Golf City?

Modele Volkswagenów w róznych skalach
tomek8150
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw maja 03, 2018 08:48
Auto: Volkswagen Golf

Golf City?

Post autor: tomek8150 » czw maja 03, 2018 08:59

Mam prośbę o poradę. Widzę, że w cenniku VW pojawił się tańszy Golf w wersji City. Wygląda, jakby to była jakąś wersja na Polskę. Miał ktoś może do czynienia z tą budżetową wersją? Przymierzam się do zakupu nowego samochodu. Zawsze marzył mi się Golf ale stać mnie tylko na Up!. Dlatego zastanawiałem się nad Polo. Ale jak weźmie się Polo w wersji Comfortline, dołoży wyposażenie, może wyjść nawet drożej od "gołego" Golfa. Tylko czy ten najtańszy Golf to nie jest tragedia jakaś? Gorsze plastiki? Brzydka tapicerka? Dodam, że nie potrzebuję jakiś super osiągów, samochód w 90% służy mi do dojeżdżania do pracy, z jednego końca miasta do drugiego. Przez 16 lat jeździłem gołą Fabią z najsłabszym silniem, więc każde nowe, współczesne auto wydaje mi się skokiem w XXII wiek.

https://www.volkswagen.pl/pl/modele/now ... 32_jump_id



Maru321
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 100
Rejestracja: śr kwie 18, 2018 08:33
Lokalizacja: Małopolska
Auto: Volkswagen Golf

Re: Golf City?

Post autor: Maru321 » pt maja 04, 2018 09:31

Dlaczego myślisz, że to wersja tylko na Polskę? Mnie się wydaje, że niekoniecznie.
Sam takiego zamówiłem w połowie kwietnia, niestety na salonie nie mieli takiej wersji (bo to podobno nowość).
Teoretycznie odbiór mam w 2 połowie sierpnia.
Jakaś masakra z czasem oczekiwania.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Modele VW”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości