[mk4] Problem z lpg prosze o pomoc!!

Instalacje gazowe w naszych Volkswagenach. Problemy z eksploatacją, wybór, modyfikacje.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
kostek007
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 868
Rejestracja: czw sie 05, 2010 10:12
Lokalizacja: Piekary Śląskie

[mk4] Problem z lpg prosze o pomoc!!

Post autor: kostek007 » ndz mar 25, 2018 21:02

Witam,
Panowie mam taki problem z moja instalacja landi renzo pacjent to golf 4 1.6 16v.
W piatek wymienilem z przy pomocy kolegi reduktor. Oczywiście zostal zakupiony jako nowy. Ale zaraz po zalozeniu dziwna sprawa bo przyjechalem do domu od kolegi i auto zaparkowalem tak ze bylo lekko z gorki (czy tez podgorke wiec nie ma znaczenia - próbowałem ) i jesli przyszedłem po paru minutach odpalic auto ooczywiście zagrzalo sie przelaczylo na lpg za pare sekund gdy obroty sa powyzej 1.5tys lpg sie wylacza i piszczy. Dodam ze zarankowalem full gazu. Ale jesli samochod staje na rowny nic sie nie dzieje i pracuje idealnie wszystko. O co tutaj chodzi? Czy jakas regulacja? Wcześniej na starym reduktorze tego nie bylo. Reduktor to Obrazek

Model LI02

Czy jakis plywak w zbiorniku sie uszkodzil i jest to zbieg okoliczności?



werset
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pt kwie 06, 2018 14:58
Auto: Volkswagen Golf

[mk4] Re: Problem z lpg prosze o pomoc!!

Post autor: werset » ndz maja 13, 2018 15:00

szczerze polecam lpg optima. Jest to całkowicie polski produkt i działa bez zarzutu. Oczywiści instalację powinien wykonać autoryzowany warsztat.



ODPOWIEDZ

Wróć do „LPG-dotyczy tylko inst.lpg”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości