Felgi po prostowaniu

Problemy z doborem felg i opon do auta? Napisz o tym tutaj, także wszystko na temat opon i felg.

Moderatorzy: Stalu, VIP

Mr-Thompson
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: pn lis 07, 2011 21:48

Felgi po prostowaniu

Post autor: Mr-Thompson » ndz mar 09, 2014 00:06

wpadłem ostatnio w dziure i pokrzywiłem felge, nie była kwadratowa ale miała lekkie bicie wiec oddałem do prostowania [bbs rs 764]. Dzisiaj pojechałem odebrać koło z zakładu gdzie była naprawiana, niestety widać ewidentnie ślady od maszyny. Zastanawiam się czy dało sie tego uniknąć czy poprostu fachowiec który to robił źle wykonał swoja robote. Rant jest polerowany i wgniecenia odrazu rzucaja się w oczy, zapomniałem zrobić zdjęcie. Felgi nie odebrałem bo nie było dziś pracownika który się tym zajmował pozatym zastanawiam sie nad reklamacja. Jestem laikiem w temacie prostowania wiec mam do was kilka pytań.

1. Czy wgniecenia są normalna rzeczą po prostowaniu? czy może być to powodem do reklamacji?
2. Jak się pozbyć tych śladów? oddać felge do zakładu gdzie przetoczą rant?



marzyciel33
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 121
Rejestracja: ndz gru 29, 2013 18:20
Lokalizacja: Warszawa

Felgi po prostowaniu

Post autor: marzyciel33 » pt mar 14, 2014 15:07

Z tego co wiem, to nie powinno być żadnych wgnieceń. Po prostu robota została spartaczona.



Awatar użytkownika
Stalu
_
_
Posty: 3904
Rejestracja: pn lut 18, 2008 16:45
Lokalizacja: Pacanów
Kontakt:

Felgi po prostowaniu

Post autor: Stalu » pt mar 14, 2014 17:51

marzyciel33 pisze:Po prostu robota została spartaczona.
większość zakładów nie ma nakładek na montażownicach juz nie wspomnę o prostowarkach, ale gość powinien cię uprzedzić że zostanie ślad po prostowaniu, ale niekiedy nie da się zrobic felgi bez minimalnego zarysowania czy wgłębienia


„Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej”

Awatar użytkownika
przemal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 482
Rejestracja: wt wrz 18, 2012 18:29
Lokalizacja: NO

Felgi po prostowaniu

Post autor: przemal » pt mar 14, 2014 19:26

Oddawałem już podobną felgę do prostowania (BBS RS 772) i muszę powiedzieć, że po prostowaniu były tylko minimalne ślady + lekko opalony lakier od podgrzewania ale gość wspominał o tym.


Gran Turismo Iniezione

ODPOWIEDZ

Wróć do „Opony i felgi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości