MKIV R32 vs BMW E39 540

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

Leo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: sob lis 03, 2012 22:55

MKIV R32 vs BMW E39 540

Post autor: Leo » ndz lis 04, 2012 16:53

Stary... 100KM różnicy i 30% wolniej do setki.??? co ty chcesz porównywać ????



Leo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: sob lis 03, 2012 22:55

Re: MKIV R32 vs BMW E39 540

Post autor: Leo » ndz lis 04, 2012 20:00

herbiasty pisze:Kowal_, hahah perfect kill :los2:
Kolega z BMW po prostu nie wiedział z kim rozmawia, mozna mu wybaczyć...


Leo, z całym szacunkiem, nie masz pojecia o sciganiu sie, na papierze to ja kreski rysuję.
Kazde auto inaczej jedzie i kazdy kierowca inaczej ogrania, kazdy start jest inny...

Ho ho ho,nie wiedziałem,że na forum golfa są sami kierowcy F1... :hmm:
kolega Kowal zapodaje jakiś filmik z którego nic nie wynika i to ma robić wrażenie ? lepiej by wyglądało gdy by ktoś napisał 1,8 sek - 100 km
patrząc na ten pojazd to można się nim ścigać na krótkich dystansach,np. placu zabaw...a co z dłuższym dystansem ?
większymi prędkościami ? 200km/h,250km/h czy 300km/h nawet o tym nie może pomarzyć

np. " onclick="window.open(this.href);return false;
lub
" onclick="window.open(this.href);return false;

ten drugi filmik dla : daniel1d bo pewnie on był gdzieś dużo przed tym M5 :rozpacz:

celowo podałem filmiki tylko ze starszymi,seryjnie produkowanymi modelami .... bo BMW540 lub M5 to tylko limuzyny...
nie tak jak golfy-bolidy F1

P.S.
sam miałem kiedyś Golfa,fakt 90 konnego tdi,ale ten samochód był nie do zajechania,gdyby nie balcha pewnie jeszcze bym nim smigał,
auto nigdy mnie nie zawiodło więc darzę je wielkim sentymentem,
nie upoważnia mnie to jednak do braku racjonalnego myślenie i przekręcania faktów.



monopolowy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 463
Rejestracja: pt gru 12, 2008 00:20
Lokalizacja: Warszawa

MKIV R32 vs BMW E39 540

Post autor: monopolowy » ndz lis 04, 2012 20:12

Leo, ten MK4 z filmu miał zdaje się ponad 600KM... Myślę że M5 ma raczej marne szanse


Moja golfina:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=367797

Leo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: sob lis 03, 2012 22:55

MKIV R32 vs BMW E39 540

Post autor: Leo » ndz lis 04, 2012 21:56

Nie twierdze,ze nie...ale z filmu to nie wynika...
poza tym jest to seryjnie produkowany model ?
też mogę podstawić M5 hurricane co ma 730 lub 800ps...ale to jest po tuningu G-power...

" onclick="window.open(this.href);return false;

" onclick="window.open(this.href);return false;

i co to ma do omawianego tematu ?


Rozumiem,że jako użytkownicy tego forum jesteście solidarni,ale należy podejść do faktów rzeczowo...
a nie pisać na zasadzie mam racje bo mam...

Jak ja bym napisał,że mój golfik 90KM odjechał MKIV R32,to byście walnęli :shock: i poleciały by pytania...
a jak ja bym odpowiedział,że widocznie kierowca nie ogarniał MKIV to co uwierzyli byście ?
Podobnie jest z autorem tego posta... BMW 330dA zdecydowanie odstaje parametrami,więc skoro wypadło lepiej niż 540,
to kto prowadził e39 Steve Wonder ?
jeśli tak to wnioski z wyścigu powinny być takie

1.Jeśli chodzi o sprawdzenie samochodów to:
-Golf jest najszybszy,BMW 540 jest najsłabszym z tych pojazdów,pod warunkiem że prowadzi je Steve Wonder.
2.Jeśli chodzi o sprawdzenie kierowców to:
-Golf miał najlepszego kierowcę,bo pokonał dobrego z 330d i Steve Wondera z 540... czyli pełen sukces !!!! :pub:

Pozdrawiam.



Awatar użytkownika
daniel1d
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2250
Rejestracja: pt paź 24, 2008 21:36
Lokalizacja: Siedlce

MKIV R32 vs BMW E39 540

Post autor: daniel1d » pn lis 05, 2012 00:52

Leo pisze:patrząc na ten pojazd to można się nim ścigać na krótkich dystansach,np. placu zabaw...a co z dłuższym dystansem ?
większymi prędkościami ? 200km/h,250km/h czy 300km/h nawet o tym nie może pomarzyć
chłopie jeśli nie masz pojęcia to nie pisz bzdur v-max golfa to 300km/h z względu na krótką skrzynię.
Leo pisze:np. " onclick="window.open(this.href);return false; ... re=related
lub
" onclick="window.open(this.href);return false; ... re=related
i co na tych filmikach widać w 540 wskazówka od 200km/h ledwo idzie, a w tej m5 to już zupełnie żenada od 270km/h to ona praktycznie stoi to ja bym zdążył wyhamować i jeszcze raz rozpędzić się do 300km/h jak to m5 od 270 do 300.
Popatrz na ten filmik i zobacz jak wskazówka idzie do góry i nie zwalnia powyżej 200 tylko leci praktycznie tak samo do 300km/h
" onclick="window.open(this.href);return false;


www.proturbo.com.pl

Leo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: sob lis 03, 2012 22:55

MKIV R32 vs BMW E39 540

Post autor: Leo » pn lis 05, 2012 09:32

Człowieku potrafisz czytać ze zrozumieniem ?

Pokazałem dwa pierwsze z brzegu seryjnie produkowane samochody...wygodne,pół luksusowe limuzyny,do wyjazdów na wczasy,z rodziną,to nie są samochody sportowe..!!!!
540 standardowo zamykają licznik na 250km/h (ogranicznik)
M5 dojeżdża do 300...
mnie to wystarczy,
chcesz więcej masz M5 Hurricane po 700-800PS (tych linków pewnie nie zauważyłeś lub nie chciałeś ?)

mało na nich widać ?
masz,poczytaj trochę :
http://www.autogaleria.pl/news/index.php?id=3504" onclick="window.open(this.href);return false;
mało? masz filmik:
" onclick="window.open(this.href);return false;

Ten dialog powoli robi się śmieszny i znacznie odbiega od omawianego tematu,więc może darujmy sobie...?

P.S.
Bez urazy,ale
jak Ty się męczyłeś z e46 330dA to z M5 mógłbyś swoim wózkiem tylko dymek powąchać....



Awatar użytkownika
daniel1d
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2250
Rejestracja: pt paź 24, 2008 21:36
Lokalizacja: Siedlce

MKIV R32 vs BMW E39 540

Post autor: daniel1d » pn lis 05, 2012 09:53

Leo pisze:Bez urazy,ale
jak Ty się męczyłeś z e46 330dA to z M5 mógłbyś swoim wózkiem tylko dymek powąchać....
wiem że niektórych myślenie boli więc Ci wyjaśnię, logiczną sprawą jest że wyścig z e46 był seryjnym autem, a z m5 już nie seryjnym.
Leo pisze:Pokazałem dwa pierwsze z brzegu seryjnie produkowane samochody...wygodne,pół luksusowe limuzyny,
coś jest albo luksusowe albo nie, nie ma czegoś takiego jak pół luksusowe. Żadne z tych auta nie ma nic wspólnego z limuzyną.


www.proturbo.com.pl

Awatar użytkownika
AD6
Forum Master
Forum Master
Posty: 1047
Rejestracja: pn paź 16, 2006 20:00
Lokalizacja: Śląsk SC
Kontakt:

MKIV R32 vs BMW E39 540

Post autor: AD6 » pn lis 05, 2012 10:13

Leo pisze:Ten dialog powoli robi się śmieszny i znacznie odbiega od omawianego tematu,więc może darujmy sobie...?
śmieszny to ty jesteś baa nawet powiedział bym żałosny wpadasz na forum i jak urażony kogut próbujesz poustawiać wszystkich *#cenzura#* na prawo i lewo papierowymi wykresami i liczbami, chłopie zrozum liczby nie jeżdżą R32 to 4x4 i juz na dzień dobry ma lepszy start od RWD nawet mocniejszego nie mówiąc już o FWD, przecież 540 to ciężka krowa zanim to sie bujnie trochę mija


VAG-CZEWA.PL Admin



MK4 VR6 4x4 AQP
:dol:
Obrazek

mk4 VR6 4motion AQP, Toledo II VR5 AGZ, bo świat kręci sie za szybko żeby jeździć wolno

Awatar użytkownika
marol_10
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 315
Rejestracja: pt sty 23, 2009 21:01
Lokalizacja: Suwałki
Kontakt:

MKIV R32 vs BMW E39 540

Post autor: marol_10 » pn lis 05, 2012 13:54

Bana mu i się skończy czytanie tych bredni. Poprostu już nie mogę tych mądrości czytać!!


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=219213

majkitdi
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 187
Rejestracja: pt lut 06, 2009 09:37
Lokalizacja: ddz
Kontakt:

MKIV R32 vs BMW E39 540

Post autor: majkitdi » pn lis 05, 2012 17:17

Leo <--- ten koleś ma iq niższe niż 20 - według prawa powinien zostać ubezwłasnowolniony :D
a jak czytam, że ten automat w e39 daje rade to w ogóle nie wiem czy on ma jakiekolwiek pojęcie :helm:


vw > all

piotrbmw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: pt paź 12, 2012 23:47

MKIV R32 vs BMW E39 540

Post autor: piotrbmw » pn lis 05, 2012 19:39

Jeżeli chodzi o leo ma racje jeśli chodzi o seryjne samochody
Jeżeli Daniel ma tam 600 KM to myślę ze powinno to znikać przed BMW w mgnieniu oka

Do daniela pytanie.
mając 600 KM to często zmieniasz opony ??



Leo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: sob lis 03, 2012 22:55

MKIV R32 vs BMW E39 540

Post autor: Leo » pn lis 05, 2012 21:13

piotrbmw pisze:Jeżeli chodzi o leo ma racje jeśli chodzi o seryjne samochody
Jeżeli Daniel ma tam 600 KM to myślę ze powinno to znikać przed BMW w mgnieniu oka

Do daniela pytanie.
mając 600 KM to często zmieniasz opony ??
Oczywiście,że 600 koni zniknie z przed e39 540 ,ale czy ten samochód jest produkowany seryjnie ?
Jest to potężnie stuningowana maszyna,dlatego do takiego wyścigu zaproponowałem M5 hurricane....również potężnie stuningowany,

Problem z tym,że samochód z filmiku (podobno 600konny) to nie jest MKIV R32,którym ścigał się autor postu.
Ja nie oglądałem tych wyścigów,więc opieram się tylko na wypowiedziach autora,w których czasami sam sobie przeczy...

daniel,dlaczego nie chcesz niczego zrozumieć,tylko się bezmyślnie wykłócasz ?
Ja tylko zwracam uwagę na pewne nieścisłości...
bo skoro piszesz,że wyskoczyłeś przed 540,później ona Cie wzięła przy 160-180 km/h,następnie trochę się "męczyłeś" z e46330dA.a na końcu iż M5 nie ma
z Twoim autem szans... to ja nie mogę tego zrozumieć...
e46 330dA nie ma szans z e39540,e39 540 nie ma szans z M5... i tyle...
teraz informujesz iż, do seryjnej M-ki podstawiasz potężnie stuningowany wózek...więc ja się pytam po co ? jaki to ma sens ?
czy nie sprawiedliwiej i mądrzej jest wystawić seryjne vs seryjne, a tuning vs tuning ? więc po co kręcić? w ten sposób nikomu nic nie udowodnisz...

Nie będę dyskutował czy jest pół luksusowe czy nie,bo to może być pojęcie względne,ale pisząc iż żadne z tych aut nie ma nic wspólnego z limuzyną,
to albo nie jesteś tego świadom,albo celowo bredzisz.... :banghead:
http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia ... m5,1701765" onclick="window.open(this.href);return false;
przeczytaj tytuł artykułu...ten na czerwono...

Chłopie,jak masz jaja to przyznaj racje,bo w podałem Ci wszystko na tacy...

a teraz do reszty...
AD6 pisze:
Leo pisze:Ten dialog powoli robi się śmieszny i znacznie odbiega od omawianego tematu,więc może darujmy sobie...?
śmieszny to ty jesteś baa nawet powiedział bym żałosny wpadasz na forum i jak urażony kogut próbujesz poustawiać wszystkich *** na prawo i lewo papierowymi wykresami i liczbami, chłopie zrozum liczby nie jeżdżą R32 to 4x4 i juz na dzień dobry ma lepszy start od RWD nawet mocniejszego nie mówiąc już o FWD, przecież 540 to ciężka krowa zanim to sie bujnie trochę mija
hehehe, 6,2 do setki to naprawdę krowa...
(gdybyś rozumiał co czytasz to zauważyłbyś jaki jest stosunek masy do mocy,wiem zaraz będzie że ja znowu cyferki z kartki,tylko ciekawe na jakiej podstawie ty wysuwasz taki wniosek,nie z cyferek ?)
a e46 330dA ma również napęd 4x4, to ona ma 100 koni więcej i rozpędza się do 100 o 2 sek szybciej niż 540...
więc to całkiem zrozumiałe iz lepiej wypadła... :rotfl:

- panu już dziękuje za merytoryczny dialog...
marol_10 pisze:Bana mu i się skończy czytanie tych bredni. Poprostu już nie mogę tych mądrości czytać!!
- nie dziwie się,w końcu wniosłeś tyle mądrego do dyskusji...rozumiem,ile wiesz tyle napisałeś.... to nic również dziękuje...

majkitdi pisze:Leo <--- ten koleś ma iq niższe niż 20 - według prawa powinien zostać ubezwłasnowolniony :D
a jak czytam, że ten automat w e39 daje rade to w ogóle nie wiem czy on ma jakiekolwiek pojęcie :helm:
- ot i mamy inteligenta...brawo,po merytorycznej wypowiedzi widać i samochody masz w jednym palcu... :hmm:
z którą to 540 w automacie był wyścig i nie dała rady? ja doczytałem iż kolega daniel ścigał się z 540 w manualu,fakt iz później stwierdził iż e46 wypadło lepiej dzięki automatowi,ale to już jego sprawa...

wiesz w ogóle o czy piszesz ? również brawa i dzięki :grin:


Pozdrawiam i do dyskusji zapraszam osoby,które potrafią prowadzić dialog i mają coś tematycznego do powiedzenie.... :pub:



Czaaaarny
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: ndz lis 04, 2012 22:31

Re: MKIV R32 vs BMW E39 540

Post autor: Czaaaarny » pn lis 05, 2012 21:46

cyt "daniel,dlaczego nie chcesz niczego zrozumieć,tylko się bezmyślnie wykłócasz ?
Ja tylko zwracam uwagę na pewne nieścisłości...
bo skoro piszesz,że wyskoczyłeś przed 540,później ona Cie wzięła przy 160-180 km/h,następnie trochę się "męczyłeś" z e46330dA.a na końcu iż M5 nie ma
z Twoim autem szans... to ja nie mogę tego zrozumieć..."

Witam Czytam od poczatku ten Temat Daniela I jESLI DOBRZE WYWNIOSKOWAŁEM poczatek temaqtu czyli R32 VS BMW E39 540 Dotyczy seri R32 VS 540

A daniel dysponuje (ował bo chyba sprzedał) najszybszym bodajze w polsce R32 tak wiec Ma sporo racji i porownanie jego Proturbo do 540 jest tak samo bez sensu jak ProTurbo do Hurricaine RR

on Wsadzil w auto napewno do 100tys złotych a przeróbka takiego Hurricaine to 150 tys ale Euro i Sa to Najbardziej profesjonalni Tunerzy ,tuningujacy dana marke tak jak Brabus Mercedesa . Jedno pewne Leo ze filmik Do 300km/h tej M5 jest duzo slabszy niz Daniela ,jego golfik idzie jednym tepem i to bardzo zwawo (w koncu bi turbo)

Proponuje zrobic Temat w killu R32proturbo 590hp vs all Tuning Cars :okej:



Awatar użytkownika
daniel1d
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2250
Rejestracja: pt paź 24, 2008 21:36
Lokalizacja: Siedlce

MKIV R32 vs BMW E39 540

Post autor: daniel1d » pn lis 05, 2012 22:05

piotrbmw pisze:mając 600 KM to często zmieniasz opony ??
w poprzednim golfie który miało ok 700km i ok 900nm na jednym komplecie opon jeździłem ok dwa lata i na nich go sprzedałem, zrobiłem gdzieś ok 40tyś km na nich.W tym przez jakieś półtora roku zeszło coś ok 2mm z przodu, a z tyłu mniej.
Leo pisze:Problem z tym,że samochód z filmiku (podobno 600konny) to nie jest MKIV R32,którym ścigał się autor postu.
to jest ten samochód tylko jeszcze jak był seryjny.
Leo pisze:bo skoro piszesz,że wyskoczyłeś przed 540,później ona Cie wzięła przy 160-180 km/h,następnie trochę się "męczyłeś" z e46330dA.a na końcu iż M5 nie ma
z Twoim autem szans... to ja nie mogę tego zrozumieć.
ja pisze taj jak było, czy Ty nie możesz zrozumieć że może właściciel 540 nie ogarniał tego auta na jedynce i dwójce nie miał trakcji, a 46 automat więc tam nie ma co ogarniać, a może ja w wyścigu z e46 zwaliłem start i dlatego tak wyszło czy to tak trudno zrozumieć. Co do wyścigu z M5 to powtarzam to kolejny raz to był wyścig jak golf już nie był seryjny.
Leo pisze:Jest to potężnie stuningowana maszyna,dlatego do takiego wyścigu zaproponowałem M5 hurricane....
ja się ścigałem z m5 mając lekko ponad 400km nie 600km.


www.proturbo.com.pl

Zablokowany

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości