Felgi Golf 4 mnóstwo pytań

Problemy z doborem felg i opon do auta? Napisz o tym tutaj, także wszystko na temat opon i felg.

Moderatorzy: Stalu, VIP

KrzysiekSTI
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sob cze 22, 2019 11:40

Felgi Golf 4 mnóstwo pytań

Post autor: KrzysiekSTI » sob cze 22, 2019 13:28

Cześć witajcie nowy się kłania :grin:
Mam do was pytanie posiadam golfika 4 generacji full seria 1.9 TDI 90 kuniów. Posiadam na nim serie zawias tzw koze samochód ma stalowe felgi 15 calowe z opona 195/65 i tu jest problem. Nuda i brzydota chcialbym to zmienić. Pytanie do was jaką felgę wrzucić żeby auto nabrało wyglądu? Opona jaką widzę w aucie żeby za bardzo go nie zmęczyć to 205 albo 215 max profil opony nie mniejszy niż 45 no chyba że 40 ale nie jestem co do tego pewny na naszych drogach ale może mnie przekonacie :) Rozmiar felgi zastanawiam się nad 17 lub 18 o ile się zmieści bez grubszych modyfikacji. Zdaje sobie sprawe z tego że osbije się na komforcie ale chce żeby auto wkońcu wyglądało. Bardzo podobają mi się felgi z golfa V gti i takie bym u Siebie widział. Prosiłbym was o pomoc porade co będzie ładnie wyglądało i nie będzie wymagało większych modyfikacji.



Awatar użytkownika
Skurczybyk.
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 184
Rejestracja: ndz lis 22, 2015 19:56
Lokalizacja: Środa Wlkp
Auto: Bora Wariant Special
Silnik: ASZ

Re: Felgi Golf 4 mnóstwo pytań

Post autor: Skurczybyk. » ndz cze 23, 2019 10:02

Wejdź sobie tutaj http://www.4130-products.com/wheels/
tam masz spis felg MK4 I sobie coś wybierz,klikając na zdjęcie wyświetlą się parametry danych felg.


Moja Bora Black Edition > viewtopic.php?f=89&t=623479

ODPOWIEDZ

Wróć do „Opony i felgi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości