Fotele do VW Golfa II - co podejdzie?

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

skate7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt sie 23, 2011 13:25

Re: Fotele do VW Golfa II - co podejdzie?

Post autor: skate7 » pn sty 13, 2014 23:15

Siema.
Jeśli chodzi o fotele z mk3 to wcale nie trzeba nic ciąć ani spawać :p
Wystarczy cały dół fotela przełożyć, zabieg w razie czego można cofnąć, ja tak zrobiłem i jestem zadowolony.
Co do kanapy, dół pasuje po odgięciu "ząbków" przy blaszkach montazowych, a góre blokują parapety które najlepiej skrócić, powinno się jeszcze zawiasy oparcia przespawać, ja jeszcze tego nie zrobiłem ale i tak się trzyma na górnych zamknięciach. Jeśli chcecie moge wrzucić jakieś fotki, Pozdro ;P



Balti94
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt lip 01, 2014 08:20

Fotele do VW Golfa II - co podejdzie?

Post autor: Balti94 » wt lip 22, 2014 10:43

Panowie, a ja trochę głupie pytanie, ale nie doczytałem nigdzie. Czy z Golfa 3 5D do Golfa 2 3D pasują fotele?



Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Fotele do VW Golfa II - co podejdzie?

Post autor: jhosef » wt lip 22, 2014 11:11

skate7 pisze:Jeśli chodzi o fotele z mk3 to wcale nie trzeba nic ciąć ani spawać :p
Wystarczy cały dół fotela przełożyć, zabieg w razie czego można cofnąć, ja tak zrobiłem i jestem zadowolony.
To zależy jeszcze od tego jaki rocznik mamy mk2. W starszych mk2 jest inna konstrukcja fotela półkubła.
Nowsze mają druty usztywniające zatopione w gąbkę. Starszy typ ma druty usztywniające gąbkę przyspawane do siedziska. Stelaż ma inną konstrukcję.
Balti94 pisze:Czy z Golfa 3 5D do Golfa 2 3D pasują fotele?
Poza problemem z szybami jest kwestia składania. trochę niewygodnie będzie walczyć o wejście na tylną kanapę bez składanego fotela.



konradd1993
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 66
Rejestracja: sob kwie 13, 2013 21:49
Lokalizacja: wpu

Fotele do VW Golfa II - co podejdzie?

Post autor: konradd1993 » pn lip 28, 2014 09:42

Witam, czesto widzialem w dwojeczce skore od audi a8, wiecie moze od jakiego modelu audi i z ktorego roku? Jak wyglada przerobka pod mk2? Wystarczy tylko przespawac szyny czy to jest bardziej skomplikowane? Jak jest z tylnia kanapa?



marek-lbn
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: ndz sty 24, 2010 15:56
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Fotele do VW Golfa II - co podejdzie?

Post autor: marek-lbn » pn paź 20, 2014 09:49

kolego ja przerebiałem wkładałem fotele od mkIII do mk II i nic nie przespawywałem zadnych szyn foteli tylko fotel to co wchodzi do szyny tam jest jakies 3cm roznicy miedzy mkIII a mkII montowałem fotele z gt i trzeba było tylko jedno mocowanie fotela przesunąć o jakies 3cm dla kogos kto spawa to jest dosłownie godzina roboty jak nie zapomne to Ci porobie zdjecia .



konradd1993
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 66
Rejestracja: sob kwie 13, 2013 21:49
Lokalizacja: wpu

Fotele do VW Golfa II - co podejdzie?

Post autor: konradd1993 » pn paź 20, 2014 10:06

Tylnia kanapa wchodzi bez przerobek? Jak da rade to podrzuc te foty. Juz od dluzszego czasu chcialem wrzucic skore ale do dwojki to rzadkosc a jak malo przerobek wymaga to trzreba poszukac skory od mk3 :)



Awatar użytkownika
tom33k
...
...
Posty: 1407
Rejestracja: pn lip 26, 2010 15:55
Lokalizacja: Stare Pole/Malbork

Fotele do VW Golfa II - co podejdzie?

Post autor: tom33k » pn paź 20, 2014 11:51

Jeżeli chodzi o montaż kanapy DZIELONEJ z mk3 do mk2 to jest troche roboty, ostatnio przerabiałem temat.



Awatar użytkownika
Kitowy13
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 340
Rejestracja: pt lip 09, 2010 00:24
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Fotele do VW Golfa II - co podejdzie?

Post autor: Kitowy13 » czw paź 30, 2014 13:13

marek-lbn pisze:kolego ja przerebiałem wkładałem fotele od mkIII do mk II i nic nie przespawywałem zadnych szyn foteli tylko fotel to co wchodzi do szyny tam jest jakies 3cm roznicy miedzy mkIII a mkII montowałem fotele z gt i trzeba było tylko jedno mocowanie fotela przesunąć o jakies 3cm dla kogos kto spawa to jest dosłownie godzina roboty jak nie zapomne to Ci porobie zdjecia .
W tej kwestii proszę o fotki będę wdzięczny bo czeka mnie teraz taka operacja :D



Awatar użytkownika
Kitowy13
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 340
Rejestracja: pt lip 09, 2010 00:24
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Fotele do VW Golfa II - co podejdzie?

Post autor: Kitowy13 » czw paź 30, 2014 13:15

tom33k pisze:Jeżeli chodzi o montaż kanapy DZIELONEJ z mk3 do mk2 to jest troche roboty, ostatnio przerabiałem temat.
i tu bym prosił o jakieś foty bo z tym tez się będę zmagał :P



Awatar użytkownika
VWiater
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 414
Rejestracja: śr wrz 25, 2013 13:07
Lokalizacja: Kraków

Fotele do VW Golfa II - co podejdzie?

Post autor: VWiater » czw lis 20, 2014 19:29

A nie dzielona tylna kanapa od mk3 pasuje do mk2 bez wiekszych przerobek?


Założyłeś temat z problemem swojego auta i ktoś Ci pomógł? Czuj się zobowiązany napisać co było przyczyną problemu i w jaki sposób go rozwiązałeś!

David2004
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 185
Rejestracja: wt kwie 24, 2012 19:28
Lokalizacja: Łasin

Fotele do VW Golfa II - co podejdzie?

Post autor: David2004 » sob gru 27, 2014 23:54

U mnie wszystko gra, jakoś poradziłem sobie z fotelami, tylko wiosną będę musiał chyba troche poprawić jeszcze bo w sumie nie widać ale leciutko fotel kierowcy patrzy bardziej do drzwi. No i tzreba wymodzić coś za parapetami bo trzeszczą- są założone na chama bo przeszkadza troche uchwyt od kanapy



meibizza
Forum Master
Forum Master
Posty: 1413
Rejestracja: czw sty 13, 2011 14:54
Lokalizacja: Zambrów/Warszawa

Fotele do VW Golfa II - co podejdzie?

Post autor: meibizza » ndz sty 04, 2015 22:29

Panowie pytanie o gąbki. Powiedzcie czy gąbki z mk3 szczególnie ta siedziska różni się czymś od gąbki tej z mk2? Na foto wygląda jakby była taka sama. Pytam bo szukam gąbki pół-kubełka do mkII. Tutaj foty podglądowe z dwójki (te po lewej) i trójki (po prawej)
ObrazekObrazek


Obrazek
mkII http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=557727" onclick="window.open(this.href);return false;
mkIV http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=502105" onclick="window.open(this.href);return false;
Sprzedam szeroką stal serduszka 15" 4x100/ 7.5j i 8j

Awatar użytkownika
_małyTM_
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 408
Rejestracja: czw lis 01, 2007 14:41
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Fotele do VW Golfa II - co podejdzie?

Post autor: _małyTM_ » pt lis 20, 2015 22:34

odgrzeję...
mam u siebie już fotele z mkIII, ale wydaje mi się że siedzę jakoś megaaa wysoko
jakiś pomysł co by posadzić fotel na "podłodze", ale żeby przesuwanie było nadal możliwe?


!Nowe oryginalne części VAG!

Historie serwisowe VAG

Awatar użytkownika
palel36
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 541
Rejestracja: sob wrz 27, 2008 14:29
Lokalizacja: Nałęczów vaglublin.pl
Kontakt:

Fotele do VW Golfa II - co podejdzie?

Post autor: palel36 » śr gru 02, 2015 20:35

podpowie ktoś jak zamontować tylną kanapę dzieloną z MKIII do MKII ? chodzi mi o dolne mocowania oparcia ? ma ktoś jakiś patent na to ?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości