LEDy do każdego auta, światła dzienneNSSC/SERWIS ELEKTRONIKI

Tutaj znajdują się specjalne komercyjne oferty sprzedaży wybranych części i aut prowadzonych przez firmy bądź użytkowników forum.

Moderatorzy: QQxQ, Adek99, Borys

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
achamerski
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: czw paź 21, 2004 15:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

LEDy do każdego auta, światła dzienneNSSC/SERWIS ELEKTRONIKI

Post autor: achamerski » sob gru 15, 2007 23:40

Przedstawiam naszą nową uaktualnioną ofertę, która może się przydać każdemu posiadaczowi golfa i nie tylko.

1. Prowadzimy sprzedaż gotowych zestawów do oświetlenia LED liczników, przełączników i pokręteł. Dotyczy to głównie podzespołów w starszych autach, gdzie były żarówki, które często się paliły. Do zestawów dołączamy szczegółowe instrukcje montażu i dajemy gwarancję 2 lata. Zestawy sprzedajemy już ponad 6 lat, opinie można sprawdzić w tym temacie i innych postach na forum oraz w komentarzach na allegro.
Wszystkie zestawy są przez nas opracowane i dlatego są możliwe wszelkie modyfikacje i nowe opracowania

2. Oferujemy też usługi wymiany podświetlenia na zwykłych diodach LED, jak również nawet najmniejszych diodach SMD 0603, czyli wszelkie liczniki, panele radiowe itp. Posiadamy profesjonalne zaplecze, duże doświadczenie i diody LED tylko od sprawdzonych producentów, dlatego na każdą usługę dajemy gwarancję 2 lata.

3. Oferujemy również usługi naprawy wyświetlaczy, paneli radiowych i wszelkich innych elektronicznych urządzeń.

Zapraszam do zapoznania się z pełną oferta wraz z cenami na stronie www.lediker.pl

Dla użytkowników forum ATRAKCYJNE RABATY na zakupy w naszym sklepie internetowym.

Osoby przywiązane do allegro zapraszam na moje aukcje

W ofercie do VW mam m.in.:



GOLF 4
- diody SMD PLCC2 3528 firmy OPTOSUPPLY do samodzielnej zmiany podświetlenia jak również usługę wymiany diodek po przysłaniu licznika lub osobistym dostarczeniu (cena jednej diody 1zł, kompletny montaż 90zł)
Obrazek

GOLF 3/VENTO
- oświetlenie pokręteł nawiewu 45zł,
Obrazek

- oświetlenie licznika 32zł i podświetlenie wskazówek 39zł,
Obrazek

- oświetlenie wyłącznika świateł 35zł
Obrazek

- oświetlenie climatronica 39zł - idealnie dopasowana płytka z ledami SMD zamiast trudno dostępnych oryginalnych żarówek
Obrazek

- podświetlenie zapalniczki 15zł - również w kolorze niebieskim
Obrazek

- wymiana podświetlenia wszelkich przełaczników

UNIWERSALNE ŚWIATŁA DO JAZDY DZIENNEJ firmy NSSC, Noxon i PHILIPS
Dla każdego forumowicza na hasło „vwgolf” rabat 5% na wszystkie modele świateł dziennych.
Światła uniwersalne, modele 501HP, 506HP, 507HP i wiele innych
ObrazekObrazek

Wszystkie ceny i opisy na mojej stronie www.lediker.pl


Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

Kontakt do mnie:
Andrzej Chamerski
tel. 728 339 242
www.lediker.pl
e-mail:lediker@lediker.pl
Salon sprzedaży i serwis w Rzeszowie: ul. Połonińska 4
Ostatnio zmieniony sob maja 02, 2015 10:20 przez achamerski, łącznie zmieniany 41 razy.


LEDy do każdego auta/ŚWIATŁA DZIENNE/indywidualne projekty/RABATY dla forumowiczów.
Zapraszam do mojego wątku w dziale GIEŁDA

Obrazek

Buczek21
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: sob lip 22, 2006 11:55
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Buczek21 » ndz gru 16, 2007 00:46

Ja bardzo chetnie bym sie pisał.... :food: Ale zamiast zieleni chciał bym czerwone ledy.Jest taka mozliwosc?? :hmm:



Awatar użytkownika
kamilbrabus
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 166
Rejestracja: pt mar 30, 2007 18:13
Lokalizacja: Pasłęk

Post autor: kamilbrabus » ndz gru 16, 2007 10:06

jakbym nie mial przerobionych nawiewów sam bym sie skusil,cena barzo dobra.


mój bandzior: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1504857#1504857

Awatar użytkownika
marrcin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 414
Rejestracja: wt cze 27, 2006 16:55
Lokalizacja: SosnoVWiec
Kontakt:

Post autor: marrcin » ndz gru 16, 2007 11:44

Też byłbym chętny :food:



Awatar użytkownika
wolfzan
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 906
Rejestracja: sob cze 23, 2007 08:43
Lokalizacja: Wrocław/Nisko
Kontakt:

Post autor: wolfzan » ndz gru 16, 2007 11:57

I ja się na to piszę. Super sprawa :grin: :pub:



Awatar użytkownika
shift
Forum Master
Forum Master
Posty: 1494
Rejestracja: sob lip 07, 2007 23:10
Lokalizacja: pomorze środkowe

Post autor: shift » ndz gru 16, 2007 12:05

też bym chętnie kupił, będę śledził ten wątek :bigok:



Awatar użytkownika
achamerski
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: czw paź 21, 2004 15:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: achamerski » ndz gru 16, 2007 13:04

Co do możliwości stosowania innych kolorów to są pewne ograniczenia związane z budową nawiewu. Na zdjęciu zaznaczyłem obszary, w których możliwe jest stosowanie diod LED o jednym kolorze. Jaki to kolor to już jest obojętne.
Obrazek

W tej konstrukcji np. nie można oświetlić punktowo znaczków na obwodzie kółek w obszarze 1 i 2. Żeby tak zrobić to konieczne jest wiercenie w obudowie. Ja zrobiłem to tak, żeby nic nie wiercić i nie lutować żadnych kabelków
Ostatnio zmieniony wt sty 08, 2008 23:50 przez achamerski, łącznie zmieniany 1 raz.


LEDy do każdego auta/ŚWIATŁA DZIENNE/indywidualne projekty/RABATY dla forumowiczów.
Zapraszam do mojego wątku w dziale GIEŁDA

Obrazek

Awatar użytkownika
wolfzan
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 906
Rejestracja: sob cze 23, 2007 08:43
Lokalizacja: Wrocław/Nisko
Kontakt:

Post autor: wolfzan » ndz gru 16, 2007 13:06

Widzę, że kolega z Rzeszowa. To tylko 60 km. Mógłbym się pofatygować osobiście :grin:



Awatar użytkownika
achamerski
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: czw paź 21, 2004 15:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: achamerski » ndz gru 16, 2007 13:16

nie ma sprawy. Myslę, że zaraz po swietach przygotuję pare sztuk, wiec zapraszam po nowym roku.


LEDy do każdego auta/ŚWIATŁA DZIENNE/indywidualne projekty/RABATY dla forumowiczów.
Zapraszam do mojego wątku w dziale GIEŁDA

Obrazek

Awatar użytkownika
marrcin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 414
Rejestracja: wt cze 27, 2006 16:55
Lokalizacja: SosnoVWiec
Kontakt:

Post autor: marrcin » ndz gru 16, 2007 13:22

A powiedz mi jeszcze czy montaz jest bez problemu tzn nic nie trzeba juz przerabiac?



Awatar użytkownika
wolfzan
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 906
Rejestracja: sob cze 23, 2007 08:43
Lokalizacja: Wrocław/Nisko
Kontakt:

Post autor: wolfzan » ndz gru 16, 2007 13:35

achamerski pisze:nie ma sprawy. Myslę, że zaraz po swietach przygotuję pare sztuk, wiec zapraszam po nowym roku.
W takim razie czekam na jakieś info i się zgadamy:) Ja jestem w 100% zdecydowany :grin: :pub:



Awatar użytkownika
achamerski
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: czw paź 21, 2004 15:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: achamerski » śr gru 19, 2007 15:30

A powiedz mi jeszcze czy montaz jest bez problemu tzn nic nie trzeba juz przerabiac?
Ta konstrukcja jest tak zrobiona, że tylko wkładasz do środka, podłączasz wtyczkę zasilającą i gotowe. Trochę czasu zajmie tylko wyciągnięcie tych pokręteł nawiewu. Już było coś takiego na forum, ale chyba zrobię jeszcze kilka fotek jak się tam dostać.
Dla wszystkich zainteresowanych: po świętach będę miał diody, więc kilka sztuk oświetlenia będę miał gotowe na początku stycznia tak jak wcześniej informowałem.


LEDy do każdego auta/ŚWIATŁA DZIENNE/indywidualne projekty/RABATY dla forumowiczów.
Zapraszam do mojego wątku w dziale GIEŁDA

Obrazek

Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » śr gru 19, 2007 15:42

achamerski, pozwolę sobie zauważyć że masz nakładające się kolory na pokrętłach. Środkowe pokrętło na górze ma zielony kolor, prawe pokrętło ma przezmieszany czerwony z zielonym.
W tym zestawienu kolorystycznym nie wygląda to ładnie.

Może to mały szczegół, ale przez święta jest czas na dopracowanie :-)

Obrazek



Awatar użytkownika
focusst
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 85
Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 21:16
Lokalizacja: RADOM
Kontakt:

Post autor: focusst » śr gru 19, 2007 16:04

No ładnie ładnie :-) Ja też bym się pisał na takie :-) :pub:


[url=http://change.menelgame.pl/change_please/3600715/][img]http://tbn2.google.com/images?q=tbn:CXq2KpEUm7G09M:http://www.auto-blog.pl/wp-content/uploads/2008/02/volkswagen-golf-gti-w12-650-11.jpg[/img][/url]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Oferty specjalne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości