Dach w cabrio - pomoc !!!

Forum miłośników Golfa Cabrio

Moderatorzy: G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
SYPEK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 256
Rejestracja: czw gru 07, 2006 18:50
Lokalizacja: LESZNO VWielkopolska
Kontakt:

Post autor: SYPEK » pt lip 16, 2010 14:08

Witam, chlopaki mam prośbe mianowicie przymierzam sie do zakupu mk3 cabrio z el. dachem, możecie mi powiedzieć na co zwrócić szczególną uwage przy zakupie? Z tego co wyczytałem to zwracac uwage na poziom płynu w pompce, ale coś po za tym?

Np; nie szczelość w postaci wiania czy jakiś szumów - oczywiście zdaje sobie sprawe że takie zjawiska będą występować ale przy jakich prędkościach szumy są normalne ?

Aha i jescze takie pytanie czy dobra gleba nie zaszkodzi cabrio? Bo plan mam taki aby było nisko i twardo, a gdzieś coś obiło mi się o uszy że cabrio i gleba to nie jest dobre połącznie ... prawda to?

z góry dzięki za info ! Pozdravwiam !


MOJE MK3 GTI 20 JAHRE ---> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=451124&p=5438799#p5438799

Awatar użytkownika
MIMIK144
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 283
Rejestracja: wt lip 18, 2006 16:18
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Kontakt:

Post autor: MIMIK144 » pt lip 16, 2010 20:55

SYPEK pisze:Witam, chlopaki mam prośbe mianowicie przymierzam sie do zakupu mk3 cabrio z el. dachem, możecie mi powiedzieć na co zwrócić szczególną uwage przy zakupie? Z tego co wyczytałem to zwracac uwage na poziom płynu w pompce, ale coś po za tym?

Np; nie szczelość w postaci wiania czy jakiś szumów - oczywiście zdaje sobie sprawe że takie zjawiska będą występować ale przy jakich prędkościach szumy są normalne ?

Aha i jescze takie pytanie czy dobra gleba nie zaszkodzi cabrio? Bo plan mam taki aby było nisko i twardo, a gdzieś coś obiło mi się o uszy że cabrio i gleba to nie jest dobre połącznie ... prawda to?

z góry dzięki za info ! Pozdravwiam !
Wejdz na golf3cabrio.pl tam jest wszystko.

PS. Gleba i cabrio, to najlepsze polaczenie :bajer:



Awatar użytkownika
SYPEK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 256
Rejestracja: czw gru 07, 2006 18:50
Lokalizacja: LESZNO VWielkopolska
Kontakt:

Post autor: SYPEK » sob lip 17, 2010 11:16

MIMIK144 pisze:Wejdz na golf3cabrio.pl tam jest wszystko.
Ok oblookam to forum, dzięki za pomoc !
MIMIK144 pisze:S. Gleba i cabrio, to najlepsze polaczenie
:D i to mi się podoba


MOJE MK3 GTI 20 JAHRE ---> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=451124&p=5438799#p5438799

macpl
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn wrz 13, 2010 16:37

Re: Dach w cabrio - pomoc !!!

Post autor: macpl » pn wrz 13, 2010 16:54

Witam

Miałbym gorącą prośbę do osoby która posiada w swoim golfie mk3 elektryczny dach. Sam chcę zamontować w swoim autku takie rozwiązanie i jeśli byłaby możliwość mógłby mi ktoś podesłać kilka zdjęć jak to jest mniej więcej zmontowane gdzie jest umieszczony siłownik, do którego miejsca w dachu itp. itd. Byłbym bardzo wdzięczny mój e-mail: mcflaypl@gmail.com Czekam z niecierpliwością na zdjęcia i chętnie się odwdzięcze jakiejś miłej osobie :) Pozdrawiam



lacim
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt kwie 05, 2011 11:03

Re: Dach w cabrio - pomoc !!!

Post autor: lacim » wt kwie 05, 2011 11:21

witam
jestem nowym zapalencem mk1 cabrio z wroclawia
szukam gdzies w okolicy albo po tej stronie polski firmy co robi dachy ( najlepiej sprawdzonej zeby bubli nie bylo) :bylo:
bo prawie wszystko z rekomedacjami to wysylaja do Lublin
a to troche daleko i na caly dzien moze bylo by cos blizej
a przy okazji
jakis mechanik we wrocku lub okolice bo musze zawieszenie przejzec
dzieki



nigol_jom
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 485
Rejestracja: wt gru 04, 2007 11:29
Lokalizacja: SRC

Dach w cabrio - pomoc !!!

Post autor: nigol_jom » wt kwie 05, 2011 11:34

Ja Szczepanowi robiłem w CabrioTop z żagania więc będziesz miał bliżej. Z tym że jak u gościa kupiłem dach i sam zakładałem. Jak jesteś cierpliwy to dasz radę :D ale jak nie masz daleko to ja bym jednak podjechał :D

Podobno kiedyś jego dachy płowialy i blakły (mowa o PCV) ja taki własnie kupiłem i na razie ładnie pasuje. Jak masz obawy żeby nie blakło weź sonnelanda i będziesz miał z tego samego materiału co w Lublinie :D

Co do jakości wykonania i szycia dachu to nie mam uwag. Wszystko pasuje, jest lekko naciągnięty. Jak będziesz sam zakładał to gość cierpliwie przez telefon wszystko wyjaśnia i tłumaczy krok po kroku... ale i tak musisz być bardzo cierpliwy żeby wszystko ładnie pasowało. Tam naciagnąć, tu pouścić itd... 3 dni mi to zajęło :D zanim spasował



Awatar użytkownika
Theoo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn lis 01, 2010 15:30

Dach w cabrio - pomoc !!!

Post autor: Theoo » ndz maja 08, 2011 20:19

Witam

Mój problem z Dachem polega na tym ze kiedys był podobno czerwony ( nie wiem nie widziałem...) teraz jest dziwnego koloru - czy jest możliwość pomalowania dachu ??

Obrazek



Awatar użytkownika
MIMIK144
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 283
Rejestracja: wt lip 18, 2006 16:18
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Kontakt:

Re: Dach w cabrio - pomoc !!!

Post autor: MIMIK144 » ndz maja 08, 2011 21:24

Theoo pisze:Witam

Mój problem z Dachem polega na tym ze kiedys był podobno czerwony ( nie wiem nie widziałem...) teraz jest dziwnego koloru - czy jest możliwość pomalowania dachu ??

Obrazek
Sam dolozyles te felgi, czy jak juz kupiles to byly? Identyczny golf byl u mnie w miescie jakies 10 lat temu, nikt nie wie co sie z nim stalo... :chytry:



Awatar użytkownika
Theoo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn lis 01, 2010 15:30

Dach w cabrio - pomoc !!!

Post autor: Theoo » ndz maja 08, 2011 22:00

Takiego juz kupiłem w padzierniku.... ale jak chcesz moge Ci popatrzec w ksiażke pojazdu ale to nie dzis bo nie mam jej pod reka... z tego co patrzyłem w nia to ma bogata historie ;)) teraz jest, ze tak powiem moim problemem ;)



Awatar użytkownika
MIMIK144
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 283
Rejestracja: wt lip 18, 2006 16:18
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Kontakt:

Dach w cabrio - pomoc !!!

Post autor: MIMIK144 » ndz maja 08, 2011 23:39

To chyba On :D Mial go kiedys mlody chlopak z Ostrowca Sw. ale to kupe lat temu. Wtedy byl igielka. To cud, ze kola przetrwaly na nim tyle czasu. :bigok:



nigol_jom
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 485
Rejestracja: wt gru 04, 2007 11:29
Lokalizacja: SRC

Dach w cabrio - pomoc !!!

Post autor: nigol_jom » czw maja 12, 2011 15:54

Theoo pisze:Mój problem z Dachem polega na tym ze kiedys był podobno czerwony ( nie wiem nie widziałem...) teraz jest dziwnego koloru - czy jest możliwość pomalowania dachu ??
raczej czeka Cię wymiana poszycia. nie pomalujesz tego niczym.



Awatar użytkownika
nowy13
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 847
Rejestracja: sob sty 22, 2005 17:30
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Dach w cabrio - pomoc !!!

Post autor: nowy13 » czw maja 12, 2011 22:20

jest firma która robitakie rzeczy. Jak znajde adres to podeśle



waldiadam
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pt lip 01, 2011 13:34

Dach w cabrio - pomoc !!!

Post autor: waldiadam » pt lip 01, 2011 14:03

sprzedam dach do golfa mk1 cały ze stelarzem i poszyciem i szyba podgrzewana



Gołąbek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: pn paź 24, 2011 14:10

Dach w cabrio - pomoc !!!

Post autor: Gołąbek » sob lis 12, 2011 18:03

Witam :) jestem tu nowy od jakiegos czasu odbujam sie golfem mk3 w cabrio :) niestety mój daszek jest lekko uszkodzony :) jeśli mogłby ktos ocenic fachowym okiem i powiedziec coz mozna z tym zrobic :)
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
a Tutaj pogląd w którym miejscu jest rozdarcie:
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us



ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf Cabrio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 6 gości