MK4 ATD vs. CHRYSLER STRATUS CABRIO

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

Awatar użytkownika
marekTDI
Dyrektor
Dyrektor
Posty: 440
Rejestracja: ndz gru 06, 2009 22:13
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

MK4 ATD vs. CHRYSLER STRATUS CABRIO

Post autor: marekTDI » pn mar 28, 2011 00:09

no kilka killów miałem już ale nigdy nic specjalnego, raz sie wygrało raz nie, ale mniejsza o to.
dzisiaj weczorem kolo 22.30 jade sobie do domu od dziewczyny, staje na Swiatłach, obok mnie staje cabrio chrysler. ja olewka, oni podjeżdżają obok mnie i przód-tył, przód-tył, ja nie zwracam uwagi i zielone, ruszamy bez buta :foch: , nagle patrze a on rura :hmm: ... więc i ja odrazu rura :hmm: i poszedłem przodem o 2-3 długości auta :okej: , następna krzyżówka i czerwone, ja STOP on przegonił na czerwonym :banghead: , ale zaraz zielone i gonie go, dojeżdżam go na następonych światłach i jade za nim, znalazłem troszke miejsca i przeskoczyłem go. kolejne światła, ja pierwszy on z tyłu. i znowu ogień, ja uciekam na 3-4 długości auta :ass: i tak lecimy do kolejnych świateł, mijamy 3-4 krzyżówki i ja non-stop z przodu. wkońcu dojeżdżamy do ronda i stajemy obok siebie. opuszczam szybke i pytam co tam siedzi u niego, i jakież było moje zdziwienie jak usłyszałem że to CHRYSLER STRATUS CABRIO 2.5 :shock: :jaja: . no i znowu czekamy na zielone i kolejny raz to samo, ja z przodu a on z tyłu i trzma cały czas równą odległość, potem podziekowałem kierunkami, uciekłem na lewy pas, ja do skrętu, mocne hamowanie i skręcam, a chłopakom było chyba mało i chcieli jeszcze, to patrze we wsteczne lusterko i zauważyłem i usłyszłem, że chrysler hamulce ma cienkie, albo bardzo opóźnił hamowanie bo brakowało mu może 20cm a siedział by na słupie od świateł tak się biedak zagalopował :kac: i znowu za mną i już mnie nie dogonił ja do domu a oni prosto.
troszke jestem w szoku że tak słabo jechał mu 2.5 motor, przy moim naprawde typowo przeciętnym :bigok: 101-konnym ATD.
no chyba że tamten kierowca był kaleką motoryzacyjną bo z tego co sprawdziłem to ten chrysler powinien mieć coś kolo 160KM :goof:
tak więć w ruchu 1-0 dla mnie, ze startu jeden za drugim jest już 2-0 dla mnie, ze startu obok siebie 3-0 dla mnie i do domu :okej:



Awatar użytkownika
S7TDI
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 576
Rejestracja: czw maja 21, 2009 02:52
Lokalizacja: SWD
Kontakt:

MK4 ATD vs. CHRYSLER STRATUS CABRIO

Post autor: S7TDI » pn mar 28, 2011 00:17

Pewnie w automacie to miał, takim typowo amerykańskim, starożytnym, czterobiegowym... Masa chyba większa, na dodatek LPG jeszcze pewnie na pokładzie...


MK3 GT TDI >>> A2 1.4 16V >>> A3 8L S-Line TDI

Awatar użytkownika
Piaseczeq
Music Man
Music Man
Posty: 326
Rejestracja: śr maja 20, 2009 13:55
Lokalizacja: KrakóVW
Kontakt:

MK4 ATD vs. CHRYSLER STRATUS CABRIO

Post autor: Piaseczeq » pn mar 28, 2011 00:30

no i do tego ciężka krowa. Gratki za złojenie pupy panom z chryslera


"Dodatkowa moc czyni cię szybszym na prostych, obniżenie wagi czyni cię szybszym wszędzie..."

Awatar użytkownika
xxxGlaDxxx
...
...
Posty: 1200
Rejestracja: śr wrz 23, 2009 23:50
Lokalizacja: Wrocław

MK4 ATD vs. CHRYSLER STRATUS CABRIO

Post autor: xxxGlaDxxx » pn mar 28, 2011 00:36

marekTDI, skoro nawet na zrobienie hamulców go nie stać to podejrzewam że motor też dopieszczany nie jest. Może on być w pełnej agonii. Jak najbardziej podzielam zdanie kolegów wyżej i gratuluję killa ;)



Awatar użytkownika
marekTDI
Dyrektor
Dyrektor
Posty: 440
Rejestracja: ndz gru 06, 2009 22:13
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

MK4 ATD vs. CHRYSLER STRATUS CABRIO

Post autor: marekTDI » pn mar 28, 2011 00:41

no stan to wizualnie ładny był, ale hamowanie to nie było jego najmocniejszą stroną, i osobiście hamując przed nim musiałem patrzeć w lusterko czy jemu uda się wyhamować za mną przy każdym hamowaniu, ale to co zrobił na końcu to byłem troche zszokowany :) :shock: albo młody kireowca niedoświadczony poprostu i myślał że przeleci zakręt 90st przy bóg wie jakiej prędkości i dopiero osrali się jak zaczęło ich wynosić :)
Piaseczeq pisze:Gratki za złojenie pupy panom z chryslera
dziękuje



Awatar użytkownika
stolniczkow
Forum Master
Forum Master
Posty: 1717
Rejestracja: ndz kwie 05, 2009 11:34
Lokalizacja: SD
Kontakt:

MK4 ATD vs. CHRYSLER STRATUS CABRIO

Post autor: stolniczkow » pn mar 28, 2011 10:11

Heh mój kolega ma Sebringa II Cabrio z motorem 2.7 V6 203km w automacie bez gazu. Przejechałem się tym iiii byłem w szoku.... jak to może aż tak nie jechać? Ponad 11 do sety! Ustawiłem się z nim swoim AGG i zmłóciłem go konkretnie :bajer: Amerykańce nie za bardzo się nadają do pojeżdżawek :P


Czarne S3 1.8T - Dynosoft, MG Motorsport - 276km/365Nm
Grupowy chiptuning Aligator (DynoSoft) Katowice
Obrazek

Awatar użytkownika
overrange
Forum Master
Forum Master
Posty: 1176
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 16:26

Re: MK4 ATD vs. CHRYSLER STRATUS CABRIO

Post autor: overrange » pn mar 28, 2011 13:33

stolniczkow pisze:Heh mój kolega ma Sebringa II Cabrio z motorem 2.7 V6 203km w automacie bez gazu. Przejechałem się tym iiii byłem w szoku.... jak to może aż tak nie jechać? Ponad 11 do sety! Ustawiłem się z nim swoim AGG i zmłóciłem go konkretnie :bajer: Amerykańce nie za bardzo się nadają do pojeżdżawek :P
Kolejny dowód na to, że europejski konie, japońskie, a amerykańskie to dwie inne rzeczy :bigok:



kasisi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: śr gru 30, 2009 13:01
Lokalizacja: PO w CNA z PWA

MK4 ATD vs. CHRYSLER STRATUS CABRIO

Post autor: kasisi » pn mar 28, 2011 17:29

Sebring i stratus to klocki. Przejedzcie się neonem srt4 to zmienicie zdanie,że amerykańce nie jadą :jezor:


ASZ+ 170ps 380nm

Awatar użytkownika
Piaseczeq
Music Man
Music Man
Posty: 326
Rejestracja: śr maja 20, 2009 13:55
Lokalizacja: KrakóVW
Kontakt:

MK4 ATD vs. CHRYSLER STRATUS CABRIO

Post autor: Piaseczeq » wt mar 29, 2011 00:47

kasisi pisze:Przejedzcie się neonem srt4 to zmienicie zdanie,że amerykańce nie jadą
co prawda to prawda neon zapier_dala. Ale inne to ciężkie kloce. Mój szef ma Chryslera 300M (3.5 V6 253KM) strasznie słabo jedzie...


"Dodatkowa moc czyni cię szybszym na prostych, obniżenie wagi czyni cię szybszym wszędzie..."

Awatar użytkownika
marekTDI
Dyrektor
Dyrektor
Posty: 440
Rejestracja: ndz gru 06, 2009 22:13
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

MK4 ATD vs. CHRYSLER STRATUS CABRIO

Post autor: marekTDI » wt mar 29, 2011 07:54

szczerze mówiąc te 253KM w czołgu takim to nie ma prawa jechać. Trzeba by mieć ten topowy motor chyba 5.7 HEMI to napewno już zapier...
A co do Neona to może i jedzie ale za to wogóle nie wygląda :)



Awatar użytkownika
Piaseczeq
Music Man
Music Man
Posty: 326
Rejestracja: śr maja 20, 2009 13:55
Lokalizacja: KrakóVW
Kontakt:

MK4 ATD vs. CHRYSLER STRATUS CABRIO

Post autor: Piaseczeq » wt mar 29, 2011 08:56

no w challenger, i charger w wersji SRT8 mają te 5.7 HEMI i szczerze mówiąc zwija asfalt. 470KM, tylko że chyba do setki to on ma problemy z trakcją.


"Dodatkowa moc czyni cię szybszym na prostych, obniżenie wagi czyni cię szybszym wszędzie..."

kasisi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: śr gru 30, 2009 13:01
Lokalizacja: PO w CNA z PWA

MK4 ATD vs. CHRYSLER STRATUS CABRIO

Post autor: kasisi » wt mar 29, 2011 09:05

Zwykły neon nie jest ładnym autem,ale srt moim zdaniem wygląda o niebo lepiej. Fajna felga,gleba i nic więcej nie potrzeba. Acha gratki killa na cwaniaczkach:D
Srt8 to nie przypadkiem 6.1 litra?


ASZ+ 170ps 380nm

Awatar użytkownika
marekTDI
Dyrektor
Dyrektor
Posty: 440
Rejestracja: ndz gru 06, 2009 22:13
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

MK4 ATD vs. CHRYSLER STRATUS CABRIO

Post autor: marekTDI » wt mar 29, 2011 10:07

a nie wiem czy 5.7 czy 6.1 czy 6.7 ważne że czuć napewno pod nogą :)

A co do killa to sami zaczęli ;p i się rozczarowali :)



Awatar użytkownika
Yuri
Forum Master
Forum Master
Posty: 1249
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 02:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

MK4 ATD vs. CHRYSLER STRATUS CABRIO

Post autor: Yuri » wt mar 29, 2011 15:47

Nawet te SRT to są dobre ale na prostych. Złóż się takim klocem w zakręt przy wyższych prędkościach :).



ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości