Problem z zapalaniem ciepłego silnika w MKI 1,8 ( Jest O.K.)

Forum miłośników Golfa Cabrio

Moderatorzy: G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
zbikosw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: pn maja 29, 2006 22:00
Lokalizacja: Pyrzyce
Kontakt:

Problem z zapalaniem ciepłego silnika w MKI 1,8 ( Jest O.K.)

Post autor: zbikosw » wt wrz 12, 2006 20:07

Jak w temacie mam problem z zapalaniem ciepłego silnika w MKI 1,8 2H, jak jest zimny pali na dotyk akumulator brzytwa. Objawy są takie, jak zgaszę gorący silnik i chcem za chwilę zapalić to rozrusznik ledwo kręci ale zapala z bulem, co jest grane??
Ostatnio zmieniony czw wrz 28, 2006 11:50 przez zbikosw, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
*daniel*
Forum Master
Forum Master
Posty: 1366
Rejestracja: wt sty 24, 2006 12:15
Lokalizacja: z garażu
Kontakt:

Post autor: *daniel* » pt wrz 15, 2006 20:34

proponuje ci przenies temat do działu technicznego tam napisz co go boli i napewno uzyskacz kilka porad i odpowiedzi co mu dolega!!ja w swoim miałem podobny problem tyle ze na ciepłym mi rozrusznik wogule nie krencił nic a nic a zimny palił o tyknięcia!!wymieniłem cewke w rozruszniku i jest ok!!!ale chłopaki w technicznym dziale ci napeno pomogą!!podrawiam :partyman:


moje byłe mk3 GTD SPECIAL
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=81913&postdays=0&postorder=asc&start=480
obecny dupowóż passat b4 kombi na gwincie
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=261704&postdays=0&postorder=asc&start=90

Awatar użytkownika
zbikosw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: pn maja 29, 2006 22:00
Lokalizacja: Pyrzyce
Kontakt:

Post autor: zbikosw » czw wrz 28, 2006 11:31

Po odwiedzinach u kilku machaników żadnych zmian. Ale na szczęście trafił się jeden dobry okazało się że to jednak wina zapłonu trzeba było ustawić zapłon na lampe i przestawić o dwa ząbki przepływomierz. Teraz jest wszystko O.K. :grin: :grin: :grin:


www.logum.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf Cabrio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości