Drzwi golf 3 cabrio

Forum miłośników Golfa Cabrio

Moderatorzy: G0 Karcio, VIP

Bepower
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn mar 20, 2017 22:40

Drzwi golf 3 cabrio

Post autor: Bepower » pn mar 20, 2017 22:47

Witam
Mam pytanie,otóż zepsuł mi się mechanizm podnośnika szyb w lewych drzwiach i pytanie czy mechanizm ze zwykłego golfa 3 będzie pasował do moich drzwi w golfie 3 cabrio.Czekam na odpowiedzi i rady co mógłbym robić albo gdzie zamówić taki mechanizm.Jeśli można to chciałbym o jak najszybszą odpowiedz.



franke
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 93
Rejestracja: pn lut 08, 2010 10:07
Lokalizacja: janki

Re: Drzwi golf 3 cabrio

Post autor: franke » pt mar 24, 2017 16:14

witam ze zwyklego nie pasuje a to dlatego ze podnosnik ma regulacje szyby[tzn.jest bez ''ramki''jak w normalnym gdzie nie trzeba nic regulowac bo ''uklada sie samoistnie na prowadnicach dzwi]taki podnosnik mam za 120 +wys ale jeszcze sprawdz dokladnie wiazke w dzwiach bo moze pekla ci instalacja ma prawo autka leciwe to i elektryka ma prawo do zuzycia-pozdrawiam :pub:



Awatar użytkownika
darkmen21
Oberschesien
Oberschesien
Posty: 376
Rejestracja: czw lut 19, 2009 19:03
Lokalizacja: Siemianowice Śl.
Kontakt:

Re: Drzwi golf 3 cabrio

Post autor: darkmen21 » wt kwie 24, 2018 08:59

Odkopię dla potomnych, pasuje i to bez większych problemów, ja zakładałem elektrykę szyb i zamieniłem tylko trzymanie szyb( 2 minuty więcej pracy) o których piszesz, bo na zwykłych z HB szyba za wysoko się wysuwa


Było kilka VAGÓW- około 9, jednak nastał czas powrotu do kanciastych kształtów...
Jetta a2 http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=593732&p=6948476#p6948476

ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf Cabrio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości