Legalizacja butli lpg czy nowy zbiornik lpg

Instalacje gazowe w naszych Volkswagenach. Problemy z eksploatacją, wybór, modyfikacje.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
zilog
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 55
Rejestracja: wt lis 22, 2016 01:06
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Legalizacja butli lpg czy nowy zbiornik lpg

Post autor: zilog » ndz gru 10, 2017 23:07

Przychodzi czas że mija 10 lat jazdy na gazie. Pora wymienić zbiornik lpg a może legalizacja butli zastanawia się człowiek.
Myśli tak aż nie zobaczy jak wygląda zbiornik po tych 10 latach i jak rdza nie odpada z niego płatami.
Niezły filmik jak wygląda zbiornik gazowy po 10 latach warto zobaczyć https://lpgmasters.pl/wymiana-zbiornika-lpg/ i zastanowić się dopiero wtedy wybrać.
Kupno nowego zbiornika czy legalizację pordzewiałej skorupy z która potem trzeba jeździć w samochodzie przez następne 10 lat.



Awatar użytkownika
marcinek84
Forum Master
Forum Master
Posty: 1974
Rejestracja: wt gru 11, 2007 18:02
Lokalizacja: Józefów, Piaski, LSW
Kontakt:

Legalizacja butli lpg czy nowy zbiornik lpg

Post autor: marcinek84 » pn gru 11, 2017 00:03

Ja widziałem jeszcze gorszy zbiornik gdzie blacha już się luszczyla. Osobiście miałem zbiornik walcowy w bagażniku, bardziej na powietrzu i po 10 latach wyglądał bardzo dobrze aż szkoda było zmieniać. Mimo tego że przeżył dachowanie w innym aucie :)


Pierwsza PNka na BLOSie? :)
mój golfik viewtopic.php?f=87&t=278186" onclick="window.open(this.href);return false;
galeria fotosika http://marcinek0584.fotosik.pl/albumy/559660.html" onclick="window.open(this.href);return false;

myszazro
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 518
Rejestracja: ndz maja 28, 2017 11:22
Lokalizacja: Zwierzyniec
Auto: Volkswagen Golf

Re: Legalizacja butli lpg czy nowy zbiornik lpg

Post autor: myszazro » pn gru 11, 2017 00:41

U mnie siedzi zbiornik 16 lat i wygląda jak nowy ten z filmiku to chyba 10 lat zakopany był



Maszan
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 816
Rejestracja: pn wrz 02, 2013 16:30
Lokalizacja: Skawina, malopolska

Legalizacja butli lpg czy nowy zbiornik lpg

Post autor: Maszan » pn gru 11, 2017 22:28

Ja legalizowalem- podbija Ci na kolejne 10 lat jesli zbiornik jest nie pordzewialy .Ten na filmiku to chyba pod woda siedzial.Zaplacilem 260pln : palcem nie tknalem tylko trza bylo 2 razy podjechac.Mialem rozkminke bo nowy 270 ale musialbym go sam zmienic, u gazownika pewnie trzaby z 450pln zostawic.


VW Bora 1.9TDI 01' ASV+sprzedany.
VW Golf 4 1.4 99' LPG -sprzet zony :)
Seat Leon 1.6 16 05' LPG

ODPOWIEDZ

Wróć do „LPG-dotyczy tylko inst.lpg”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości