Golf 3 Cabrio Audio

Forum miłośników Golfa Cabrio

Moderatorzy: G0 Karcio, VIP

misiovip1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pn lis 11, 2013 17:33

Golf 3 Cabrio Audio

Post autor: misiovip1 » pn lis 11, 2013 19:05

Witam serdecznie wszystkich nigdzie nie mogłem znaleźć odpowiedniego tematu wiec postanowiłem się go założyć.
Jak zapewne większość z nas lubi dobrze posłuchać muzyki a jak wiadomo w cabrio nie ma zbyt dobrej opcji na nagłośnienie bo to jednak cabrio.
Ja postanowiłem zacząć od wymiany całej instalacji, przewodów które idą do głośników oraz dodaniu dodatkowego przewodu do jeszcze jednego głośnika.
Oczywiście głośniki wywaliłem z tapicerki i wstawiłem w dystanse z mdf oraz dorobiłem dodatkowe dystanse na dodatkowe głośniki. Żeby poprawić dźwięk chciałem wygłuszyć boczki lecz folia z allegro wyszło by dość drogo zakupiłem taśmę aluminiowa wzmacniana włóknem. Efekt ten sam cena kilkakrotnie niższa jedyne co że więcej zabawy z wyklejaniem na chwilę obecną mam standardowe głośniki Blaupunkta ale wszystko jest do zmiany lecz już po tych zabiegach dźwięk jest znacznie wyraźniejszy czystszy.
Jeśli macie jakieś ciekawe pytania na zabudowę drzwi proszę o propozycje, może jakaś ciekawa zabudowa bagażnika ale żeby była dość funkcjonalna ja mam pomysł na taka ale to na zimę zabiorę się za bagażnik ObrazekObrazek


na drugim zdjęciu w dolnym lewym rogu doszła jeszcze jedna dystans na dodatkowy głośnik jak ktoś będzie chciał wstawię fotkę



Ergoproxy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: pn paź 03, 2011 20:27
Lokalizacja: Pszczyna

Golf 3 Cabrio Audio

Post autor: Ergoproxy » wt kwie 01, 2014 13:16

Pomysł dobry, z przodu też mam wygłuszenie zrobione ale zastanawiam się nad zabudową w bagażniku.
widziałem coś takiego:
Obrazek



Awatar użytkownika
Jeżu
VW Baron
VW Baron
Posty: 3396
Rejestracja: wt sie 05, 2008 14:35
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Auto: VW Golf mk1 cabrio 91
Silnik: 2H

Golf 3 Cabrio Audio

Post autor: Jeżu » pn gru 12, 2016 12:30

misiovip1, działasz jeszcze coś z wygluszeniem,u siebie też muszę coś z tym zrobić bo tą folia o dupe rozbić tylko.


Był vw golf Mk2 1,3 GT
Był JazzBlue 1,6 SR mk4 - http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=437292" onclick="window.open(this.href);return false;
Był Passat 3BG Black Magic 1,9 TDi
Był vw Golf mk4 cabrio 1.8 GT
Był Audi A6 c5 1.9 Tdi AVG
Był a4 b6 cabrio 1.8T BFB
Jest vw tiguan 2.0 tdi 140 4 motion
Jest vw Golf mk1 cabrio 91
Był vw sirocco mk2 White scala 87 JH
Jest VW Scirocco mk2 1.600 GTI 1981
Jest new beetle 1.9 TDI 99

ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf Cabrio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość