VW Golf mk1 Cabrio by PatricK

Forum miłośników Golfa Cabrio

Moderatorzy: G0 Karcio, VIP

ForeCast
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 852
Rejestracja: pt sie 21, 2009 22:18
Lokalizacja: Mrągowo/Warszawa

VW Golf mk1 Cabrio by PatricK

Post autor: ForeCast » sob cze 23, 2012 10:36

Klasycznie :D Fajnie się prezentuje


Mój Golf:viewtopic.php?f=88&t=485892
Kupię zderzak przedni do Golfa mk3 w kolorze LP3G

mikee
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sob paź 22, 2011 19:08

VW Golf mk1 Cabrio by PatricK

Post autor: mikee » czw cze 28, 2012 00:22

Powiem tak.

Czarne felgi do czarnego samochodu, jakoś nie bardzo mi podchodzą. Na prawdę ładnie wyglądał na tych RM-ach, dałbyś dobry rant i byłoby idealnie. Te steffeny są też fajne, ale to jak już chłopaki mówili + pakiet karmann.

:) Pozdrowienia



Awatar użytkownika
PatrricK
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: pt lip 29, 2011 20:06
Lokalizacja: Wągrowiec

VW Golf mk1 Cabrio by PatricK

Post autor: PatrricK » sob lip 07, 2012 13:15

Tak bbs-y są śliczne i okej, ale gdzie nie pojedziesz tam bbs i tylko ranty i kolory się zmieniają... mam leżą sobie, założyć zawsze mogę :D hehe...

Wczoraj rano kurier przywiózł mi prosiaki, a więc pojechałem do wulkanizatora i składałem :D felgi to porsche "telefony" niestety tylko 6'' szerokie... oponki założyłem 165/50 r15, bo akurat takie miałem 4 szt.

Chcę zrobić całe tylne lampy czerwone i małą blachę... Jak myślicie warto się bawić ? Będzie to pasowało do auta ?

Kilka fotek jak wygląda:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Na szczęście na adapterach mam nawiert 5x112 i 5x130, więc felgi mogę w mgnieniu oka zmienić... :D


Żyję biednie: ser z pleśnią, wino stare, samochód bez dachu, telefon bez klawiatury... :)

Awatar użytkownika
matisim
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2647
Rejestracja: pt lip 10, 2009 00:53
Lokalizacja: Usa
Auto: bmw
Kontakt:

VW Golf mk1 Cabrio by PatricK

Post autor: matisim » sob wrz 01, 2012 12:55

kilka razy mi mignęla na drodze ta jedyneczka ale nie myślłem, że kolega jest z forum :bigok: trzeba sie zjechać gdzieś i pogadać :) Grzegorz pewnie też przyjedzie :pub:



Awatar użytkownika
emii1807
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 497
Rejestracja: wt wrz 07, 2010 13:07
Lokalizacja: Trzcianka

VW Golf mk1 Cabrio by PatricK

Post autor: emii1807 » wt paź 02, 2012 12:50

Panowie mam problem: nie mam świateł mijania ( postoje i długie są)... wymieniałem już manetkę, włącznik świateł, bezpieczniki sprawne... Macie może pomysł co może być problemem ?

A aktualnie golfik jeździ w takim setupie:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Tak, jestem dziewczyną i kocham VW !!!
Obrazek

Awatar użytkownika
damianoo1993
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: ndz sie 19, 2012 14:07
Lokalizacja: Niekursko k. Trzcianki

VW Golf mk1 Cabrio by PatricK

Post autor: damianoo1993 » śr paź 03, 2012 21:18

Widziałem jedyneczke nieraz na trzciance , nawet raz sie zatrzymałem i fotke sobie pstryknąłem ;D ,jest po prostu śliczna ;) :okej:


Obrazek
"Jeżdże nisko leże na glebie"
Mój MK2 :
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=475580" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Danijel
youngtimer
youngtimer
Posty: 1170
Rejestracja: wt cze 03, 2008 10:21
Lokalizacja: Bytom

VW Golf mk1 Cabrio by PatricK

Post autor: Danijel » śr paź 03, 2012 21:26

Jeśli o mnie chodzi na RMach było lepiej. Po za tym autko świetnie się prezentuje



Awatar użytkownika
PatrricK
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: pt lip 29, 2011 20:06
Lokalizacja: Wągrowiec

VW Golf mk1 Cabrio by PatricK

Post autor: PatrricK » czw paź 04, 2012 20:15

damianoo1993, dzięki za miłe słowa... trzeba się kiedyś spotkać i pogadać... :)
Danijel, rm-y są fajne, ale jest ich nadmiar na maksa... gdzie się nie spojrzy tam rm-y i tylko szerokości rantów się zmieniają...

Oto kilka fotek Cabrio z wybranką - golf mk1 mojej Żoneczki Emii :D (samochód wybrał identycznie jak właściciel <3)...

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony czw paź 04, 2012 22:01 przez PatrricK, łącznie zmieniany 1 raz.


Żyję biednie: ser z pleśnią, wino stare, samochód bez dachu, telefon bez klawiatury... :)

Awatar użytkownika
emii1807
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 497
Rejestracja: wt wrz 07, 2010 13:07
Lokalizacja: Trzcianka

VW Golf mk1 Cabrio by PatricK

Post autor: emii1807 » czw paź 04, 2012 20:25

PatrricK, O proszę, proszę... jak miło widzieć foty mojego "truskawkowego piekiełka" u kogoś innego w temacie niż "Emii" skromnie powiem ,że się nawet prezentuje :) ale dość o tym 1 raz wypowiem się w temacie MK1 Cabrio...

1 raz powiem ,że cabrio na prawde mi się podoba na ogół każde z tych aut odpycha mnie szerokim plastikowym zderzakiem w kolorze auta (mimo tego ,że seria tak wyglądała) Twoje ma wąski zderzak co jest dużym plusem...gleba kolejny i oczywiście koło mietasy robią swoje już sama nie wiem czy Porsche czy Mercedes :P


Tak, jestem dziewczyną i kocham VW !!!
Obrazek

Awatar użytkownika
PatrricK
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: pt lip 29, 2011 20:06
Lokalizacja: Wągrowiec

VW Golf mk1 Cabrio by PatricK

Post autor: PatrricK » pt sty 25, 2013 01:48

Dawno tutaj nic się nie działo...

Kilka fotek Cabrio z wybranką - golf mk1 mojej Żoneczki Emii :D (samochód wybrał identycznie jak właściciel <3)...

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

jeszcze kilka fotek :

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

oraz kilka fotek Strawberry Hell & Black Widow (będzie więcej wkrótce)

Obrazek Obrazek Obrazek


Ostatecznie na sezon będą pomalowane na maksi czarny połysk prosiaki - telefony 7J i na nich oponki 165/45 :)

Planuję także zaklepać nadkola i wysunąć koła tak jak Ty to masz zrobione Żoneczko, bo jest ślicznie :D będą także pogłębione kubełki i naciągnięty materiał... i pewnie coś "w praniu" jeszcze dojdzie :D


Żyję biednie: ser z pleśnią, wino stare, samochód bez dachu, telefon bez klawiatury... :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf Cabrio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości