[TDI CR] Szarpanie przy dodawaniu gazu

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Suicideuzi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sob lis 16, 2019 20:41

[TDI CR] Szarpanie przy dodawaniu gazu

Post autor: Suicideuzi » sob lis 16, 2019 20:49

Cześć!

Nie dawno kupiłem Golfa 6 2.0 TDI CR 140km, końcówka 2009 roku z przebiegiem 193 tys.
Przy zakupie swiecila się kontrolka check engine ale z autem nic się nie dzialo. Po oddaniu do mechanika wyszło że były do zrobienia klapki w kolektorze i dodatkowa pompa chłodzenia EGR. Auto wyjechało od mechanika i check się nie świecił. Po mechaniku stało w garażu nie ruszane. W pierwszy dzień po naprawie zauważyłem że auto strasznie szarpie przy lekkim dodawaniu gazu. Jak depnie się mocniej nic się nie dzieje. Auto normalnie jedzie. Nie ma spadków mocy, nic nie stuka ani nie szumi. Prosze o informacje jeżeli ktoś miał podobny problem i w jaki sposób go rozwiązał :grin:



Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9202
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

[TDI CR] Re: Szarpanie przy dodawaniu gazu

Post autor: wesol » sob lis 16, 2019 21:24

No to spowrotem do mechanika. To on nie robił jazdy próbnej jak naprawiał ci fure?


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

Suicideuzi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sob lis 16, 2019 20:41

[TDI CR] Re: Szarpanie przy dodawaniu gazu

Post autor: Suicideuzi » sob lis 16, 2019 21:49

No właśnie robił i twierdzi że długa jazdę i nic nie było. Dzwoniłem to kazał jeździć bo może auto się musi zainicjowac bo części zmienił. Ale po kilku dniach jazdy powiedziałbym że jest nawet gorzej



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 91 gości