2 włamania w ciągu kilku dni Wrocław - Krzyki

Zdjęcia, opisy skradzionych aut,oraz przedmiotów z nich

Moderator: VIP

worldwar85
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: sob wrz 28, 2013 14:58
Lokalizacja: DW

2 włamania w ciągu kilku dni Wrocław - Krzyki

Post autor: worldwar85 » sob wrz 28, 2013 15:15

W ciągu ostatnich kilku dni 2 x włamano sie do mojego Golfa stojącego we Wrocławiu na os. Krzyki.

Za pierwszym razem (tydzień temu) ukradziono mi pusty plecak :shock: wybijając tylną szybę. Za drugim (2 dni temu) auto zostało otworzone prawdopodobnie kluczykiem z innego Golfa - uszkodzono wnętrze (schowek, tylna roleta) Zginęło radio (sam panel) schowane pod siedzeniem (o dziwo nie ukradli całego radia), oraz kilka sprzętów mojego klienta które były w bagażniku o wartości ok. 1000zł.

Co najlepsze auto stało w miejscu ruchliwym, oświetlonym, na jednym z większych skrzyżowań w tej okolicy - kamer niestety brak, pytałem i dzwoniłem chyba wszędzie.



Mattpl
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 490
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 02:09

Re: 2 włamania w ciągu kilku dni Wrocław - Krzyki

Post autor: Mattpl » pt paź 04, 2013 07:21

worldwar85 pisze: auto zostało otworzone prawdopodobnie kluczykiem z innego Golfa
To coś takiego jest możliwe? :(



Awatar użytkownika
MefjuWw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 310
Rejestracja: sob gru 24, 2011 18:03
Lokalizacja: Wrocław

2 włamania w ciągu kilku dni Wrocław - Krzyki

Post autor: MefjuWw » pt paź 04, 2013 10:09

U mnie dzisiaj w nocy na Krzykach - osiedle Gaj z mojego Golfa IV ukradli: 2 zaślepki spryskiwaczy reflektorów, jedną dyszę spryskiwacza reflektora oraz chcieli wyjąć spoiler od V6 ze zderzaka przedniego, jednak wyrwali go tylko do połowy!



Awatar użytkownika
Samer
TDi Master
TDi Master
Posty: 993
Rejestracja: sob paź 25, 2008 19:20
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: 2 włamania w ciągu kilku dni Wrocław - Krzyki

Post autor: Samer » śr lut 12, 2014 22:17

Mattpl pisze:
worldwar85 pisze: auto zostało otworzone prawdopodobnie kluczykiem z innego Golfa
To coś takiego jest możliwe? :(

Jest to mozliwe a nawet lepiej jakis czas temu i ja i moj znajomek ktory mial rowniez mk3 tak jak ja swoim kluczykiem otworzylem jego auto i odpalilem silnik :goof:

A wracalaj do tematu na Pilczycach-Kozanowie nie jest lepiej proba wlamania byla lecz nie powiodla sie bo w miare szybko przez okno zauwazylem ze probuja sie wlamac uciekali zielona BMka na slaskich blachach pewnie lipne lub cos innego ale zamek w klapie i drzwiach zmienic musialem


http://www.variousstyle.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;

Było: http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.ph ... 0#p5638030" onclick="window.open(this.href);return false;
Było: http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=541522" onclick="window.open(this.href);return false;
Jest: Colour Concept in Progress...

Awatar użytkownika
zwierzak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: śr mar 14, 2007 17:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: 2 włamania w ciągu kilku dni Wrocław - Krzyki

Post autor: zwierzak » pt lut 14, 2014 12:54

Samer pisze:
A wracalaj do tematu na Pilczycach-Kozanowie nie jest lepiej proba wlamania byla lecz nie powiodla sie bo w miare szybko przez okno zauwazylem ze probuja sie wlamac uciekali zielona BMka na slaskich blachach pewnie lipne lub cos innego ale zamek w klapie i drzwiach zmienic musialem
możesz podać ulice na której to się stało? U mnie niby osiedle pod kamerami ale i tak włamania kradzieże. Ostatnio pod domem na pilczycach auto zostawione na max 1 godzinę i antena (zwykła od radia) nie wykręcona lecz wyrwana ze stopka z dachu niszcząc dach ;(



Awatar użytkownika
vurion
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 120
Rejestracja: wt kwie 07, 2009 11:21
Lokalizacja: LBN
Kontakt:

Re: 2 włamania w ciągu kilku dni Wrocław - Krzyki

Post autor: vurion » ndz lut 23, 2014 09:27

Samer pisze:
Mattpl pisze:
worldwar85 pisze: auto zostało otworzone prawdopodobnie kluczykiem z innego Golfa
To coś takiego jest możliwe? :(

Jest to mozliwe a nawet lepiej jakis czas temu i ja i moj znajomek ktory mial rowniez mk3 tak jak ja swoim kluczykiem otworzylem jego auto i odpalilem silnik :goof:

A wracalaj do tematu na Pilczycach-Kozanowie nie jest lepiej proba wlamania byla lecz nie powiodla sie bo w miare szybko przez okno zauwazylem ze probuja sie wlamac uciekali zielona BMka na slaskich blachach pewnie lipne lub cos innego ale zamek w klapie i drzwiach zmienic musialem

Tak sie dzieje jak wkladki sa juz wyrobione. U mojego taty mozna bylo otworzyc auto czym kolwiek co wchodzilo w zamech - kluczykami od domu czy tez srubokretem. Po wymianie wkladek jest git.


Obrazek
! x3 V x2 W <3 !

Awatar użytkownika
grelo1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: pt lip 07, 2006 13:00
Lokalizacja: DW
Kontakt:

Re: 2 włamania w ciągu kilku dni Wrocław - Krzyki

Post autor: grelo1 » wt cze 23, 2015 14:14

Melduję kradzież dwóch srebrnych spryskiwaczy od Golfa MK4 w ostatnim tygodniu - zgłoszone na policję. Za informację o jakiejś latającej lewiżnie w okolicach śródmiueścia i nietylko nagroda w postaci piwka. Jak ktoś kupił ostatnio dajcie uczciwie znać, podjadę, porównamy kolor farby. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że porównując kolor częsci wrócimy do pasera. Dzieki za każde istotne pw.


jest: AUDI C5 AFN+ i MK4 AJM
był: AUDI B6 AWX
był: Paseratti AVF w serii
był: MK4 TDI ASZ
był: Audi B5
był: 20 Jahre GTI TDI

...powoli do przodu. Teraz trochę szybciej.

m4ayhem
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 76
Rejestracja: sob sie 17, 2013 00:57
Lokalizacja: 71

Re: 2 włamania w ciągu kilku dni Wrocław - Krzyki

Post autor: m4ayhem » wt cze 23, 2015 15:57

grelo1 pisze:Melduję kradzież dwóch srebrnych spryskiwaczy od Golfa MK4 w ostatnim tygodniu - zgłoszone na policję. Za informację o jakiejś latającej lewiżnie w okolicach śródmiueścia i nietylko nagroda w postaci piwka. Jak ktoś kupił ostatnio dajcie uczciwie znać, podjadę, porównamy kolor farby. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że porównując kolor częsci wrócimy do pasera. Dzieki za każde istotne pw.

To nawet takie pierdoły kradna ? :grrr:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Skradzione Auta i Przedmioty (ściśle związane z motoryzacją)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości