Opony i felgi do Golfa MK II i Jetty

Problemy z doborem felg i opon do auta? Napisz o tym tutaj, także wszystko na temat opon i felg.

Moderatorzy: Stalu, VIP

Awatar użytkownika
Stalu
_
_
Posty: 3904
Rejestracja: pn lut 18, 2008 16:45
Lokalizacja: Pacanów
Kontakt:

Opony i felgi do Golfa MK II i Jetty

Post autor: Stalu » śr cze 08, 2016 13:56

Ogólnie do mk2 można wiele upchać, w zalezności jaki masz zawias czy masz sierpy czy nie, czy masz zaklepane nadkola itp . Większość info znajdziesz w tym temacie


„Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej”

Eustachy1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pn lip 01, 2013 11:46
Lokalizacja: Opolskie

Opony i felgi do Golfa MK II i Jetty

Post autor: Eustachy1 » śr cze 08, 2016 15:39

Ok. Felgi chce wrzucic do golfa gti z sierpami. Kwestia tego ze szukam jakiegos zlotego srodka ktory pozwoli mi z gory przewidziec czy dana felga bedzie wystawac za obrys nie opierajac sie na samym ET.



Awatar użytkownika
mikolajmakoski1
Forum Master
Forum Master
Posty: 1562
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 14:10
Lokalizacja: Nowa Sól

Opony i felgi do Golfa MK II i Jetty

Post autor: mikolajmakoski1 » śr cze 08, 2016 18:19

Moze pokaz jakie felgi chcesz zalozyc to szybciej nam pojdzie ci powiedziec czy ci one wejda czy nie


"Dla ciebie to wkładanie kasy w starego golfa,dla mnie to wkładanie serca w pasje."
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 6&start=56

Awatar użytkownika
Emciu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 260
Rejestracja: wt cze 23, 2015 12:40
Lokalizacja: GA

Opony i felgi do Golfa MK II i Jetty

Post autor: Emciu » śr cze 08, 2016 18:32

mikolajmakoski1, chce wrzucić felgi stalowe od opla astry 16" 6,5j, do tego kołpaki od starego mercedesa s-klasy i oponki 165/40



Awatar użytkownika
mikolajmakoski1
Forum Master
Forum Master
Posty: 1562
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 14:10
Lokalizacja: Nowa Sól

Opony i felgi do Golfa MK II i Jetty

Post autor: mikolajmakoski1 » śr cze 08, 2016 20:10

Emciu, pierwsze co to to ze opel ma mniejszy otwór centrujący wiec bd musial roztoczyć trochę felgi.Kolpaki fajna sprawa tylko nie wiem jak sie sprawa ma z mocowaniem i czy bd pasować pod te felgi.Opony tez dobre do tej szerokości, lecz na mega naciąg nie licz. Na pewno zeby to fajnie spasować bd musiał kupić dystanse ale jakie to ci nie powiem bo to sb pomierzysz juz jak będziesz mial felgi założone. Suma sumarom nie wiem czy to gra warta świeczki... felgi,kołpaki,opony,dystanse cie na pewno troche wyniosą. Moze lepiej pomyśleć o alu z oponami w podobnej cenie?


"Dla ciebie to wkładanie kasy w starego golfa,dla mnie to wkładanie serca w pasje."
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 6&start=56

Eustachy1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pn lip 01, 2013 11:46
Lokalizacja: Opolskie

Opony i felgi do Golfa MK II i Jetty

Post autor: Eustachy1 » czw cze 09, 2016 12:54

Mianowicie chodzi mi o tego rodzaju parametry felg. http://olx.pl/oferta/jr10-9x16-et20-4x1 ... 41311639ea" onclick="window.open(this.href);return false;
Te felgi jezdził na corrado i gosc mówił ze niby nie wystawały.. pytanie czy corrado ma takie samo zawicho jak Golf MK2?



Awatar użytkownika
Emciu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 260
Rejestracja: wt cze 23, 2015 12:40
Lokalizacja: GA

Opony i felgi do Golfa MK II i Jetty

Post autor: Emciu » czw cze 09, 2016 15:18

mikolajmakoski1 pisze:Kolpaki fajna sprawa tylko nie wiem jak sie sprawa ma z mocowaniem i czy bd pasować pod te felgi
też się nad tym zastanawiałem i stwierdziłem że ostatecznie można coś z trytytkami pokombinować
mikolajmakoski1 pisze:felgi,kołpaki,opony,dystanse cie na pewno troche wyniosą. Moze lepiej pomyśleć o alu z oponami w podobnej cenie?


stal 300zł kołpaki 200zł komplet opon 700zł

ciężko w tej cenie znaleźć felgi z oponami które by mnie satysfakcjonowały..

Ewentualnie dopasować do tego jakieś inne stalówki tylko będzie ciężko bo 6,5 z oponami 165/40 siadło by idealnie



Awatar użytkownika
mikolajmakoski1
Forum Master
Forum Master
Posty: 1562
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 14:10
Lokalizacja: Nowa Sól

Opony i felgi do Golfa MK II i Jetty

Post autor: mikolajmakoski1 » czw cze 09, 2016 16:57

Eustachy1, corrado ma ten sam zawias... dobrze spasujesz i nie bd wystawac ale prosze cie te kola sa obrzydliwe... za ta cene kupisz o wiele lepsze


"Dla ciebie to wkładanie kasy w starego golfa,dla mnie to wkładanie serca w pasje."
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 6&start=56

Eustachy1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pn lip 01, 2013 11:46
Lokalizacja: Opolskie

Opony i felgi do Golfa MK II i Jetty

Post autor: Eustachy1 » sob cze 11, 2016 17:02

No wlasnie szukam czegos ala bbs bo jak wiemy bbsy sa obrzydliwie drogie. Dare rs odpada ze wzgeldow bezpieczenstwa (Moze sie myle). Myslalem nad rh zw1 ale tez powyzej 2000 i do roboty..podsuncie koledzy jakis pomysl ;p



Awatar użytkownika
Emciu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 260
Rejestracja: wt cze 23, 2015 12:40
Lokalizacja: GA

Opony i felgi do Golfa MK II i Jetty

Post autor: Emciu » sob cze 11, 2016 18:10

Japan racing JR10



Awatar użytkownika
mikolajmakoski1
Forum Master
Forum Master
Posty: 1562
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 14:10
Lokalizacja: Nowa Sól

Opony i felgi do Golfa MK II i Jetty

Post autor: mikolajmakoski1 » sob cze 11, 2016 18:18

Emciu, on juz takie pokazywal :D....Eustachy1, trzeba szukać okazji.Wiadomo ze ideałów nikt nie sprzeda a każda nowa felga w tym przedziale cenowym typu dare,jr itd to bd podjeba i jakościowo i wytrzymałościowo bd taka sama. Ori bbsy wiadomo ze do mk2 najlepsze ale jest pare modeli tanszych typu bbs mahle,melber,remotec ,msw tylko trzeba szukac.... upatrz sb konkretny wzor jaki chcesz miec u sb i szukaj.Kupywanie nowej podjeby to takie troche iscie na łatwiznę :D. Popatrz tez za keskin kt1, borbet a, borbet b ,porsche jest tego duzo ale trzeba poszukać i wiedziecc zego chcesz


"Dla ciebie to wkładanie kasy w starego golfa,dla mnie to wkładanie serca w pasje."
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 6&start=56

Eustachy1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pn lip 01, 2013 11:46
Lokalizacja: Opolskie

Opony i felgi do Golfa MK II i Jetty

Post autor: Eustachy1 » sob cze 11, 2016 21:54

Dzieki bardzo! :D sytaucja troche mi sie rozsjasnila poszulam czegos konkretnego ;)) Piona!



srebrnymk2gtd
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wt cze 14, 2016 13:51

Opony i felgi do Golfa MK II i Jetty

Post autor: srebrnymk2gtd » pt cze 17, 2016 14:21

Witam mam szeroką stal 14" 8.5j przód i tył w swoim mk2 moje pytanie brzmi jakie opony na to naciągnąć żeby fajnie wyglądało ale też dobrze mi się jeździło? Dodaje zdjęcie jak to teraz wygląda
Obrazek



Awatar użytkownika
mikolajmakoski1
Forum Master
Forum Master
Posty: 1562
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 14:10
Lokalizacja: Nowa Sól

Opony i felgi do Golfa MK II i Jetty

Post autor: mikolajmakoski1 » pt cze 17, 2016 17:07

195/40srebrnymk2gtd,


"Dla ciebie to wkładanie kasy w starego golfa,dla mnie to wkładanie serca w pasje."
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 6&start=56

ODPOWIEDZ

Wróć do „Opony i felgi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości