Mk3 GTI vs MG ZR

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

SebastianGTI
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: wt lis 10, 2009 17:49
Lokalizacja: Sucha Beskidzka(okolice)
Kontakt:

Mk3 GTI vs MG ZR

Post autor: SebastianGTI » ndz kwie 29, 2012 13:15

Witam panów. Sytuacja rozegrała się wczoraj z racji tego że znajomy zakupił nowe autko byłem w końcu go obejrzeć. Jazda próbna wrażenia jak najbardziej pozytywne także zaproponowałem żeby się spróbować. Nie był to wyścig z kreski bardziej można powiedzieć z rolki a wiec ja moim mk3 2.0 115km AGG brak kata poza tym seria pełen bak sam na pokładzie on MG ZR 2.0 TD 113 km rezerwa w baku i z nim jego dziewczyna. Wyjeżdżaliśmy z parkingu ja zanim od razu wyrwał do przodu siedzę mu na tyle i już wiedziałem jedno nie odjeżdżał mi ale i go nie dochodziłem szliśmy równo, dojeżdżamy do krzyżówki skręcamy w prawo redukcja do 2 i cisnę za nim kręcę do odcinki zapinam 3 zmniejszam dystans pod koniec bylem już zaraz za nim ale musiałem odpuścić delikatnie bo wzniesienie patrze czysto to lewy i ciągnę 3 do końca jestem w połowie jego auta zapinam 4 bardzo powoli go wyprzedzam na blacie 160 już bylem maskę przed nim przed nami lewy luk i chyba się wystraszył i mnie pościł a ja musiał bym to zrobić. Gdyby droga była prosto dalej wyprzedził bym go na pewno także myślę ze wygrana dla mnie :okej:



Awatar użytkownika
bodzio232
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 175
Rejestracja: wt lip 07, 2009 10:52
Lokalizacja: Królówka/k. Bochnia

Mk3 GTI vs MG ZR

Post autor: bodzio232 » pt maja 04, 2012 08:07

raczej nie wystraszył się a zdrowy rozsądek się odezwał



ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości