G60 vs. Civic VIII

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

Awatar użytkownika
gitfunfel
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 152
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 17:13
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

G60 vs. Civic VIII

Post autor: gitfunfel » sob sie 04, 2012 22:15

Odcinek około 500 metrów dwupasmówki (lekko pod górkę). Honda Civic VIII (nie mam pojęcia jaki motor bo się nie znam zupełnie na tej marce i po wyglądzie nie jestem w stanie tego określić). Próbuję wyprzedzać (przy około 30 kmph, jeszcze 2 bieg) i widzę, że Pan lekko przyspiesza wyrównując prędkości. No to laczek w podłogę i wychodzę w przód. Pan z Hondy najprawdopodobniej również pełne otwarcie przepustnicy. Przy ok. 5000 rmp u mnie utrata przyczepności (wysłużone BFGoodrich G-Force), tak więc od razu bieg 3. I cały czas uzyskuję przewagę. Przy końcu Honda w tyle dość sporo (może z jedną do dwóch długości; ciężko dokładnie określić bo do ronda się zbliżaliśmy i trzeba było skupiać się na mocnym trzymaniu kierownicy oraz na hamowaniu a nie mam ABS i wspomagania). Nie mam pojęcia jednak jaki Honda miała silnik. Domniemam, że 1,8- 140 km ale to tylko moje przypuszczenia. Może mało spektakularne zwycięstwo ale zawsze coś.
P.S. Mój g-lader przed swap'em jak siedział jeszcze w corrado to miał zmierzone 213 KM (kółko 68mm, rozwiert, Schrick, program Bar-Tek, FMIC Rallye, 4-2-1 itp.). Jednak w corrado mierzony był na wydechu supersprint a ja mam całkowicie seryjne wydechy (za wyjątkiem kolektora 4-2-1) tak więc nie jestem w stanie podać ile mam w nim teraz mocy.
Pozdrawiam...



Max88
Niesolidny sprzedawca
Niesolidny sprzedawca
Posty: 161
Rejestracja: śr sie 01, 2012 22:10
Lokalizacja: LUBIN/Wrocław

G60 vs. Civic VIII

Post autor: Max88 » pn sie 06, 2012 23:05

Gratki killa,myslesz ze wymiana tlumika mocy Ci nie zmniejszyla



Awatar użytkownika
overrange
Forum Master
Forum Master
Posty: 1176
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 16:26

G60 vs. Civic VIII

Post autor: overrange » wt sie 07, 2012 11:13

Tak czy siak musiałeś wygrać, auto lżejsze + większa moc.



ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości