieunek bo za nim jechalem slyszalem tylko jak stozek sie dart, albo moze wariator zmienil faze w clio , tak czy siak minalem go jak pionka do 120 majac z 50m przewagi ... i zonk 4 mi nie weszla i juz cilo 2-3 odlegosi za mna i tak sie trzymal do prawie 200 i obydwaj odpuscilismy bo byl luk. Jednak moment diesla masakruje w poczatkowej fazie nieludzko , bylo to rolka z ok. 40km/h


Masz problem w Dieslem , potrzebujesz dodatkowych HP? Wiekszego turbo lub mocniejsza pompe/pompowtryski? Zapraszam do "Diesel-tech" Przemyśl. Tel . 531 038 213

przemlin
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 922
Rejestracja: wt sty 06, 2009 20:31
Lokalizacja: kwidzyn

Moje kille , Vario TDI. Wygrane i przegrane

Post autor: przemlin » czw sty 31, 2013 10:51

spawacz ile waży twoja cordoba?



spawacz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1533
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 18:35
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Moje kille , Vario TDI. Wygrane i przegrane

Post autor: spawacz » czw sty 31, 2013 20:07

1300kg z pelnym zbiornikiem i bez kierowcy. Wazona na 2 niezaleznych wagach , 20kg roznicy.


Masz problem w Dieslem , potrzebujesz dodatkowych HP? Wiekszego turbo lub mocniejsza pompe/pompowtryski? Zapraszam do "Diesel-tech" Przemyśl. Tel . 531 038 213

spawacz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1533
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 18:35
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Re: Moje kille , Vario TDI. Wygrane i przegrane

Post autor: spawacz » sob lut 16, 2013 23:07

jest nowy kill :bigok: . BMW E46 330D 204KM. Wygladalo totak , wracam sobie od znajomego kawalek prostej i pozniej lekk opod gorke i z gorki do 1wszych swiatel, widzilem ze cos na xsenoie za mna cisnielo ale nie zwracalem uwagi, pojezdzam na swiatla na prawym pasie , obok patrze podjezdza cos na xsenonie to bmw e 46 w pakiecie M, patrze na kierownka aon na mnie i glupie usmieszki wiadomo o co chodzi, zielone i goooo start dla mnie 1 odleglosc auta , 2 bieg u mnie a bmw caly czas na zderzaku ,mysle sobie o ku... co tam jest pod maska ,ja 3 on nadlal na zderzaku ale juz cos sie oddalam powoli bo powoli ale oddalam, moje 4 i odleglosc rosnie do 4 da mnie po czym kolo odpuszcza,nastepnie swiatla kolo staje obok mnie i pyta co po maska, ja 1.9 TDI lekko dlubniete,chlop pokrecil glowa ,a ja do niego ,a u ciebie co,-3.0D 204KM ,ja hahahaha ,i rozjechalismy sie bo on skrecil.


Masz problem w Dieslem , potrzebujesz dodatkowych HP? Wiekszego turbo lub mocniejsza pompe/pompowtryski? Zapraszam do "Diesel-tech" Przemyśl. Tel . 531 038 213

ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości