mk3 - problem z szybami / domykaniem

Forum miłośników Golfa Cabrio

Moderatorzy: G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
Mories
Margrabia
Margrabia
Posty: 168
Rejestracja: ndz gru 05, 2010 18:22
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. (północ LUBUSKIEGO)

mk3 - problem z szybami / domykaniem

Post autor: Mories » sob paź 21, 2017 09:36

Witam.
Trafił w moje ręce golfik 3 cabrio po przejściach delikatnie ujmując ... (do poczytania więcej utaj http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=612762 )
W karmanku dużo jest do zrobienia ale najbardziej irytuje mnie fakt że podnoszenie szyb elektryczne działa ale nie po zamknięciu auta kluczykiem.
Konkretniej ujmując powinno być tak że szybki podnoszą się do pewnego poziomu po czym jak zamknę auto kluczykiem powinny się jeszcze podnieść i wejść w uszczelki, po otwarciu kluczykiem powinny się lekko opuścić. Nie dzieje się tak. Szyby moge podnieść ponad poziom słupka i uszczelek i rodzi się ryzyko wywalenia szyby. Zaznaczę że zamek od kierowcy nie działa i muszę od strony nawigatora otwierać. Zamierzam się zabrać za drzwi kierowcy niebawem ale chciał bym zyskać od was więdzę czego szukać i próbować. Po przekręceniu kluczyka od pasażera z szybami się nic nie dzieje.
Pytanie ode mnie czy gdzieś jest jakiś przekaźnik odpowiedzialny za domykanie lub gdzie może być centralka od szyb?


Obrazek

Awatar użytkownika
Mories
Margrabia
Margrabia
Posty: 168
Rejestracja: ndz gru 05, 2010 18:22
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. (północ LUBUSKIEGO)

mk3 - problem z szybami / domykaniem

Post autor: Mories » pn paź 23, 2017 18:43

problem rozwiązałem sam. ktoś wymieniał mechanizm zamykania i wstawił bez wtyczek do podpiecią elektryki szyb. wszystko w drzwiach było porozłączane
temat można zamknąć


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf Cabrio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości