Leasing

Wszystko o ubezpieczeniach auta, problemach z rejestracją, papierami.
Porady prawne związane z autami i nie tylko.

Moderatorzy: jhosef, doggie, VIP

marzyciel33
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 121
Rejestracja: ndz gru 29, 2013 18:20
Lokalizacja: Warszawa

Leasing

Post autor: marzyciel33 » ndz paź 25, 2015 13:00

Siemka, pytanie do osób które zaciągały auta w leasing? Na co należy zwracać uwagę przy zakupie aby później nie być nie miło rozczarownym. Słyszałem takie historie że np gdy złapię fotkę z fotoradaru, to firma leasingowa odsyła i dolicza sobie za tą usługe np 50 zł
Takich sytuacji chciałbym unikać.



agnieszka729
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt wrz 23, 2014 11:13

Leasing

Post autor: agnieszka729 » wt mar 22, 2016 12:25

Rozumiem zdanie Bluedota, ale zgadzam się tylko częściowo. Faktycznie leasing kosztuje bo wiadomo - dealer nie działa charytatywnie, ale jest to całkiem korzystna opcja. To też zależy od dealera - jeden policzy Ci sporo, z innym się fajnie dogadasz. W okolicy Warszawy można np. skorzystać z Ursyn Cara i będzie się zadowolonym :bigok:



nemon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: wt lip 15, 2014 17:56

Getin Leasing - jakie opinie

Post autor: nemon » śr maja 24, 2017 12:11

Właśnie się zastanawiam nad wyborem firmy leasingowej. W pierwszej kolejności myślałem o Getin Leasing, ale opinie w internecie ma wręcz fatalne. Szczególnie w kwestii opłat. No są też w miarę dobre opinie o Getin Leasing http://antyhaczyk.blogspot.com/2017/03/ ... wizje.html" onclick="window.open(this.href);return false; ale większość opinii na forach jest kiepska. Wszędzie narzekają na opłaty. W sumie Getin Leasing dał mi najtańszą ofertę jeśli chodzi o wysokość raty, ale te opinie mnie zniechęciły i chyba się zdecyduję na coś innego.



nemon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: wt lip 15, 2014 17:56

Getin Leasing - jakie opinie

Post autor: nemon » śr maja 24, 2017 12:12

Ktoś z Was brał może tam swojego VW w leasing?



OR89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: czw lut 28, 2013 17:26

Leasing

Post autor: OR89 » wt lip 04, 2017 13:54

Mi leasing za drogo wyszedł.



nemon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: wt lip 15, 2014 17:56

Leasing

Post autor: nemon » sob lip 08, 2017 13:38

Czemu? No to jest zawsze droższe niż się wydaje na początku, ale ogólnie jak możesz wrzucić w koszty i odliczyć od podatku, to powinien wyjść relatywnie tanio w stosunku do innych form kredytowania.



nemon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: wt lip 15, 2014 17:56

Re: Leasing

Post autor: nemon » wt sie 08, 2017 14:01

filip432 pisze:według mnie leasing się nie opłaca
Dlaczego? Jak się dobrą ofertę wybierze i prowadzi normalnie funkcjonującą firmę ze stałymi przychodami to się opłaca.



martin_892
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr gru 14, 2016 12:27

Leasing

Post autor: martin_892 » wt lis 28, 2017 17:52

Leasing jak dla mnie jest korzystniejszy od kredytu inwestycyjnego. Zebrałem informacje nie tylko od ekspertów, ale też od osób korzystających z tej formy kredytu i na ich podstawie zdecydowałem się wziąć leasing. Dużą wagę zwracałem na prawidłowe skonstruowanie umowy, nawet posłużyłem się http://www.lexagit.pl/umowa-leasingowa- ... -zawierac/" onclick="window.open(this.href);return false; bardzo ważne wskazówki tu znalazłem, i jak do tej pory jestem zadowolony. Opłaca mi się.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Ubezpieczenia, porady prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości