aaz 9mm na 10mm

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Bolekrsko
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 674
Rejestracja: ndz lut 04, 2007 11:18
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

aaz 9mm na 10mm

Post autor: Bolekrsko » pt paź 17, 2014 08:16

Witam, w zwiazku ze kolega Trochim gdzieś zaginał a miałem do niego blisko poszukuje kogos konkretnego kto by mi zamienił glowiczke w pompie aaz na 10 i falę. ma ktoś jakies namiary? fajnie gdyby były to moje okolice :pub:


http://datingsidorsingel.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
souler
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2515
Rejestracja: pn gru 12, 2005 15:04
Lokalizacja: Zabrze/Ruda Śląska
Kontakt:

aaz 9mm na 10mm

Post autor: souler » sob paź 18, 2014 12:30

każdy pompiarz to zrobi i ustawi. mi robił zwykły heniek, bez wtajemniczenia. nigdy wcześniej tego nie robił, a ja tylko z góry określiłem o co mi chodzi. dałem graty z tdi+moja pompa i poskładał. teraz już wiem, że fala powinna być z tdka, ale auto jeździ do dzisiaj, tylko charakterystyka jest mocno agresywna i czuły jest na minimalną ilość gazu. generalnie żadna magia.


Był Dzik Power Diesel, jest Astra Turbo

Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

aaz 9mm na 10mm

Post autor: VW_seller » sob paź 18, 2014 14:17

Bolekrsko,

przekladasz tłoko rozdzielacz z tdi 10mm do aaz tylko z aaz zostawiasz fale i gotowe, pozniej ew ustawic cisnienie wewnetrzne


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości