LEDy do każdego auta, światła dzienneNSSC/SERWIS ELEKTRONIKI

Tutaj znajdują się specjalne komercyjne oferty sprzedaży wybranych części i aut prowadzonych przez firmy bądź użytkowników forum.

Moderatorzy: QQxQ, Adek99, Borys

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
2ass
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 100
Rejestracja: pt lis 03, 2006 15:18
Lokalizacja: Wroclaw

Post autor: 2ass » pt sty 25, 2008 22:16

To teraz ja. Kupilem od kolegi achamerskiego podswietlenie nawiewow i glowne podswietlenie wnetrza, na poczatek kilka rzeczy co nie bardzo mi pasuja ( przeciez nic nie jest doskonale ) wiec tak podswietlenie nawiewow pasi wchodzi ok, chcialem podkleic to te paski musialem docisnac bo nie byly idealnie proste, detal, w oswietleniu glownym wydaje mi sie ze czas po jakim sie sciemnia co za tym idzie gasnie, po zamknieciu drzwi jest za dlugi, ale ten pieprzony rezystor mi zginal jak tylko chcialem go z woreczka wyjac,mniejszych nie bylo:>, detal, ale jestem ZAJEBISCIE !!!!!!!!!!!! zadowlolony, jestem strasznie pedantyczny, chociaz nie sprawiam takiego wrazenia, ale efekt jest ZAJEBISTY !!!!!!, ale chcialbym tu napisac o innej rzeczy zwiazanej z tym co otrzymalem w przesylce, pomijam ten nieszczesny rezystor ktory oczywiscie ze swojej winy zgubilem, prosze panstwa ide na poczte odebrac przesylke mialem kilka innych rzeczy zamowionych wiec nie wiem ktore przyszlo, pani mi przynosci pudeleczko jakies 20x10x5cm hmmmm co to moze byc, ide do domu, otwieram i co prosze panstwa tak misternie zapakowanej przesylki jeszcze nie widzialem, nie wiem jak kolega Achamerski produkuje te styropiany ale naprawde majstersztyk, i z uwagi na tak zapakowany przedmiot polecam wyroby tego kolegi, jesli zadal sobie trud zapakowania tego w taki sposob to sam produkt musi byc tak samo pieczolowicie zrobiony jak to opakowanie, dlatego to co napisalem na poczatku to detal i naprawde bracie kawal ZAJEBISTEJ roboty, zadna chinszczyzna POLECAM GORACO !!!!!
pozdrawiam
Ostatnio zmieniony pt sty 25, 2008 22:17 przez 2ass, łącznie zmieniany 1 raz.



marvi1982
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: ndz sty 06, 2008 17:07
Lokalizacja: Obrowo

Post autor: marvi1982 » pt sty 25, 2008 23:41

Tak opakowanie tez niczego sobie jak jakas bomba :crazy:
A wycinanie z tego styropianu no no !
Przesyłka napewno jest bezpieczna i nic złego sie z nia nie stanie.



Awatar użytkownika
achamerski
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: czw paź 21, 2004 15:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: achamerski » ndz sty 27, 2008 13:37

2ass pisze:To teraz ja. Kupilem od kolegi achamerskiego podswietlenie nawiewow i glowne podswietlenie wnetrza, na poczatek kilka rzeczy co nie bardzo mi pasuja ( przeciez nic nie jest doskonale ) wiec tak podswietlenie nawiewow pasi wchodzi ok, chcialem podkleic to te paski musialem docisnac bo nie byly idealnie proste, detal, w oswietleniu glownym wydaje mi sie ze czas po jakim sie sciemnia co za tym idzie gasnie, po zamknieciu drzwi jest za dlugi, ale ten pieprzony rezystor mi zginal jak tylko chcialem go z woreczka wyjac,mniejszych nie bylo:>,!!!!!
pozdrawiam
2ass, przede wszystkim dziękuję za uwagi. Tam był drugi wiekszy rezystor i mam nadzieję, że udało Ci się go przylutować :grin: . Ten mały jest faktycznie uciążliwy w montażu, ale wezmę to pod uwagę i będę wrzucał parę tych rezystorków.

[ Dodano: Nie Sty 27, 2008 12:41 pm ]
kaczor4011 pisze:achamerski, brawa dla ciebie i duzo :kufel: :kufel: :kufel: bardzo prosty montaz i powalajacy efekt!!wielkie dzieki :grin:

nie masz moze tych swiatlowodów okraglych na sprzedaz?? jednego u mnie brakuje a drugiego mam peknietego w polowie i mi slabo swieci :grrr:
kaczor4011, nie mam takiego swiatlowodu, ale mogę na pocieszenie tylko napisać, że mam zamiar zrobić modyfikację oświetlenia, która nie będzei wymagała tych swiatłowodów. Jakby to wyszło to mógłbym zaoferować Ci podmianę :bajer:


LEDy do każdego auta/ŚWIATŁA DZIENNE/indywidualne projekty/RABATY dla forumowiczów.
Zapraszam do mojego wątku w dziale GIEŁDA

Obrazek

Awatar użytkownika
kaczor4011
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2264
Rejestracja: sob maja 27, 2006 15:59
Lokalizacja: Londyn

Post autor: kaczor4011 » ndz sty 27, 2008 13:50

achamerski pisze:kaczor4011, nie mam takiego swiatlowodu, ale mogę na pocieszenie tylko napisać, że mam zamiar zrobić modyfikację oświetlenia, która nie będzei wymagała tych swiatłowodów. Jakby to wyszło to mógłbym zaoferować Ci podmianę
ok! jak nie dopadne swiatlowodow to sie dogadamy


golf mk3 1.8 -> 1.4 TDI http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=458986
polo 6n2 1.4 TDI http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2918729#2918729
golf mk2 1.6 TD -> 1.9D US style http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=866160#866160

RAFIK-XX
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 84
Rejestracja: pn sie 07, 2006 19:01
Lokalizacja: BIAŁYSTOK/PIASTA
Kontakt:

Post autor: RAFIK-XX » ndz sty 27, 2008 18:52

achamerski, jak tam z moim zamówieniem,kiedy mogę się spodziewać ???



Awatar użytkownika
achamerski
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: czw paź 21, 2004 15:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: achamerski » ndz sty 27, 2008 19:04

RAFIK-XX pisze:achamerski, jak tam z moim zamówieniem,kiedy mogę się spodziewać ???
RAFIK-XX, cierpliwości, mam małe opóźnienie ponieważ przerabiałem trochę oświetlenie środkowego pokrętła. Tak jak obiecałem, poinformuję jak będzie gotowe.


LEDy do każdego auta/ŚWIATŁA DZIENNE/indywidualne projekty/RABATY dla forumowiczów.
Zapraszam do mojego wątku w dziale GIEŁDA

Obrazek

RAFIK-XX
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 84
Rejestracja: pn sie 07, 2006 19:01
Lokalizacja: BIAŁYSTOK/PIASTA
Kontakt:

Post autor: RAFIK-XX » ndz sty 27, 2008 19:36

achamerski pisze:
RAFIK-XX pisze:achamerski, jak tam z moim zamówieniem,kiedy mogę się spodziewać ???
RAFIK-XX, cierpliwości, mam małe opóźnienie ponieważ przerabiałem trochę oświetlenie środkowego pokrętła. Tak jak obiecałem, poinformuję jak będzie gotowe.
Oki już wszystko jasne :hmm:
Ostatnio zmieniony ndz sty 27, 2008 19:37 przez RAFIK-XX, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
wolfzan
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 906
Rejestracja: sob cze 23, 2007 08:43
Lokalizacja: Wrocław/Nisko
Kontakt:

Post autor: wolfzan » pn sty 28, 2008 19:16

Ja dzisiaj otrzymałem przesyłkę. Świetnie zapakowana. Jutro przystępuję do montażu, a wszystko pokażę na foteczkach :grin: :pub:



Awatar użytkownika
seta_lp
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 103
Rejestracja: śr lis 21, 2007 21:48
Lokalizacja: Puławy/Lublin/Jabłonna

Post autor: seta_lp » pn sty 28, 2008 22:38

No ja narazie jeszcze czekam ale mam nadzieje ze sie doczekam... i na przyszly spot lubelski udam sie z nowymi nawiewami... :P


[url=http://img153.imageshack.us/img153/6310/projekt2010.jpg][img]http://img689.imageshack.us/img689/9072/58992905.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
wolfzan
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 906
Rejestracja: sob cze 23, 2007 08:43
Lokalizacja: Wrocław/Nisko
Kontakt:

Post autor: wolfzan » wt sty 29, 2008 17:54

Dzisiaj zamontowałem oświetlenie u mnie. Wygląda to tak:

Obrazek

Foto słabej jakości, bo robione z komórki. Wszystkim, którzy będą to montować polecam zwrócić uwagę na środkowe diody, aby odpowiednio jest tam spasować. Ja troszkę się z tym pomęczyłem. Najwygodniej jest odpiąć wszystkie cięgna i montować to na wyjętym panelu.

Dzięki achamerski, za profesjonalizm w wykonaniu i przesyłce, oraz za pomoc :grin: :pub: :pub: :pub:



Awatar użytkownika
achamerski
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: czw paź 21, 2004 15:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: achamerski » wt sty 29, 2008 23:51

wolfzan pisze: Foto słabej jakości, bo robione z komórki. Wszystkim, którzy będą to montować polecam zwrócić uwagę na środkowe diody, aby odpowiednio jest tam spasować. Ja troszkę się z tym pomęczyłem. Najwygodniej jest odpiąć wszystkie cięgna i montować to na wyjętym panelu.
wolfzan chyba trochę przekombinowałeś z tymi diodkami na srodkowym pokrętle. Przed wysyłką wszystkie były ustawione poprawnie. Moze jednak w transporcie cos się pokeciło. Po fotce wnioskuję, że są za blisko ścianki bo zbyt jasno swiecą i punktowo. Jutro spróbuję Ci przesłać fotkę z poprawnym ułożeniem diodek.


LEDy do każdego auta/ŚWIATŁA DZIENNE/indywidualne projekty/RABATY dla forumowiczów.
Zapraszam do mojego wątku w dziale GIEŁDA

Obrazek

Awatar użytkownika
wolfzan
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 906
Rejestracja: sob cze 23, 2007 08:43
Lokalizacja: Wrocław/Nisko
Kontakt:

Post autor: wolfzan » śr sty 30, 2008 11:32

achamerski, Możliwe, że troszkę za blisko je dałem, poza tym fotka z komórki także nie ma się co sugerować. Nie zapodałem jeszcze tych przegródek na panelu także nie jest to jeszcze dopracowane do końca.



RAFIK-XX
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 84
Rejestracja: pn sie 07, 2006 19:01
Lokalizacja: BIAŁYSTOK/PIASTA
Kontakt:

Post autor: RAFIK-XX » śr sty 30, 2008 13:42

Ja też własnie zamontowałem oświetlenie,ale fotkę zrobię wieczorkiem jak sie troszkę zciemni.Troche było zabawy z montażem,ale jakoś w końcu się udało :grin:
A tak apropo tych plasterków co przszły w paczce to gdzie je poprzyklejać bo ja narazie poprzyklejałem bo bokach tych podłóżnych diód???
Ostatnio zmieniony śr sty 30, 2008 13:43 przez RAFIK-XX, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
achamerski
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: czw paź 21, 2004 15:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: achamerski » śr sty 30, 2008 19:27

RAFIK-XX pisze:Ja też własnie zamontowałem oświetlenie,ale fotkę zrobię wieczorkiem jak sie troszkę zciemni.Troche było zabawy z montażem,ale jakoś w końcu się udało :grin:
A tak apropo tych plasterków co przszły w paczce to gdzie je poprzyklejać bo ja narazie poprzyklejałem bo bokach tych podłóżnych diód???
RAFIK-XX, wszystko jest w instrukcji montażu opisane. Jak nie masz to Ci podeślę.


LEDy do każdego auta/ŚWIATŁA DZIENNE/indywidualne projekty/RABATY dla forumowiczów.
Zapraszam do mojego wątku w dziale GIEŁDA

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Oferty specjalne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości