[Borys] vs civic V coupe

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

miskieusz
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7799
Rejestracja: śr sie 01, 2007 22:42
Lokalizacja: DW

[Borys] vs civic V coupe

Post autor: miskieusz » sob sty 28, 2012 23:42

Wracam, od narzeczonej, podwoziłem jeszcze znajomych do domku.
Stoimy na światłach wesoło gaworzymy a tu nagle z rytmu wybija nas dźwięk tysiąca koni, patrzę w lewo a tam 3 uradowanych panów w civicu. Nigdy w życiu się nie ścigałem (bo i nie ma czym) ale znajomy mnie podpuścił i nie było wyjścia :blush:
Zielone i jedynka (od zera, szkoda mi sprzęgła) i idziemy dość równo, dwójka i odrobinę się wysuwam na prowadzenie, trójka i pod koniec panowie zaczynają znikać, czwórka i już ich nie widzę bezpośrednio. Odpuściłem, bo miałem przed sobą auta na pasach, kill może lewy ale jedyny i możliwe, że ostatni :)
Niestety nie dane mi było porozmawiać, bo panowie posmutnieli i nie nawiązywali kontaktu wzrokowego nawet nie światłach.
Teraz patrzę i widzę, że w coupe to 1.5 101 i 1.6 125 głównie wsadzali więc prawdopodobnie to mogło być 1.5 - żaden kill nie?:P ale moje 1,5t jednak trochę się rozpędza a wątpię, żeby "fachowy niemiecki box" pozwalał mi zejść poniżej 9sekund do setki...
Tak, czy siak emocje były :okej:



Awatar użytkownika
matti6060
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 91
Rejestracja: pt cze 13, 2008 21:50
Lokalizacja: Częstochowa

[Borys] vs civic V coupe

Post autor: matti6060 » pn sty 30, 2012 17:42

Gratki za kila :pub: a tak na przyszłość to nie ścigaj się więcej z hondami bo są najszybsze na świecie i z silnikiem 1.3 robią każde VR6 bez problemu :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


[size=134][url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=3462679#3462679][color=red]X[/color][/url][/size]

Awatar użytkownika
guziolek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1400
Rejestracja: czw mar 11, 2010 14:31
Lokalizacja: Lublin okolice
Kontakt:

[Borys] vs civic V coupe

Post autor: guziolek » pn sty 30, 2012 21:32

miskieusz, niech no przyjdzie ktoś z forum hondy. Możesz już odliczać swe ostatnie dni :los2:



Awatar użytkownika
stary
Forum Master
Forum Master
Posty: 1009
Rejestracja: pn lut 14, 2005 15:11
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

[Borys] vs civic V coupe

Post autor: stary » śr lut 01, 2012 19:54

latalem pare razy tym 1.5 101KM i no jakos to daje rade, ale nie ma rewelacji, zero elastycznosci, kiedyś ruszałem spokojnie wbilem dwojke lanos chcial sie targać no to depnałem na tej dwojce ale z lipnych obrotów i co?, dostalem baty bo wtedy potrzebna byla redukcja na 1 zeby ruszyc mocniej. a ty masz 130koni w dieslu z dobrym momentem to mimo ciezkiej budy wciagasz taką honde.



miskieusz
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7799
Rejestracja: śr sie 01, 2007 22:42
Lokalizacja: DW

[Borys] vs civic V coupe

Post autor: miskieusz » śr lut 01, 2012 21:11

No udało się, ale łatwo nie było jakby nie patrzeć. Waga robi swoje. Jeśli chodzi o hondy nie mam doświadczenia ale dźwięk odpalającego się VTECa jest naprawdę lepszy niż klekot mojego TDI ;)



Awatar użytkownika
M A T E U S Z
Miero Team
Miero Team
Posty: 261
Rejestracja: pt kwie 30, 2010 19:06
Lokalizacja: Mieroszów / Legnica

[Borys] vs civic V coupe

Post autor: M A T E U S Z » czw lut 02, 2012 21:35

A tam z dźwiękiem, a jakie za to masz efekty pirotechniczne przy odpalaniu od minus 10 i więcej ;)


Graty za killa ;)


Moja ukochana :bajer: ---------> Wściekła bestia :bigok:
Obrazek

Awatar użytkownika
RapStyle
I'm a Jetta Rider
I'm a Jetta Rider
Posty: 509
Rejestracja: śr sty 11, 2012 13:01

[Borys] vs civic V coupe

Post autor: RapStyle » czw lut 09, 2012 22:14

Moja Jetta jest budowana właśnie po to żeby zostawiać takie Civic'ki w tyle :D



ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości