Bora 2.0 vs honda accord coupe 2.4A

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

Awatar użytkownika
KU84
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 116
Rejestracja: sob sty 08, 2011 14:56

Bora 2.0 vs honda accord coupe 2.4A

Post autor: KU84 » czw kwie 12, 2012 22:40

Moja stara Bora 2.0 w benzynie 115km vs ta właśnie honda 2.4 benzyna automat 190 km :grin:

Wyścig z pod świateł, ruszyłem pierwszy o maskę, całą jedynkę byłem z przodu, tak samo na dwójce i do połowy trójki o ponad dwie długości moja wygrana :chytry:

Później z rolki z dwójki od około 40 do polowy trójki Bora cały czas z przodu.

Honda na 100% się ścigała i na 100% ten silnik bo rozmawiałem z kolegą.

Byłem bardzo zdziwiony bo myślałem, że dostanę a tu miłe zaskoczenie. Masa Hondy plus automat robi swoje.
Ostatnio zmieniony pt kwie 13, 2012 00:21 przez KU84, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
VW BORA 2.0

Samochód bez wosku jest jak kobieta bez makijażu :D

Awatar użytkownika
blackwhite
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 376
Rejestracja: ndz sie 07, 2005 14:51
Lokalizacja: Dumfries
Kontakt:

Bora 2.0 vs honda accord coupe ex-l 2.4A

Post autor: blackwhite » czw kwie 12, 2012 22:59

Z tego co mi wiadonmo to jesli Honda V6 w coupe to 3.0l byla. Albo 2.0 czy tez 2.2 R4 ;)
Takze albo ta Honda sie nie scigala, albo byla to zwykla 2.0 nawet nie Vtec ;)
Choc i z ta mialbys problemy.


Black

Awatar użytkownika
KU84
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 116
Rejestracja: sob sty 08, 2011 14:56

Re: Bora 2.0 vs honda accord coupe ex-l 2.4A

Post autor: KU84 » pt kwie 13, 2012 00:18

blackwhite pisze:Z tego co mi wiadonmo to jesli Honda V6 w coupe to 3.0l byla. Albo 2.0 czy tez 2.2 R4 ;)
Takze albo ta Honda sie nie scigala, albo byla to zwykla 2.0 nawet nie Vtec ;)
Choc i z ta mialbys problemy.
Co do V6 to może i masz rację. Dane z Wikipedii (zapomniałem dodać, że to wersja amerykańska) 2.4 190 KM .

Zresztą co tu dużo gadać koleś z mojej szkoły, rozmawiałem z nim i wiem, że się ścigał, również wiem, ze ma taki silnik.

Masa (ok 1700kg) plus automat zrobiły z niego woła.

Niedawno objechałem też Passata 2.5 v6 TDI 150km w kombi.


Obrazek
VW BORA 2.0

Samochód bez wosku jest jak kobieta bez makijażu :D

Awatar użytkownika
blackwhite
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 376
Rejestracja: ndz sie 07, 2005 14:51
Lokalizacja: Dumfries
Kontakt:

Bora 2.0 vs honda accord coupe 2.4A

Post autor: blackwhite » pt kwie 13, 2012 02:39

Hondy Accord byly: albo 2.0 R4 2.2 albo 3.0 V6 w coupe'cie.
Tak wiec albo koles nie wie co ma pod maska, albo ty sciemniasz ;)
Tak czy inaczej automat czy nie taka Honda zrobilaby z Ciebie miazge.
Ile masz do setki 12-13 sekund? Taka Honda mimo automatu ma okolo 8-9s ;)

Haha teraz zmieniles i tytul i do tego nie widze juz ,ze to byla V6 (cos szybko zmieniasz zdanie) - zenada a nie Kill.


Black

Awatar użytkownika
KU84
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 116
Rejestracja: sob sty 08, 2011 14:56

Re: Bora 2.0 vs honda accord coupe 2.4A

Post autor: KU84 » pt kwie 13, 2012 07:51

blackwhite pisze:Hondy Accord byly: albo 2.0 R4 2.2 albo 3.0 V6 w coupe'cie.
Tak wiec albo koles nie wie co ma pod maska, albo ty sciemniasz ;)
Tak czy inaczej automat czy nie taka Honda zrobilaby z Ciebie miazge.
Ile masz do setki 12-13 sekund? Taka Honda mimo automatu ma okolo 8-9s ;)

Haha teraz zmieniles i tytul i do tego nie widze juz ,ze to byla V6 (cos szybko zmieniasz zdanie) - zenada a nie Kill.
http://en.wikipedia.org/wiki/Honda_Acco ... eration%29" onclick="window.open(this.href);return false;
Masz tam napisane, że w USA były takie silniki ! Wysiłku trochę, chyba, że nie rozumiesz po angielsku :D

Tytuł zmieniłem bo zauważyłem, że ex-l to wersja V6 a ta to była lx-s.

Po drugie moja Bora ma do setki niecałe 10sekund więc szanse miałem spore, po trzecie chyba lepiej wiem co i jak bo rozmawiałem z kolegą !

Auta w okolicach 150km. np e36 320i nie mają ze mną szans. Jak nie wierzysz to zapraszam do mnie.


Obrazek
VW BORA 2.0

Samochód bez wosku jest jak kobieta bez makijażu :D

dunios
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: czw lis 10, 2011 11:00
Lokalizacja: Wrocław

Bora 2.0 vs honda accord coupe 2.4A

Post autor: dunios » pt kwie 13, 2012 10:50

Powiadasz ze objeżdżasz E36 320i które ma 150 kucy i mase pewnie bardzo podobno do Bory a moze i mniejsza, ciekawa teoria.



Awatar użytkownika
blackwhite
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 376
Rejestracja: ndz sie 07, 2005 14:51
Lokalizacja: Dumfries
Kontakt:

Bora 2.0 vs honda accord coupe 2.4A

Post autor: blackwhite » pt kwie 13, 2012 11:04

Kompromityujesz sie z minuty na minute.
Pisales,ze rozmawiales z tym kolesiem i potywierdzil Ci,ze to silnik, ktory opisales w pierwszym poscie tego watku ,czyli 2.4 V6 - oczywiscie post zostal edytowany przez Ciebie i silnik juz wiecej nie jest V6 - ciekawe.
2.4 DOHC 190KM to silnik 4 cylindrowy a nie V6 !!!! i o to mi chodzi. - mylisz sie w zeznaniach.

A jakie mody zrobiles,ze ta Bora ma nizej niz 10s do setki?


Black

Awatar użytkownika
zonda
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 343
Rejestracja: wt cze 10, 2008 15:26
Lokalizacja: BI

Re: Bora 2.0 vs honda accord coupe 2.4A

Post autor: zonda » pt kwie 13, 2012 13:17

KU84 pisze:Moja stara Bora 2.0 w benzynie 115km vs ta właśnie honda 2.4 benzyna automat 190 km :grin:

Wyścig z pod świateł, ruszyłem pierwszy o maskę, całą jedynkę byłem z przodu, tak samo na dwójce i do połowy trójki o ponad dwie długości moja wygrana :chytry:

Później z rolki z dwójki od około 40 do polowy trójki Bora cały czas z przodu.

Honda na 100% się ścigała i na 100% ten silnik bo rozmawiałem z kolegą.

Byłem bardzo zdziwiony bo myślałem, że dostanę a tu miłe zaskoczenie. Masa Hondy plus automat robi swoje.
Ja dołączam do grona niedowiarków, bo wygrana 115PS Vs. 190PS to raczej mało prawdopodobne, nawet mimo masy. Inna sprawa - co to za wyścig "z dwójki od około 40 do polowy trójki"? A e36 2.0i to ja owszem robiłem ale golfem 1.8T 150PS, a Bora 2.0 nie jedzie jak te BMW więc ta opowieść to zupełna fantazja dla mnie.



Awatar użytkownika
blackwhite
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 376
Rejestracja: ndz sie 07, 2005 14:51
Lokalizacja: Dumfries
Kontakt:

Bora 2.0 vs honda accord coupe 2.4A

Post autor: blackwhite » pt kwie 13, 2012 14:10

IMO wiekszoc killi powinna byc dokumentowana na kamerkach .Jak znam zycie ponad polowa Killi na tym czy innym forum bo jaki wyssane z palca i fantajzja majaca malo wspolnego z rzeczywistoscia, przyklad mamy w tym watku.


Black

wozekGTD
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 342
Rejestracja: sob lip 08, 2006 19:58
Lokalizacja: Szczecin

Re: Bora 2.0 vs honda accord coupe 2.4A

Post autor: wozekGTD » pt kwie 13, 2012 14:41

Taki syndrom zauroczenia swoim samochodem w mlodym wieku. A co do killa to wierze i do bmw tez- pewnie tamte silniki to padaki. a co do ponizej 10sek tez uwierze....zmierzone stoperem :jezor:


Focus RS mk3 Nitrous Blue

Awatar użytkownika
KU84
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 116
Rejestracja: sob sty 08, 2011 14:56

Bora 2.0 vs honda accord coupe 2.4A

Post autor: KU84 » pt kwie 13, 2012 14:50

dunios pisze:Powiadasz ze objeżdżasz E36 320i które ma 150 kucy i mase pewnie bardzo podobno do Bory a moze i mniejsza, ciekawa teoria.
Masę ma o ponad 100kg większą, moment obrotowy również robi swoje, opony mam 195, w e36 siedziały szerokie, a poza tym dobry start plus bardzo szybka zmiana biegów to kilkadziesiąt procent sukcesu. Takie rzeczy bardzo dużo znaczą.
blackwhite pisze:Kompromityujesz sie z minuty na minute.
Pisales,ze rozmawiales z tym kolesiem i potywierdzil Ci,ze to silnik, ktory opisales w pierwszym poscie tego watku ,czyli 2.4 V6 - oczywiscie post zostal edytowany przez Ciebie i silnik juz wiecej nie jest V6 - ciekawe.
2.4 DOHC 190KM to silnik 4 cylindrowy a nie V6 !!!! i o to mi chodzi. - mylisz sie w zeznaniach.

A jakie mody zrobiles,ze ta Bora ma nizej niz 10s do setki?
Owszem mówił mi, że to 2.4 190 koni w automacie, myślałem, że to v6 ale jak zobaczyłem że nie to zmieniłem, chyba po to jest opcja edycji nie prawda ? :pub: Zresztą to tylko literówka, ważne, że silnik ma te 190 km.

Bora w danych ma 11s do 100. Dobry start i szybka zmiana biegów wystarczy, żeby zejść poniżej dychy- pomiar gps. Modów nie mam żadnych.
zonda pisze: Ja dołączam do grona niedowiarków, bo wygrana 115PS Vs. 190PS to raczej mało prawdopodobne, nawet mimo masy. Inna sprawa - co to za wyścig "z dwójki od około 40 do polowy trójki"?
To się dołączaj. Ta honda robi setke w około 9 sekund- podobnie jak moje auto.
zonda pisze:Inna sprawa - co to za wyścig "z dwójki od około 40 do polowy trójki"
Nie rozumiesz ? Wyścig od 40 do około 120-130. Coś nie tak ?
blackwhite pisze:e36 2.0i to ja owszem robiłem ale golfem 1.8T 150PS, a Bora 2.0 nie jedzie jak te BMW więc ta opowieść to zupełna fantazja dla mnie.
No to robiłeś, a ja zrobiłem swoją borą. Masz pojęcie jak jedzie m52 a jak m50 bo oba silniki mają pojemność 2.0, czy sugerujesz się tylko napisem 320i ? Zobacz sobie ile bmw podaje do setki dla tego silnika a potem pisz...
zonda pisze:wygrana 115PS Vs. 190PS to raczej mało prawdopodobne, nawet mimo masy
A co, koleś siedzi i wciska 3/4 gazu ? Żeby specjalnie przegrać ? W ogóle wiesz jak ta honda wygląda, ile waży, jaką ma skrzynie, moment itp?


Co tu dużo gadać, jak mi nie wierzycie to nie, opisałem tylko killa i to, że byłem tym bardzo zdziwiony. Bajek przecież nie piszę z nudów. Nie obchodzi mnie czy Wy w to wierzycie czy nie, jak się jeszcze z nim ustawię to postaram się wrzucić filmik, żeby nie było i wtedy zobaczymy co będziecie pisać.

PEACE :pub:


Obrazek
VW BORA 2.0

Samochód bez wosku jest jak kobieta bez makijażu :D

Awatar użytkownika
KU84
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 116
Rejestracja: sob sty 08, 2011 14:56

Bora 2.0 vs honda accord coupe 2.4A

Post autor: KU84 » pt kwie 13, 2012 14:54

wozekGTD pisze:A co do killa to wierze i do bmw tez- pewnie tamte silniki to padaki.
W e36 może i padaka, w Hondzie raczej nie- auto ma chyba dwa lata plus automat.


Obrazek
VW BORA 2.0

Samochód bez wosku jest jak kobieta bez makijażu :D

Awatar użytkownika
blackwhite
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 376
Rejestracja: ndz sie 07, 2005 14:51
Lokalizacja: Dumfries
Kontakt:

Re: Bora 2.0 vs honda accord coupe 2.4A

Post autor: blackwhite » pt kwie 13, 2012 15:19

KU84 pisze: Bora w danych ma 11s do 100. Dobry start i szybka zmiana biegów wystarczy, żeby zejść poniżej dychy- pomiar gps. Modów nie mam żadnych.
Te 11s do setki to najlepsze mozliwe warunki, robione przez kierowcow testowych...
No ale ty jestes debesciak i jezdzisz lepiej od wszystkich i robisz 2s mniej jak podaje fabryka LOL -
Zrob filmik jak robisz te ponizej 10s, tylko,zeby bylo widac ,z enie jedziesz z gorki i do tego z wiatrem ;)

Owszem mówił mi, że to 2.4 190 koni w automacie, myślałem, że to v6 ale jak zobaczyłem że nie to zmieniłem, chyba po to jest opcja edycji nie prawda ? :pub: Zresztą to tylko literówka, ważne, że silnik ma te 190 km.
Kiedy przepraszam bardzo ,zauwazyles,ze to nie V6, po tym jak zajrzales na wikiepdie :rotfl: Przeciez wyraznie napisales w tytule i pozniej w watku ,ze to bylo 2.4 V6 i to na pewno ten silnik, bo gadales z gosciem - czlowieku, z kogo debila chcesz zrobic? Dalej bedziesz brnal w bagno, czy odpuscisz te bajki?


nie mam wiecej pytan bo nie ma co karmic trolla.


Black

Awatar użytkownika
KU84
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 116
Rejestracja: sob sty 08, 2011 14:56

Bora 2.0 vs honda accord coupe 2.4A

Post autor: KU84 » pt kwie 13, 2012 15:25

blackwhite pisze:Te 11s do setki to najlepsze mozliwe warunki, robione przez kierowcow testowych...
Te jedenaście sekund to normalne ruszanie, bez strzału ze sprzęgła i bez takich szybkich zmian biegów.
blackwhite pisze:jezdzisz lepiej od wszystkich i robisz 2s mniej jak podaje fabryka LOL
Dane z GPSu, kilka pomiarów, najlepszy 9.3 najgorszy 9.8, czego nie rozumiesz, jak mam Ci inaczej tłumaczyć ?

blackwhite pisze: nie mam wiecej pytan bo nie ma co karmic trolla.
Trollem to Ty jesteś, zwyczajnym zazdrosnym Polakiem, typ sąsiad.
Wciśnij te swojej LOL dla dzieciaka w wieku 15 lat bo oni takiego języka używają.


Obrazek
VW BORA 2.0

Samochód bez wosku jest jak kobieta bez makijażu :D

Zablokowany

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości