Tu się witamy

Forum miłośników Golfa Cabrio

Moderatorzy: G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
olka2803
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: sob wrz 17, 2011 12:16
Lokalizacja: Glatz

Tu się witamy

Post autor: olka2803 » czw sty 17, 2013 21:01

Witam!
Na imię mam Olka i posiadam kochanego Cabrio MK1 1.6 GTD :)
Pozdrawiam wszystkich!


Caddy MK1 1.6 TD - w trakcie restaurowania
Cabrio MK1 1.6 GTD SB
Passat B2 Syncro 1.6 TDic
Golf MK2 GL 1.6 TD 1V

madmor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: czw maja 06, 2010 18:07
Lokalizacja: Olsztyn

Tu się witamy

Post autor: madmor » ndz sty 20, 2013 18:46

Siema !
Mam na imnie kamil i jestem szczesliwym pośadaczem golfa 3 cabrio 1.8 90KM czarny w bialych skórach
Pozdrawiam wszystkich :P



Awatar użytkownika
neoklassik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt sty 29, 2013 12:10

Tu się witamy

Post autor: neoklassik » wt sty 29, 2013 19:25

Witajcie,

Jestem tutaj pierwszy raz. Wlascicielem Golfa mk1 cabrio jest od kwietnia 2012 roku.
Samochód kupiłem w tragicznym stanie, bardzo zaniedbany. Zdjęcie poniżej przedstawia jego stan po dwóch miesiącach ciężkiej pracy.

W planach mam doprowadzenie go do stanu 100% używalności (co nie znaczy że ideału) ponieważ samochód użytkuję na codzień i jak dotąd po kątem prowadzenia i przyjemności z jazdy nie miałem lepszego samochodu.

Obrazek


Niechaj rdza Wam świeci

Awatar użytkownika
MarekŚ,
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 137
Rejestracja: ndz lut 24, 2013 00:21
Lokalizacja: Wodzislaw Śl.

Re: Tu się witamy

Post autor: MarekŚ, » ndz lut 24, 2013 00:36

Cześć.
Nazywam się Marek, a mieszkam w okolicach Rybnika (śląsk).
Moje autko to Mk3 Cabrio. Na zlotach jeszcze żadnych nie byłem, a doświadczenia z Cabrio za dużo też nie mam :)



serek781
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pn lut 25, 2013 00:32

Tu się witamy

Post autor: serek781 » pn lut 25, 2013 01:07

Siemka. Mam na imię Daniel i posiadam MK1 Cabrio Karmana z silinikiem 1.8 GTI 115 km. Auto mam od zimy 2009 r sciagniete ze Szwajcarii bylo w kiepskim stanie i powolutku doprowadzam je do stanu swietnosci :) Postaram sie wrzucic jakies fotki w najblizszym czasie. Jestem z Sulejówka okolice Warszawy. Pozdro :okej:



lukaszkrol018
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: śr lis 25, 2009 21:25
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Tu się witamy

Post autor: lukaszkrol018 » sob mar 09, 2013 22:19

Witam i Ja serdecznie. Nazywam się Łukasz i chciałbym przedstawić moją wolnossącą perełkę (jak cabrio to nie diesel :P- najgorsze połączenie). Szczęśliwym posiadaczem mojego goferka jestem od niecałego miesiąca (14 luty- walentynkowa miłość <3). Po golfie III 1.4 na którym się uczyłem i z którym mam dużo wspomnień nadeszła pora na passata b5 1.9tdi który trafił się dosyć przypadkowo i którym cieszyłem się rok po czym mocne ciśnienie na zmianę auta poskutkowało pozytywnie- pasek odsprzedany rodzicom jako ich kolejny wózek więc bliski nadal. ;) Co by nie mówić- passat to duże auto a w dodatku w dieslu to nic dla mnie (nieokiełznanego jeszcze rajdowca :D). Dosyć blisko trafił się uszanowany goferek z rana w necie i dosłownie za pół godz był już na zaliczce by na drugi dzień był mój :) To było jak piorun- miłość od pierwszego wejrzenia :) <3 Popędy do szybkości jednak zaczął uchodzić jak doszedł gwint i szerokie alu, a otóż i moje cacko (już po pewnych zmianach):ObrazekObrazekObrazekObrazek



Kartoon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sob kwie 06, 2013 01:21

Tu się witamy

Post autor: Kartoon » sob kwie 06, 2013 01:56

Witam "Karton" z Warszawy
Golf IV 1.9TDI 100% oryginał

Obrazek

Obrazek



Ewa1313
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: wt kwie 16, 2013 14:35

Tu się witamy

Post autor: Ewa1313 » pt kwie 19, 2013 21:08

witam, melduję się jako bardzo świeża (od kilku godzin) posiadaczka golfika cabrio z 2000r zwanego złomkiem.
przyznaję,że szukam u Was pomocy,bo zobaczyłam oślepłam na wady i kupiłam ..więc muszę doprowadzić go teraz do używalności
nie działają:
-klima
-centralny zamek
-w zamek drzwi pasażera w ogóle nie da się włożyć kluczyka
-szyba kierowcy przy opuszczaniu stuka
-źle spasowana maska i zderzak przedni
-hałasuje bendix rozrusznika
-otwieranie dachu chyba coś nie halo,bo strasznie się namyśla zanim otworzy,a jak mu pomóc to działa szybciej
-lewarek skrzyni biegów jakieś luzy ma,mimo to biegi wbija się precyzyjnie
Chciałabym zacząć od sprawdzenia elektryki i tu wielka prośba o polecenie kogoś dobrego i niedrogiego w Poznaniu/okolicy
pozdrawiam, Ewa.

21.05.2013- złomek wreszcie jeździ... po wymianie sprzęgła,tarcz hamulcowych i klocków przednich, wyrzuceniu całkowicie stopionego na żużel katalizatora, wymianie drążków i końcówek, tulei wahaczy, rozrządu, zrobieniu geometrii, zakupie 2 opon i nabiciu na szczęście sprawnej klimy....jest zdecydowanie lepiej...nie myślałam,że tyle $$$ wydam zanim zacznę robić w nim to co naprawdę bym chciała czyli elektrykę blachy i dach, niemniej reszta może czekać, najpilniejsze zrobione...i myślę,że na kilka lat z tym spokój...pozdrawiam :)) aha..przód ładnie poskładał mi niedrogo sympatyczny blacharz w Swarzędzu, jakby ktoś chciał służę namiarami!
Ostatnio zmieniony wt maja 21, 2013 20:29 przez Ewa1313, łącznie zmieniany 1 raz.



STRS
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czw maja 16, 2013 22:20

Tu się witamy

Post autor: STRS » czw maja 16, 2013 23:40

Siema na imię mam Dariusz jestem z Olesna
poruszam się golfem I cabrio w wersji spotrline karman 1.8 2h
pogrzebałem trochę w silniku i tak: filtr stożkowy K&N, układ wydechowy (kompletny) supersprint, przepustnica od audi 2.3 20v, sportowy wałek rozrządu od Świątka, no i jeszcze na koniec rozwierciłem go do 2.0 :)
zdjęcia wrzucę w późniejszym okresie bo nie mam dostępu :(



STRS
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czw maja 16, 2013 22:20

Tu się witamy

Post autor: STRS » pt maja 17, 2013 12:55

siema tu mam zaległe zdjęcia ;)ObrazekObrazekObrazek



igaluk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czw lis 29, 2012 15:21
Lokalizacja: Lubin

Re: Tu się witamy

Post autor: igaluk » pn cze 03, 2013 23:20

Si jestem posiadaczem golfa 3/4 ;) 98 rok Lubin Dolny Slask mam zamiar zakupic jakis gwint do 1000zl poprosze o porade:) pozdr rodzine kabrlioletowcow :okej: :okej:



Awatar użytkownika
BLACKCABRIO
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: wt cze 18, 2013 16:51

Tu się witamy

Post autor: BLACKCABRIO » śr cze 19, 2013 15:57

Witam.

Moj Golf to wymarzony i długo wyszukiwany egzemplarz MK4 CABRIO w silniku 1.6 101km,2000r. :grin:
Obrazek



Awatar użytkownika
arturo321
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czw lip 11, 2013 08:27
Lokalizacja: Łódź

Tu się witamy

Post autor: arturo321 » czw lip 11, 2013 10:04

Witam, Artur z Łodzi, :okej: właśnie zostałem szczęśliwym posiadaczem Mk1 92 rok wersja Genesis, autko do dopracowania ale juz w takim stanie jak jest ściąga wzrok przechodniów, ma obniżone gwintowane zawieszenie, el.szyby, grzane fotele, dodatkowe zegary- czujniki ciśnienia oleju itd, system nagłośnienia do dopracowania,fotki wrzucę po kosmetyce, autko kupiłem z myślą o mojej drugiej perełce jaką jest kultowa przyczepa kempingowa Niewiadów 126e, jak myślicie zestaw chyba będzie wyglądał interesująco?, pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakręconych na tym punkcie i liczę na pomoc :pub:



Awatar użytkownika
maj0nez
VR6 user
VR6 user
Posty: 3224
Rejestracja: pn lis 17, 2008 10:27
Lokalizacja: LOP
Auto: Skoda Octavia 1.8T + DSG
Silnik: AUQ
Kontakt:

Re: Tu się witamy

Post autor: maj0nez » czw lip 11, 2013 12:02

arturo321 pisze:Witam, Artur z Łodzi, :okej: właśnie zostałem szczęśliwym posiadaczem Mk1 92 rok wersja Genesis, autko do dopracowania ale juz w takim stanie jak jest ściąga wzrok przechodniów, ma obniżone gwintowane zawieszenie, el.szyby, grzane fotele, dodatkowe zegary- czujniki ciśnienia oleju itd, system nagłośnienia do dopracowania,fotki wrzucę po kosmetyce, autko kupiłem z myślą o mojej drugiej perełce jaką jest kultowa przyczepa kempingowa Niewiadów 126e, jak myślicie zestaw chyba będzie wyglądał interesująco?, pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakręconych na tym punkcie i liczę na pomoc :pub:
Cabrio z hakiem :-(


Szkodnik Skoda Octavia 1 RS 1.8T + DSG
Audi S3 8L ABT
Volkswagen Golf 1980r 1.6D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf Cabrio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość