[TDI VP] Dymienie na niebiesko - wtryski?

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

siszi99
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 94
Rejestracja: pt kwie 28, 2017 21:55

[TDI VP] Dymienie na niebiesko - wtryski?

Post autor: siszi99 » czw kwie 19, 2018 19:40

Nadal borykam się z problemem 1.9 TDI AGR który od roku dymi mi na niebiesko. Oleju bierze bardzo mało bo w granicy 0,5l/5 tys km co wyklucza chociażby turbo. Mechanik stwierdził wtryski, drugi układ paliwowy a ja nadal nie wiem co jest. Auto czy to ciepłe czy to zimne kopci na niebiesko i śmierdzi... Możliwe jest to że któryś wtrysk się rozsypał bądź wszystkie i przez to dymi na taki kolor? Sugerowałem się kolorem spalin czyli wyszłoby turbo ale niestety zostało wykluczone. Co myślicie? Kupiłem komplet 205 za 130 zł podobno używane 0,5 roku po wymianie końcówek ale czy zrobiłem dobrze czy też źle okaże się w przyszłym tygodniu. Dodam że miałem boxa w instalacji co oszukiwał temp. i zwiększał dawkę oraz po wywaleniu tego ..... auto odpala jak czołg... Czekam na waszą opinię. :) czujnik temp. cieczy również wymieniałem i bez zmian, rozrusznik czyszczony, odpinana przepływka itd.. chyba wszystko kombinowałem co było możliwe :D



mich77bor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 319
Rejestracja: ndz gru 18, 2011 15:50
Lokalizacja: DW

[TDI VP] Re: Dymienie na niebiesko - wtryski?

Post autor: mich77bor » sob maja 05, 2018 19:52

Odma drożna ? zawór odmy sprawny ?


Sprzedam nową półkę nad radio

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 54 gości