Róznica dawki paliwa na cylindrach

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

Róznica dawki paliwa na cylindrach

Post autor: VW_seller » wt wrz 15, 2015 08:33

kompot pisze:Jaki masz przebieg?
padłem , :panna: a co ma do tego przebieg ? wiekszośc ma ponad 500 tysi a pisać to może sobie i z 80 tyś km ,jesli nie jestes 1-wszym włascicielem auta to przebieg może być różny ,u mnie napisane 220 tyś km sądze że ma około 500 tysi a korekcje na wtryskach prawie zerowe :shock:
milek_22 pisze:hmm czy dopuszcalne są moje odchylenia?? 1cyl-0,75mg/r, 2cyl.- 0,47mg/r, 3cyl -1.08mg/r ale auto troszke zimne jescze z tym ze po rozgrzaniu spadaja wartości ale i tak są rozbierzne
to się sprawdza na ciepłym silniku ale korekcje sa ok .ludzie nie przejmucię sie takimi rzeczami ,jak będzie wyższe spalanie ,będzie coś szarpać czy będzie przybywac oleju w silniku i będziecie za sobą zostawiać rózne kolory dymu za sobą dopiero wtedy mozna coś myśleć o wtryskach i korekcjach .jak nic się nie dzieje ,nie szukac problemów na siłe .


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

Brzytusek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr wrz 01, 2021 00:24
Kontakt:

Re: Róznica dawki paliwa na cylindrach

Post autor: Brzytusek » śr wrz 01, 2021 00:33

U mnie pierwszy pokazuje pierwszy 0.0, drugi 0.05, trzeci 0.0 czwarty - 0.02. Audi a4 b7 1.9tdi. Pomocy



Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9197
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

Re: Róznica dawki paliwa na cylindrach

Post autor: wesol » śr wrz 01, 2021 06:43

jest okej.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości