południe niemiec, Liechtenstein + Szwajcaria

Opisy tras, podróży, przygód, cen paliw, hotele..czyli wszystko co warto zobaczyć w Kraju i zagranicą.

Moderator: Fiona

genLODOWAmk2
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 557
Rejestracja: czw lis 13, 2008 22:59
Lokalizacja: poznań
Kontakt:

południe niemiec, Liechtenstein + Szwajcaria

Post autor: genLODOWAmk2 » śr maja 28, 2014 13:58

Witam

20 czerwca jadę na zlot audi do Heubach (http://www.auditreffen-heubach.de/" onclick="window.open(this.href);return false;). Jakieś 40km na wschód od Stuttgartu. Chcę być tam w piątek i sobote. Jako że blisko jest do Liechtensteinu i Szwajcarii to chcę tam zajechać też.

Może ktoś coś polecić jakieś ciekawe miejsca w okolicy do zwiedzenia, jakieś fajne widoki z drogi ?? Generalnie jest to wypad turystyczny i nie muszę się sztywno trzymać planu. Mogę tam zostać do poniedziałku/wtorku nawet.
Nocleg- moje wygodne auto, wiec koszty odpadają. Wiem że jest to męczące no ale dam rade przetrwać. Prędkośc podróżna to max 100km/h (nawet po niemieckich autostradach), jadę rekreacyjnie więc nigdzie nie będę jechać na czas, tym bardziej w Szwajcarii.

Ktoś wie jak jest z darmowym wifi na terenie Liechtenteinu/Szwajcarii ?

zapomniałem dopisać... odpadają wszelkie drogi płatne :D w szwajcarii pojeździł bym jakimiś górskimi drogami :)


był golf 2 1.3.....

ciekawa.forumowiczka

południe niemiec, Liechtenstein + Szwajcaria

Post autor: ciekawa.forumowiczka » pn lip 21, 2014 14:24

Hej, i jak wrażenia po odbytej podróży? :)



genLODOWAmk2
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 557
Rejestracja: czw lis 13, 2008 22:59
Lokalizacja: poznań
Kontakt:

południe niemiec, Liechtenstein + Szwajcaria

Post autor: genLODOWAmk2 » pn lip 21, 2014 18:41

w szwajcarii i liechtensteinie nie byłem jednak bo spałem w aucie, a temperatury sięgały powyżej 30stopni, więc tylko się męczyłem.
Sam zlot mega udany chociaż byłem tam aż 1 dzień...
fotki tutaj- nie są moje http://audi100.de/MeetingsV2/201406/meetings201406.html" onclick="window.open(this.href);return false;

autostrada od okolic berlina do prawie stutgartu to prawie non stop 3 pasy w jedna strone. Jazda to sama przyjemnośc. Benzyna po przeliceniu ok 7zł. Więc tanio nie jest. Same okolice Heubach bardzo ładne. Za rok 10lecie zlotu więc obecność obowiązkowa :)

Generalnie wyjazd dla szaleńców to był bo spanie w aucie to hardcor, dodatkowo temperatury też wykańczające.

PS. szwajcaria nie ucieknie :D


był golf 2 1.3.....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podróże z VW”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości